Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

partizan je zadovoljan sto je dobio slovence,a pri tome primio 3 komada

 

Ja sam zadovoljan igrom, da si gledao utakmicu, video bi da Kopar bukvalno sansu nije imao, sve tri gola su pacerska i plodovi gresaka i ciste srece, verovao ili ne.

Naravno da su zvezdasi zadovoljni sto su im debilni igraci otisli, kao sto bih ja bio zadovoljan da je Petrovic nekom uvaljan...

Nije to neki kvalitet ali partizan ce igrati bolje nego ranije, da bi licio na pravi evropski tim, treba brdo para, lako je svrsavati na Celsi, mancester, kad oni imaju vise para nego cela nasa drzava.

A verovatno su im i uprave manje lopovske od nasih.

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako je tesko igrati dobro protiv kopera,kopara,kako li se vec zvase...primiti tri gola,pa makar i slucajno od nekih skrnavaca je ocaj...pre 10-15 godina bi partizan poslao drugi tim i omladince i bilo bi 3:0 za partizan...dobro je,al mogli smo i bolje...zvezda bi prodala 2-3 igraca u belgiju,,na leto bi 2 igraca u premijer ligu,seriju a...sada su zadovoljni sto mogu da trguju sa kinezima...u toj kini mogu da igraju svi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сутра СВИ НА МАРАКАНУ, прославља се Звездин 66 рођендан ! Надам се да ће они на терену испунити очекивања нас на трибинама ! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/ko-je-doveo-jetija-u-zimskom-prelaznom-roku-38321.html

 

 

I na kraju "Marakana" na kojoj će teren biti besprekoran, što pokazuje da je problem ne u nebu već infrastrukturi. Meč između Zvezde i Smedereva zatvara kolo.

 

eto umesto Tole sto pravi novi stadion za reprezentaciju

bolje da je dao te pare da se poboljsaju stadioni superligasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema svrhe da se ulaze u stadione superligasa...em sto nema posete,em sto niko ne igra u evropi...dok se ne naprave jake ekipe,ne trebaju ni stadioni da budu veliki...makar da imamo jedan gde ce reprezentacija igrati,da se ne sramotimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto pameti ... kako je samo zdrzavas da ne iscuri :D , lepo pise potrefilo , znaci da je neko ubacio slavlje svoje na koje sam pozvan , na dan kad je najveci klub osnovan . Mi smo u deset evropskih klubova ikada bili dok nam nisu zabranili da se takmicimo u Evropskim takmicenjima , samim tim i komsije bi trebalo da slave sto je pored njih jedna takva velicina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro Sretenka, znam da jos nije 8. mart pa mi cudno da slavis ranije.

I znam da i daje zivis u proslosti, tad si stvarno bila lepa, svi su te hteli, bar te jedne godine, pre 20 gidina. Sad si samo jedna stara, olinjala baba, koju niko nece, koju svi sutaju kako hoce. Znam da je to tesko, pa zato pricas samo o proslosti...na tvoju zalost, od proslosti se ne zivi, ma kako uspesna bila.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju , sve i da si u pravu , bolje imati proslost nego nista , buduci da smo bolji od vas kako god okrenes . Novi dresovi ce sami uzeti titulu :bigblue:

 

Kako da ne, evo vidim kako ste vec godinama bolji :haha:

Ne samo u fudbalu, vec u svim sportovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не разумем ове гробаре на форуму, чиме се ви дичите ? ? ? Тиме што сте мало мање јадни од нас, у јевропи сте само обичан куртон и то вам је за понос ( на шта је наш фудбал спао ) а кад смо код јевропе већ, звезда 2005 и 2006 године је имала тим који је био барса у односу на данашњи партизан. Ми причамо о прошлости зато што смо били фудбалска велесила и појам у односу на било који период ваше "историје" .

 

 

 

Edited by Ancalagon
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прочитах негде састав за сутра. Очај. Играју Исах,Короман и Каду уместо Мијаиловића,Лазовића и Вешовића. Тошић повређен,игра сакати Рељић. Али сумњив ми је тај састав,мислим да ће бар мали Мијаиловић да игра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevo je prodalo dva najbolja igraca i jos im nece igrati jedan iz startne postave zbog povrede. Ako njih ne mogu da nakantaju sa 2-3 gola razlike, e onda jebi ga

 

Marakana ce imati dobre uslove, postavili su ceradu na vreme. Partizanu u Indjiji ce najveci protivnik biti oranica od terena, pa jos kad se domacin zatvori kao bikov shupak u doba rojenja .... bice nezgodno. Ali ide im na ruku sto Indjija jos uvek zvanicno nema trenera....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da jesu, citao pre neki dan.

 

A stvarno je sramota sto u SD niko ne prati taj klub. Jednom prilikom sam se tu zatekao, gostovao partizan .... jebote kolone iz grada prema stadionu, svi u crno belom ... a igraju njihovi sugradjani, komsije ... to nikad necu skapirati ... al dobro ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...