Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Подсвест је чудо.

 

Tastatura je cudo, kao i moje kuckanje na brzinu :D

Inace, bio sam na neki derbijima devedesetim, gde smo karali cigane i na terenu i na tribinama, lepi dani...

 

Prosinecki pre dva meseca daje pare za spomenik pobedi Oluje, a sad trenira najsrpskiji klub...sta reci...

 

 

http://www.dubrovacki.hr/clanak/21530/akcija-za-izgradnju-spomenika-oluji-u-kninu-i-predsjednik-josipovic-u-call-centru

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti legendu ponovo u klubu,ali sam skeptican.Nema on nikakvog trenerskog iskustva,to je sve sviranje kurcu.Ali ajde,ako nista drugo ima bogato igracko iskustvo,igrao je u Realu i Barsi,valjda je pokupio neke fore tamo.A i zna sta znaci ime Crvena Zvezda,zna kako je igrati za najveci klub u ovom delu Evrope.Ipak,dzaba sve to kada mu je najbolji igrac sredine terena KoroVman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti legendu ponovo u klubu,ali sam skeptican.Nema on nikakvog trenerskog iskustva,to je sve sviranje kurcu.Ali ajde,ako nista drugo ima bogato igracko iskustvo,igrao je u Realu i Barsi,valjda je pokupio neke fore tamo.A i zna sta znaci ime Crvena Zvezda,zna kako je igrati za najveci klub u ovom delu Evrope.Ipak,dzaba sve to kada mu je najbolji igrac sredine terena KoroVman.

 

Tacno...realno, bio je odlican igrac, to postujem...kao trener, to se ne zna, nije nigde radio..Ali da je tim los, jeste...

 

Nego sta kazes na ovo? Pre dva meseca je bio na skupljanju para za spomenik pobedi Oluje...

 

 

http://www.dubrovacki.hr/clanak/21530/akcija-za-izgradnju-spomenika-oluji-u-kninu-i-predsjednik-josipovic-u-call-centru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti legendu ponovo u klubu,ali sam skeptican.Nema on nikakvog trenerskog iskustva,to je sve sviranje kurcu.Ali ajde,ako nista drugo ima bogato igracko iskustvo,igrao je u Realu i Barsi,valjda je pokupio neke fore tamo.A i zna sta znaci ime Crvena Zvezda,zna kako je igrati za najveci klub u ovom delu Evrope.Ipak,dzaba sve to kada mu je najbolji igrac sredine terena KoroVman.

 

+ je i ustasha .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@hail

Sada znamo kako je vama svih ovih godina.

 

Drago mi je da si iskren , i da ti se ma kolika legenda bio ne svidja ovo . Znam da u dubini duse ne podrzavas , i to postujem , jer nisi promenio stav , i dokazao da definitivno nisi anonimus !

 

Ja nisam bio rodjen 1950 kad je Njofra bio predsednik ,tako da ne znam o cemu pricas, rastao sam u vladavini gospodina Zecevica . :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijaci se tu nista ne pitaju, uprave, lopovi, menadzeri, mafija...obican navijac se tu nista ne pita...pogotovo je poslednjih 10-20 godina fudbal veliki biznis, najamnje sport...

Samo mi je jadno kad cigani tvrde da su veci Srbi od drugih...ali dobro, zezamo se :D

Mada neki to shvataju ozbiljno.....

 

Nego, smrdljiva Partizanova uprava, opet nece dovesti nikoga da vredi, ove pare od LS ce pojesti maca...zbog toga odavno ne idem na utakmice, ne volim da budem budala, lopovi kradu, lazu, pricaju bajke a uvek sve isto...samo sebi pune dzepove...i zavaravaju da smo kao uspesni, jer smo bolji od Zvezde(koja nikad nije bila gora) i eto uz dosta srece usli u LS...

Da sad lepo sacuvaju tim(ili prodaju jednog igraca) a dovedu 3 dobra pojacanja, ali ne, nista od toga...videcete...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustasha Prosinecki , trener CZ , podrzao oluju !!!

 

"Svoje sudjelovanje u humanitarnoj akciji za izgradnju spomenika "Hrvatske pobjede Oluja 95" u Kninu, potvrdili su predsjednik RH dr. Ivo Josipović, ministar obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti Tomislav Ivić, gradonačelnik Zagreba Milan Bandić, sportaši Zvonimir Boban, Robert Prosinečki, Igor Štimac, Zdravko Mamić i brojna druga poznata imena. Oni će u call centru, koji će se organizirati u salonu namještaja na Trgu Ante Starčevića u Kninu, tijekom svečanog koncerta HRT-a u četvrtak u 21 sat, primati pozive građana na broj 060 9009, te na taj način donirati novac za izgradnju spomenika, za koji je potrebno prikupiti 6 milijuna kuna."

 

Ž.JURAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.24sata.info/sport/fudbal/47904-Sok-Srbiji-Fudbalska-reprezentacija-Kosova-kvalifikacijama-2014-godine.html

 

Priču je potvrdio i bivši igrač Partizana, a sada predsjednik FS Kosova Fadilj Vokri.

 

мора да се Гробари радују што ће гледати своју легенду. верујем да су му већ послали честитке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам, фантастична емисија. Живадиновић: ''Ја сам за Екрема.'' (а овај га пита нешто десето) и кад је Ацу Селтика ословио са ''мој млади пријатељ''. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...