Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Е хвала за то. Могу да се кладим да се Звезда и Партизан опет неће срести. Прогнозирам: Партизан - Војводина и Звезда - Слобода.

 

 

Која испала. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako , zvezdi je od Vose uvek zagarantovano 6 bodova /

otkad ovo?

 

ovo se nije desilo vec odavno...pre 5 godina kada je kizito dao gol zvezdi za pobedu posle 100 godina,ovoga vise nema...a ni pre nije bilo...sada igrraju,ko koga dobije...pre 2 godine je vosa dobila zvezdu na marakani 3:0,oterali im trenera...zvezda jako dugo na svon terenu nije izgubila tolikom razlikom,racunam i evro tekme...

 

 

elem...u ns se ozbilno priprema za gostovanje...na stanicama plakati izlepljeni za tekmu...100 je sa propusnicama,300 bez...ono,prevoz,karta i te fore...imam propusnicu,al nisam bio dugo na stadionu,pa mi glupo da sada idem na satro jaku tekmu...ja samo na zemun idem...

 

 

http://www.blic.rs/V...-Dragisu-Binica

 

Још један бивши ас ЦЗ пред вратима ЦЗ-а.

 

nije tu nista binic radio,on je tu samo paravan...glupo bilo da u upravi budu samo arkanovi saborci,pa onda ubacili naivnog binica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahahahaa kako je jadno saopstenje sa sve onim austrijancima i nemcima i ko zna kakvim bajama sto kampuju u Zvedi bas sada i onom decom hahahaha

Jaooo Lukicu prestani da se kurcish i izbaci Partizan iz recnika inace ce ti neko docji glave!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi rekao Hail

EPOHALNO

 

U trenutku napada huligana u prostorijama kluba se nalazilo petoro dece starosti od dve do šest godina a na terenima Omladinske škole koji su udaljeni svega nekoliko stotina metara naša deca su igrala utakmicu sa svojim vršnjacima iz Vojvodine. Huligani su imali bejzbol palice, lopate, sekire, noževe i štangle kao i vreće sa kamenicama koje su unapred pripremili.

 

AXAXXAXXXXAAXAX

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...