Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Au Sale, al' se raspisa :D Bio sam i ja na tekmi, udarila me neka somina barjakom u glavu kad ga je nosila, ona cetnicka mi je uredila frizuru par puta, i jednom mentolu je baklja ispala bas pored mene, mada sam imao srece da mi ne oboji patike. Stvarno blejacka atmosfera bila, malo sam se ispraznio, nismo lose drugo poluvreme odigrali, i lepo je sto je onol'ko ljudi bilo :)

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupost,trebali su ostaviti Trifunovica.Nije on toliko los,zabijao je i bio koristan.Doktor za onog majmuna Perovica.

 

Не хули.

 

Видели смо и ми Реал, а богами смо га и победили...

 

http://www.youtube.com/watch?v=3mx0CIvlI38

 

Они су водили на полувремену.

 

Славко Перовић, по свему судећи неће наставити каријеру у Тому изТомска. Преговори су, наиме, обустављени у Турској, а очигледно је дамлади нападач није променио став од пре месец дана, када је одбиомогућност да оде у далеки Сибир. :angry:

 

Је л' ово сигурно? :cry:

 

Лаловић каже да је играчина.

 

Апсолутно.

 

У недељу СВИ НА МАРАКАНУ ! Игра наша Звезда против Борца из Бања Луке, улаз бесплатан на све трибине, лепо време, нема разлога да се не дође ! :pivopije:

 

Увек ми се повраћа кад видим овако написано Бања Лука...Који ли су идиоти смислили да се тако пише...

 

Novi dresovi \m/

U ovim dresovima samo potpuna dominacija dolazi u obzir :D

 

До јаја!Ретро варијанта,баш ми се свиђа.

 

Au Sale, al' se raspisa :D Bio sam i ja na tekmi, udarila me neka somina barjakom u glavu kad ga je nosila, ona cetnicka mi je uredila frizuru par puta, i jednom mentolu je baklja ispala bas pored mene, mada sam imao srece da mi ne oboji patike. Stvarno blejacka atmosfera bila, malo sam se ispraznio, nismo lose drugo poluvreme odigrali, i lepo je sto je onol'ko ljudi bilo :)

 

Пођи некад са мном на текму цаво. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au Sale, al' se raspisa :D Bio sam i ja na tekmi, udarila me neka somina barjakom u glavu kad ga je nosila, ona cetnicka mi je uredila frizuru par puta, i jednom mentolu je baklja ispala bas pored mene, mada sam imao srece da mi ne oboji patike. Stvarno blejacka atmosfera bila, malo sam se ispraznio, nismo lose drugo poluvreme odigrali, i lepo je sto je onol'ko ljudi bilo :)

 

 

Е Срки симпатизеру један, сметају ти барјаци и бакље :smile:, шалим се бре па што ме ниси звао да идеш са нама на текму ( кад смо већ код тога ае у недељу на смедерево ! ) :ph34r::ph34r::ph34r:

 

 

 

 

 

 

ЗБЕЗДО ИГРАЈ, ЗВЕЗДО САД ПОБЕДИ, ПРАТИЋЕТЕ БАКЉЕ, БУБЊЕВИ :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv komentar na odlaganje prvenstva, sa jednog foruma :D

 

Najbolje bi bilo da se kod nas fudbal igra u sali, jer su posete taman za malo vece sale, a i preplaceni fudbaleri bi mogli da sacuvaju svoje cenjene noge, a i preskupe frizure. Jedino bi Zvezda morala da igra u BG Areni jer ima prosek od 11 hiljada gledalaca, ostali mogu i u skolskim salama da igraju meceve. Smanjimo dekretom dimenzije terena na dimenzije rukometnog terena i super. Taman se fudbaleri nece umarati mnogo i moci ce da odigraju cak i dve utakmice nedeljno. A sto se tice ucesca u evropskim kupovima ionako smo smesni. Ako nekim cudom se neke indijance pobede, cim dodju jaci klubovi pokaze se koliko su smesni svi redom... Tuga! Pao neki snezic i zadrzao se oko 10 cm i vec frka... Stvarno strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ancalagon- ma htedoh, nego isao s ortacima iz osnovne, malo rijunion neki pravili :D Idemo sledeci put zajedno, a vodimo i Karnisera :D

 

 

Ма блеја, сад је померено Смедерево за 5 или 6 март а тада је 66 рођендан Звезде, биће паклено. :rockdevil:

 

 

 

 

 

 

 

А вечерас на женску одбојку, лига шампиона у шумицама :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...