Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

kako ja to sve vidim...u ligi ima 1,1  stadion...0,6 je marakana, 0,3 partizan,0,1 vosa,0,02 ofkbeograd i ovo ostali dobiju po deo...

 

E malo kurca...Spartakov stadion nije nista losiji od Ofkinog...takodjer tvrdim,znaci tvrdim,da Spartak ima bolji teren i lepsu travu od ofke i od vose...

 

tebra,trebace mi sef struke kada budem na skupstini kluba pobedio sava milosevica,pa ako si zainteresovan...bratica slobodno ostavi u spartaku,ima futog vrhunskih igraca...   :haha:

 

Moze...dogovoreno tebra...ali mora da dodje Sarac. :da:

 

Kuruza nikako u klubu...cak ni za redara...juda je to,izdace klub prvom prilikom.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu pu pu, ne bih studirao u Novom Sadu, nema šanse!

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=12&dd=24&nav_id=400331

Hahahahahahahahaha

 

У што би било добро да носимо адидас, па да буду скроз бели без имена на леђима, са три штрафте на рукавима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama nema ništa od Adidasa, već ste potpisali sa ovim vrhunskim proizvođačem sportske opreme. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

Ма видео сам. Ал ајде ако већ дају толке паре, а и ова капа ми је поштено прекурчила. Најружнији дресеви које смо икада носили. Само је била добра она гарнитура коју су носили у Јагодини у купу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kappa dresovi su najbolji...Zvezda i Juve su imali sjajne dresove.Ali,moram priznati da su i oni franjevacki dresovi sa Folcvagen sponzorom bili bas dobri.

 

Добри су фолксваген али скроз црни или скроз бели. Партизан је увек носио дресеве са уским пругама и зато не волим ове. Они Пумини су били добри а они Асикс кад је Гома била спонзор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Они Пумини су били добри а они Асикс кад је Гома била спонзор.

 

Ti asiksovi, sa džinovskom crvenom Goma reklamom, su bili pravi zeldi dresovi, široki rukavi, sankcije, vesele 90-e. Po meni, najlepši su oni Nike iz sezone 99/00, baš sa uskim prugicama i Pežo natpisom. I Tumbaković ih je hvalio kod Minimaksa, pamtim k'o slon, 'beš me u kljove. Onaj gore, bezimeni i bezbrojčani, najubaviji je Žlezdin dres u poslednjih petnaestak godina. Juventusov je bio još lepši, naravno, zbog pravilnije kombinacije boja. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam takav, samo što na leđima piše Pjanović, 18. Kupljen na Marakani 2001. godine. Tada sam sišao na teren, a posle bio u klupskom muzeju. Neopisiv osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислиш на ове?

 

dres7_2.jpg

 

''To, Đole! Ta tašna, tu leže projekti''.

 

Da su znali sta ce na kraju od tebe postati,trebali su ti zabraniti ulazak na stadion.Judo.

 

Ja sa Marakane imam cuveni Classic dres...kupio ga 1992.Imam i Dexim,i Mr.Baby.E to su vrednosti.

 

Za desetak godina ćeš moći da mazneš brdo love preko eBay-a. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu pu pu, ne bih studirao u Novom Sadu, nema šanse!

 

http://www.b92.net/s...4&nav_id=400331

Hahahahahahahahaha

kada si ljakse...picka si tebra... :razz:

 

Куруз за вођу навијача ФК Футога, а Трне да му буде председник. Таман би ту било свега и свачега.

 

tebra,to bi bila prava kombinacija,samo sto je kurzu prevrtljiv ko havijer solana...a i ne bi dobio slobodno vrime tijekom blagdana...  :razz:

Трне нови Буторовић (или Бутуровић, како већ). :bigblue:

ima da dovodim igrace iz crne gore koji znaju da igraju fudbal isto koliko i kuruz zna za koga navija...  :haha:  

 

Ali obavezno da se i oblaci ko Bata.Bez adekvatnog imidza to nije to.

 

tebra,brate,zna se kako se ljudi nase vrste oblace...zeldi forevr...a ti vrbuj par brzih madjara tamo po subotici,da budemo internacionalni klub....u ovom delu posta bez one prevrljive picke...znamo svi ko je...  :haha::razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...