Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Сад кад сам одгледао текму репризу на тв-у могу лепо да коментаришем.

 

Стамени - линијаш класичан, уопште није напредовао за сво ово време од кад је у Звезди.

Ади - криминалан, шалим се, одличан, сигуран, све на месту.

Ћосић - млад и зелен, лош у скок игри.

Рељић - сакати месар, који добије вртоглавицу и пада на дупе кад противнички играч "центрише".

Нинков - продоран је данас био, подсетио ме је на време кад је играо код Пижона, само што је био себичан у пар тренутака.

Исах - добар у дефанзиви, у офанзиви катастрофа, не одговара овој игри.

Короман - труди се, гризе, ал глупо је то кљусе и себичан је.

Евандро - по мени највеће изненађење данас, много бољи него против Борца из БЛ.

Каду - слаб много слаб . . . ( ако на дербијима буду играли у стартној постави он, Короман и Исах јебали смо јежа )

Борха - звер, треба да игра у шпицу дефинитивно не на страни !

Калуђер - данас као и на Борцу спор и млитав, надам се да није испао из форме. ( требало би да он буде измена у шпицу Борхи, а десно Вешовић да игра, лево Јевтић уместо Кокија)

 

измене

 

Лазовић - добар и борбен данас, уместо Кадуа дефинитивно !

Вешовић - премало је играо данас да бих га прокоментарисао.

Мијаиловић - такође као и Вешке.

 

 

 

Воз у Инђији :rockdevil:

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Полексић мученик . . . :frown:

Први пут на "Ооооооооооооооооооо" испуца у аут, други пут једва пребаци пола, а трећи једва 30 метара. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Први пут на "Ооооооооооооооооооо" испуца у аут, други пут једва пребаци пола, а трећи једва 30 метара. :haha:

 

 

Полексић ко Виктор Валдез испуцава, а смешан је матори много :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lenj, crnogorac .... a oni vole i da uzmu kesh, da se malo podmaze ;)

 

 

Боље подмажи мало да би све ишло глатко. Шта ту није јасно, као да си с Марса пао. Ти плаћаш ја жмурим да би несметано шљако !

 

 

Ове риме кажу све :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevo je prodalo dva najbolja igraca i jos im nece igrati jedan iz startne postave zbog povrede. Ako njih ne mogu da nakantaju sa 2-3 gola razlike, e onda jebi ga

 

не можемо... :no:

 

али добро, очекујем да игра напредује из кола у коло. а јеботе, гледао сам пренос Гробља... па, боље да су отишли на неко оближње пољанче да играју него на оној ораници :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jagodina – Vojvodina 1:2 pivopije.gif

 

 

Jelen Superliga se nastavila utakmicama 16.kola, u kojima su prvoplasirane ekipe zabeležile pobede. Vojvodina je golovima Merebašvilija i Brane Ilića stigla do pobede u Jagodini.

 

 

Opširnije sa meča (uz golove, konferenciju,…):

 

link

 

 

 

Fotografije:

 

link

 

17.jpg

 

 

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oткуд знам, сем голмана Инђије, нисам запазио ниједног њиховог.

 

koliko god bilo cudno,al vredi gledati tog coveka kako igra...

Тај је играо само на једној утакмици ове сезоне... И на њој је забио победоносни гол.

 

kodzo je legenda,pokazao bi vecini nase lige sta je tehnika...steta sto ima 100 godina i sto ga fudbal nikada nije zanimao...vise je voleo da u celarevu popije gajbu piva posle treninga...

kacio sam vec...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=TMVemmXVa2Q

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj, je l postoji uopste fora a da je grobari nisu maznuli od cigana? :confused:

Jednom smo stigli dotle jedna budala i ja ko je kome prvi pevao grobarske (ciganske) picke , a za mnoge stvari imam i dokumentovano na kasetama. Ovo za 8. mart je bilo na jednom od derbija u pioniru kad nije bilo nesto ni nas ni vas ne secam se tacno zbog cega , Drobnjak je bio mlad do jaja znam da nas je nervirao opasno poceo nesto da zakucava i da nam pokazuje kurac , ne secam se tacno godine , ali paste je usledilo posle dve godine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...