Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Cinjenica je da Partizanu u derbijima nije sviran pnal 16 godina , dok se Zvezdi to sudi svaki treci derbi , a ovaj link samo pokazuje snimke u kojima se vidi da je zvezda nagradjena sa min 3 nepostojeca penala , a Partizan mozda sa jednim a i pored toga se ponovo javljaju halucinacije o FK Penaltizam.

 

Kao i njihova nogometna braca iz hrvatske i zvezda je u Srbiji povlascena .U principu kad gledamo globalno stvarno je cudno sto se nogometnoj trojci dinamo-zvezda-juventus daruju penali , da li je to iz politicko/ideoloskih razloga izlozenim na slikama ne znam , to ce neke druge istrage pokazati , ja se trenutno iskljucivo bavim mahinacijama na relaciji Bogota-Pljevlja-Mancester i rusenju novog fudbalskog poretka na celu sa Gaychester Unitedom i katalonskim separatistima .

 

 

ciganiustase.jpg?t=1267801321

 

juvenavijaci.jpg?t=1267801490

 

Inace lemmy sixx je u pravu , sto se i ocekuje od fudbalskog poznavaoca , kad kaze da je Partizan castan i posten klub , svojim objektivnim stavom jasno pokazuje da mu se gadi fudbalska mafija na celu sa Dzajicem i Babarogicem :D .

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tebe se i ocekuje istrazivanje i insajderski posao,nista manje/nista vise...uvek si objektivan i reci su ti ispunjene argumentima. :D

 

Ajde malo ostavite svoje bolesne navijacke strasti i komplekse i gledajte realno...i Partizan i Zvezda su daleko povlasceni u odnosu na male timove i to je jadno.Ja jesam veliki grobar ali mi je muka kad vidim da se Partizanu dosudi nesto sumnjivo...da sam kojim cudom neko ko se pita za sudjenje, sudijama bih sugerisao da u svakoj sumnjivoj situaciji, svira protiv partizana i zvezde! Pa ako si bolji, pokazi to na terenu...time bi i liga bila zanimljivija, i ne bi nasi ispadali tako ubedljivo u Evropi, ovde navikli da im se sve svira, pa kad odu u Evropu, pusiona na kvadrat...

 

A vi nastavite glupu navijacku raspravu ko vise krade...to sad rade uprave Zvezde i Partizana, prebacuju jedni na druge kako ovi drugi kradu...a sve postenjacina do postenjacine...sve goli lopovi...

 

A da malo iskuliras?Mnogo se primas,dobices cir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

A da malo iskuliras?Mnogo se primas,dobices cir.

 

Ja sam vrlo opusten, ne brini ti za mene :D

Bolje gledaj da sto brze prokomentarises svaku Partizanovu utakmicu, ocigledno ti je to vrlo bitno u zivotu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi!

 

Sistem 3 za 3.Ja za to nisam cuo.Ja sam francuski drzavljanin i placam karantine i ruckove,Partizan je jedna velika firma koja nema veze sa bivsim vlastima.

 

Ti si jedan balavac koji za vreme bivse vlasti jos nije znao ni nos da obrise a tu nesto prica o tom vremenu :D

Za vreme bivse vlasti ja sam bio na brdo derbija, mogu ti navesti par komada gde je tako lepo svirano u korist Zvezde da je to smesno. Naravno, isto tako se sviralo i u korist Partizana...a te price zvezdasa, macku o rep, svako kad gubi ima pravo da sere o svemu osim o sebi i svojim greskama...Inace, najmanje se namesta na derbiju, namestaju se druge, manje utakmice, tu se kroji titula...ako niste znali...

Cvetkovic je bio ministar za sport dok je SPS bio vlast, Zivadinovic trrner zvezde bio u JUL, ma sve opozicionari :lol: Cvetkovic ministar u vladi Mirka Marjanovica, pa lepo su dogovarali, jebi ga, tako to ide.

Posle Barija Zvezda proda ceo tim, Partizan sve igrace sacuvao(zajedno sa Mijatovicem) i onda im sudije krive...sledece prvenstvo nakon Barija, Zvezda kasnila 15-20 bodova za Partizanom(a za pobedu se dobijalo dva boda)

Eto, jedne godine Partizan sve rasproda, pa na tabeli bude treci(prvi Obilic, Zvezda druga) I sad ja treba da kazem da je te godine svirano protiv Partizana( a to sto je Partizan tad imao najgori sastav u poslednjih 20 godina do tada, i recimo Dinamo ga rasturio 5-0, to nema veze, krive su sudije koje su svirale protiv njega :lol: )

Nas fudbal je smesan, i sad se svodi na podjebavanje jedni drugih, jedni puknu u Eropi 3-0, pa ih suprotni tabor ismejava, onda ti sto su ismejavali, njihov tim sutra u eropi pukne 4-1, pa ovi drugi ismejavaju...svelo se na takmicenje ko je vise jadan :lol:

 

kao kad bi onaj sto nije imao sex 5 godina, zezao onog sto nije imao sex 5 godine i dva meseca da je nejebac :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, zajebao sam se za godinu, posle Barija su igrali opet Ligu i ispali za dlaku u grupi, onda sve rasprodali...

Pa naravno da su ukrali, to stoji, morao se sps finansirati, tako su mislim uzeli i ze Kezmana pare...uzimali su od velikih transfera, Zvezda imala mocne igrace, pa su uzimali, posle su od Kezmana uzeli, jer je napravio velik transfer...Mislim da su uzeli i od Stankovica kad je otisao u Italiju...nece uzeti od Tutoricevog ili Knezevicevog transfera(od toga bi dobili za kikiriki da grickaju na sednicama :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ce to znati, ide tu ispod ruke, jedno je sta novine pisu, drugo sta se zapravo desava...pogotovo u nasoj zemlji u ono vreme...A nikad nisam nesto ni pratio brojke, najgore mi kad pocnu prepucavanja ko je koliko dobio, kao da sad ti i ja pouzdano znamo ko je tu sta muljao :lol: Cinjenica je da se mulja, jebi ga, pare su to, porezi, ovo ono...I drzava hoce svoj deo, pogotovo kad je kriza, treba finansirati sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vrlo opusten, ne brini ti za mene :D

Bolje gledaj da sto brze prokomentarises svaku Partizanovu utakmicu, ocigledno ti je to vrlo bitno u zivotu :D

 

Jedino sto ja komentarisem je vasa patetika o sudijskim kradjama nakon svake kosarkaske tekme koju odigrate. ;)

 

Nas fudbal je smesan, i sad se svodi na podjebavanje jedni drugih, jedni puknu u Eropi 3-0, pa ih suprotni tabor ismejava, onda ti sto su ismejavali, njihov tim sutra u eropi pukne 4-1, pa ovi drugi ismejavaju...svelo se na takmicenje ko je vise jadan :lol:

 

I sada si nam otkrio toplu vodu,o veliki sensei...

Sve to stoji,ali kakve to veze ima sa navijackim podjebavanjima?U tome je draz svega,kakav god da je fudbal.Toga je uvek bilo,i uvek ce biti,i nije mi uopste jasno zbog cega moras pametovati...ako ti se ne svidja podjebavanje,zaobidji.

A oko cega je sve ovo pocelo je interna zajebancija izmedju mene i Hail Metala,koju cesto znamo praktikovati u ranim jutarnjim casovima u nekoj kafancini.I zaista nije bilo potrebe da upadnes i pocnes sa fazonima "manite se tih vasih navijackih kompleksa,bla,bla,bla" kada apsolutno nisi skapirao o cemu se zapravo radi.Bvana.Sensei. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...