Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Увек је тако кад долазе Звезда и Партизан. Ја док сам био мањи водили су ме деда и ујак на по 4-5 утакмица у сезони,а од европских утакмица које је одиграло Смедерево пропустио сам можда 2. Добро и било их је 7-8 ал' 'ајде сад. :haha:

Фора је вероватно у томе што је мало Смедереваца у СД,већином су досељеници са Косова,из Босне итд. итд. Мало је људи који су 3. или 4. генерација рођена у СД. А уосталом свуда је тако,мала посета а кад дођу Звезда или Партизан сви навијају против домаћина.Није ту Смедерево неки изузетак.Чак и у Новом Саду вечити имају више навијача.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevo je prodalo dva najbolja igraca i jos im nece igrati jedan iz startne postave zbog povrede. Ako njih ne mogu da nakantaju sa 2-3 gola razlike, e onda jebi ga

 

Marakana ce imati dobre uslove, postavili su ceradu na vreme. Partizanu u Indjiji ce najveci protivnik biti oranica od terena, pa jos kad se domacin zatvori kao bikov shupak u doba rojenja .... bice nezgodno. Ali ide im na ruku sto Indjija jos uvek zvanicno nema trenera....

 

Kao bikov supak u doba rojenja :haha: :haha: :haha:

Zvezda lagano dobija, Smederevo nema pojma...i odmah se nece moci ziveti od Zvezdinog proleca, Robi, ovo ono :D

U Indjiji ce teren biti katastrofa, domacin bunker, Partizan kilavi napadi, Indjija ce iz 2 suta dati gol, mi cemo nekako mozda ubosti jedan i eto smanjene razlike, i prica o velikom zvezdinom prolecu. Osim ako im na pocetku ne uvalimo gol, onda lako privodimo kraju...

Jebem ti sve kad Ilijev igra umesto Adije, i mrtvi Petrovic igra, tog balvana kad vidim, muka mi je :udri:

 

Osim ako im na pocetku ne uvalimo gol, onda lako privodimo kraju...

 

 

I dadosmo ga na pocetku, nakon greske golmana, Tejgo ne prasta :rockdevil:

Sad samo da nastavimo ofanzivno...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teren ocajan, mi nesto kilavo napadamo, bez sansi..kao smo dlai gol(velika greska) tako smo ga i primili...

Tejgo imao zicer na kraju poluvremena ali nista...bice jako zajebano u nastavku, ovi ce se braniti, teren ocajan, samo da jos ne primimo neki glup gol...

I ako ne ubaci Adija umesto Ilijeva, neka se nosi, Ilijev se nije video na terenu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh svima juce u drustvu , stavite 5000 din na 1X , nema sanse da pobedimo mafijasa Jesica .

 

Добија Партизан лагано. Илијев решава ствар..само да га неко из везног реда, који у првом делу није постојао, проигра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno receno mislim da ce partizan ipak metnuti gol do kraja. Ne kazem da bi to voleo, ali mislim da ce se to desiti. Samo da to ne bude u zadnja dva minuta da ne bih razbio ovde nesto na gajbi :D

 

Ali bice tesko i Zvezdi, mada su se oni lepo pripremili, pokrili ceradom teren koji je sad super, a dve prve tekme se igraju na mari

 

Odusevio sam se kad sam video u Jagodini kako je lepo ociscen teren, trava izgleda kao da je leto a ne zima ... svaka cast Jagodincima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam u futogu vidjao bolje njive nego sto je ono teren...

 

 

 

 

inace,onaj tagoe koga sad zovemo tejgo je rekao da je navikao u bundesligi da igra po snegu,al da oni imaju grejace terena.koliko je cuo toga nema u srbiji...kad pogledas,bog zna sta su mu rekli za nasu ligu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo poluvreme mnogo bolje, dva gola, jos par sansi...i bez obzira sto je dao lep gol, vidi se da je Adija odlican igrac, on mora da igra u orvih 11, sa tejgom bi bio paklen tandem, pogotovo na boljim terenima. Tejgo je jak, zna glavom, to nam treba...

Konacno neko zna da nabaci iz kornera(Vukic) a zna i da sutne slobodnjak...

Kad se jos malo uigramo, bice ovo fina ekipa...samo da tereni budu bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo zanimljiv raspored, sad opet gostujemo, pa ako se ne varam, dolazi nam Vojvodina, i onda sa ciganima u Kupu, bice cupavo..pogotovo za ove nase starce, 4 utakmice za dve nedelje.

Nije mi jasno zasto Brasanac ne dobije sansu da igra...Ilic i Vukic znaju ali nemaju snage, ocigledno...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvezdi ne bi lipi mogao da pomogne...tuzna utakmica...bezidejno...da nije bilo penala,ne bi dali go do djurdjevdana...sada ce im dati jos koji u drugom...ovi su se predali,sada u svlacionic jedan drugom jebu mamu...zvezdin igracki kadar je ocajan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda kako igra, trebala je imati bar 9-10 bodova zaostatka za Partizanom...neka, ovako je zanimljivije, nadaju se da nas mogu stici :D

Da Stanojevic izbaci starce Ilijeva(pa i ilica) i ubaci Adija i Brasanca, Zvezdi u derbiju ni bog ne bi pomogao...ovako, bice neizvesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...