Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Је л' има негде снимак утакмице? Нисам баш најбоље испратио утакмицу,али друго полувреме је било јако лоше,притисла нас јебена Инђија. Евандро имао пар продора,мало се поправио. Нинков случајно дао гол,Вешовић га лепо дао. Само да се Ади није повредио,да буде здрав за дерби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske....ckog-38632.html

 

:haha: :haha: :haha:

 

'Videli ste kako je Zvezda prošla kad su me kaznili? Lagano smo dobili sa 2:0. I Partizan sam jednom ponizio u Kuli sa 3:0, a bio im je bolan i poraz u Beogradu sa 1:0. Tada su nama bila isključena i dva igrača, a Partizan je igrao sa četrnaestoricom, jer su i sudije bile u njihovim dresovima'', u svom stilu se priseća predsednik Kuljana.

 

 

 

Цео Север кара, Џомбу голубара, на на на на !

 

 

Какав је тај човек сељак, њега треба законом забранити . . .

 

 

Полексић јуче, код гола Нинкова хахаха , замало таква два да прими . . . :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

У суботу у Јагодину, морам да сазнам у ком возу ће ићи највише људи да се увалим са другарима, нећу да платим 500 кинти дрндави воз који иде 4 сата сто километара !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајао... Који шарени састав... Забринут сам, то би могло да нам се обије о главу против солидне Јагодине.

 

Nista ne brini, ovo Zvezda sigurno dobija, kao sto je bilo izvesno da Partizan dobija u Kuli.

Ceka se subota i derbi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robi objavio tim za Jagodinu: Igraće Bajković, Mikić, Ćosić, Vilotić, Tošić, Mijailović, Kadu, Evandro, Vešović, Kaluđerović i Jevtić.

 

Trebalo je samo Borhu umesto Kaludjerovica slepca da ubaci.

 

Бајковић и Микић,плач мајке божије....Али срећа па је убитачни тандем који је терорисао са левог бока расформиран.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бајковић и Микић,плач мајке божије....Али срећа па је убитачни тандем који је терорисао са левог бока расформиран.

 

 

 

Бајко је по мени много бољи голман од Стаменог, него је код њега проблем у глави, зато што је класична сељачко луда цепаница, кад је озбиљан уме да одбрани много више од Стаменог, њега бих ставио пре Стаменог на дербију. . . А Микић јебига распадач

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што си већ једном рекао,пијандура неозбиљна. А Стамени је класичан киксер,то стоји.

Зна ли ико шта се дешава са оним Јеремићем што нам је дошао однекле на почетку сезоне,па се повређивао,нико га не помиње к'о да је у земљу пропао. Отишао негде,умро?

Edited by El Karnisero
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што си већ једном рекао,пијандура неозбиљна. А Стамени је класичан киксер,то стоји.

Зна ли ико шта се дешава са оним Јеремићем што нам је дошао однекле на почетку сезоне,па се повређивао,нико га не помиње к'о да је у земљу пропао. Отишао негде,умро?

 

 

Ту је Јеремић, опоравља се од прелома ноге, одрадио је припреме . . .

 

 

 

 

 

 

 

Успавао сам се, пропустио сам воз за Јагодину! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Повредио се Ћосић,сад ће бековски тандем да буду Рељић и Микић. Ваљало би да заигра мало и тај Јеремић,колико ја знам он је лево крило а ту највише шкрипимо.

Има на Арени 1 пренос.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Повредио се Ћосић,сад ће бековски тандем да буду Рељић и Микић. Ваљало би да заигра мало и тај Јеремић,колико ја знам он је лево крило а ту највише шкрипимо.

Има на Арени 1 пренос.

 

 

Бекови ће бити, Микић и Тошић, а Вилота ће највероватније да почне. А за Јеремића сам чуо да није лош, да има одличну технику и брзину . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu, kako dobra utakmica!!! Odavni nisam gledao ovako dobru igru Zvezde, toliko sansi .... svaka cast, ova postava je duplo bolja od one "prve" ... neverovatno da smo darivali samo dva komada

 

Evandro odlican, Mijailovic za klasu bolji nego Isah, jevtic standardno dobar (ja bi ga vratio u prvu postavu), Vesovic konacno igra vrhunski (sad ima sa kim),.... izvukao je Robi iz ovih igraca zaista mnogo.

 

Al da ne ureknem pred pocetak drugog poluvremena :D

 

AKo budu ovako igrali i u drugom, ne gine petarda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...