Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Mislim da je krajnje vreme da postane normalno da Hrvati dolaze u srpske klubove (ne samo kao treneri, već i kao igrači), a Srbi u hrvatske. Ipak je to prirodno, kao narodi smo bliski, bez obzira na pogrešnu politiku koja je vođena u prethodnom veku, pogubnu za oba naroda. Imamo zajedničke lige u košarci i rukometu, sutra možda u još nekom sportu, pa što onda i igrači ne bi imali prohodnost među klubovima, kad već mogu stranci iz celog sveta? Primer Vanje Udovičića pokazuje da to nije nikakav problem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На форумима хаос, делије.нет пада не ради како треба, а на ЈФ смехотрес.

 

 

Onda bi trebao da trenira vas!!!

Uzgred, vise bih voleo da je doveden Mirolav Blazevic!

Баш сам тебе хтео да питам шта мислиш о свему овоме.

 

 

И један одличан коментар са ЈФ:

 

On je ustaša isto kao i Siniša Mihajlović ... Decembarskom je otac hrvat, a majka srpkinja, a kod Pils lajta je obrnuta situacija. Ne sećam se nešto da je žuti bio zadojen nacionalnom mržnjom u vreme rata. Kako god, meni je ostao u ružnom sećanju jer je igrao u zvezdinom dresu i davao nam golove sa autokomande, a kurac mi puca što je igrao za njihov nacionalni tim. I Vokri je danas predsednik fudbalskog saveza Kosova .... pokrajine koju mi ne priznajemo, pa niko ne može da mi ospori idola iz mladosti (posle Dragana naravno), samo zato što je ptar. U krajnjoj liniji, svaka ptica leti svome jatu i ja to poštujem.

Samo što je kod egipćana, to mnogo izraženije ... misle da su nebeski Srbi i pljuju na sve što nije srpsko, a nas prozivaju kako smo muslimanski, šiptarski, ustaški klub. Ja se nikad ne bi odrekao pokojnog Štefa, Mustafe Hasanagića, Bajre ili Vokrija samo zato što nisu Srbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robi jedan od najvecih igraca u poslednjih 20 godina , jbg videcemo kakav je trener , sever je skandirao Robiju cesto i u poslednjih 10 godina , tako da on ima svoje mesto na Marakani koje je zasluzio !!! Na na na na nananana Robert Prosinecki , Robert Prosinecki , Robert Prosinecki ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/index.php?p=71&ni=16450&PHPSESSID=566bd516938892cafca81e81e119d1c4

 

који дебилизам. још ставили да је Туђман тренер. к'о да нису упознати са сопственом историјом.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli mene kurac za nebeske, vaskolike, svi nas mrze, mi pa amebe....ispade ljudi sa kojima delim tribinu. Robi je bio vrhunski igrac, prvak sveta ispod 20 godina, Bari, Tokio, pored Piksija moj ljubimac iz te generacije. Nema iskustva, jedina zamerka i strepnja. Sve ostalo - bumo videli! Ova prepucavanja nas i vas ionako ne shvatam drugacije nego zajebanciju... Stub srBstva VS Jugoslovensko-ustaska tvorevina? Ma, daaaaaaaaaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=qes3iPBalgM

Mora da je i Vokri ovo pevao :evotigana:

 

I meni su na maturi svirali Od Topole do Ravne Gore, pa to ne znači da sam četnik. Uostalom, pesma Ko to kaže, ko to laže nije srpska, već antisrpska - u njoj se slave ratovi u kojima je poginula trećina stanovništva zemlje i priželjkuju novi ratovi. Zato me i ne čudi da srbofobi vole da je pevaju uz obavezan stih "I opet će ako bog da sreće..."

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako iole razuman i pametan, zna da su i Zvezda i Partizan komunisticki klubovi...

Meni samo nije jasno kako cigani beze od toga, pricaju neku svoju pricu...smesno...

 

Evo im trenera...http://www.dubrovacki.hr/clanak/21530/akcija-za-izgradnju-spomenika-oluji-u-kninu-i-predsjednik-josipovic-u-call-centru

 

Robijev pomocnik ce biti kum od Zvonimira Bobana :D

http://www.index.hr/sport/clanak/jos-jedan-dinamov-prognanik-pomogao-je-zvezdi-da-dodje-do-europske-titule/527719.aspx

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зову и мене маестро на пољани иза зграде, па не играм за Партизан.

 

Чак ни Партизан није толико мали клуб да би аматери играли за њега.Ако изузмемо Алберта Нађа.

 

Зна се шта:

 

napahai3.jpg

 

Zvezda ce ovim potezom ponovo pokazati da je ustaska tvorevina. A ako se kojim slucajem ustasa ne vrati u bivsu mu domovinu, to opet nece promeniti cinjenicu da je zvezda ustaski klub.

 

Симпатичан си момак.

'Ајмо црно-бели...

 

 

Будалаштине.

 

 

Има дојајан имиџ али је куртон од тренера.Довиђења.

 

Најбоље решење у овом тренутку је Драгослав Степановић. Мало луд, мало пијан, има знање, можда би и успео да направи нешто уз пар појачања.

 

Не верујем шта читам.

 

Минијатурни клуб из комшилука је пресмешан,износи неке инсинуације и неистине.Треба прво да погледају у своје двориште.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1HvHqzNxjWU

 

Није био дебео.Само мало.

 

Оптимистичан сам по питању Робија.Млад је,има модерно схватање фудбала и визију.Сви га готиве,ценим да ће имати ауторитет у клубу.Звезда нажалост нема пара за довођење неких извиканих имена,па морамо да се задовољимо младим тренером те је из те перспективе Роби на први поглед одлично решење.Шта ће бити видећемо.Једино је сигурно да ће Звезда увек бити навећи српски клуб и да су остали мање-више небитни.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чак ни Партизан није толико мали клуб да би аматери играли за њега.Ако изузмемо Алберта Нађа.

 

 

 

 

Vas je Nadj karao, cak je na jednom derbiju dao gol, tad je Partizan dobio 3-4 na marakani...devedesetih...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...