Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

@ Spaskerock ,

 

Nije bitno za koga navijas , "ruka" nije bila u kaznenom prostoru i ne znam kako onda mozes da ocekujes penal .

 

 

 

Bitno je , za druge se navija,a Partizan se voli , ali su mi trebale pare za pivo. da je 3:0 ili 4:0 bilo bi odlicno .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam ja zadojen mrznjom , ali uglavnom sam realan :bigblue: , a reci da je u sansama bilo 4:3 za partizan je u najmanju ruku bezobrazno . Onaj sut Ilieva sto je pogodio Stamenkovica , je manja sansa od onog Kaduovog kad je pogodio Mustafu u nogu . Ono je bila mozda i najlepsa akcija na drbijima u poslednjih 10 susreta , od noge do noge i izigrana cela odbrana , Kadu sutira ko mrtvak inace bi svako normalan pokidao golmana . Borha je sam imao 3 stpostotne 1-1 sa Mustafom , jbg zasluzeno smo izgubili to sam vec rekao , ali barem smo nesto fudbala prikazali , a vi gotovo nista . Ono sto je imao Sasa Ilic skoro da nije sansa , coveka su stigli na 16 m nije cak ni pokusao da sutne . Sad , da li biste pokazali da je drugacije tekla utakmica (uostalom kao i prvenstveni derbi) u to nema smisla ulaziti. Pogledao sam snimak naravno , uvek pogledam kad se vratim sa utakmice . Drago mi je sto je kisa padala , dosta 'navijaca' je kukalo kolko sam video . Ko nije preziveo Zvezda-Ekeren onomad ne zna sta je kisa :D , tada ni taksi nije kupio navijace kolko su mokri bili .

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sretenka pa opet haluciniras , najbolja akcija je ona ozmedju Tejga i Adije , kad je ovaj drugi sutirao tik preko precke .

Inace za svaku odbranu golmana se moze reci da ga je igrac pogodio , stvarno si pacijent , Iliev je odlicno sutirao ,ali je Stamenkovic izvanredno reagovao , kao i Stojkovic .

Zvezda je bila bolja u prvom , Partizan u drugom poluvremenu, Partizan je imao izglednije i vise 100% sansi , ko drukcije kaze-klevece i laze .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Mozda sam ja zadojen mrznjom , ali uglavnom sam realan :bigblue: , a reci da je u sansama bilo 4:3 za partizan je u najmanju ruku bezobrazno . Onaj sut Ilieva sto je pogodio Stamenkovica , je manja sansa od onog Kaduovog kad je pogodio Mustafu u nogu . Ono je bila mozda i najlepsa akcija na drbijima u poslednjih 10 susreta , od noge do noge i izigrana cela odbrana , Kadu sutira ko mrtvak inace bi svako normalan pokidao golmana . Borha je sam imao 3 stpostotne 1-1 sa Mustafom , jbg zasluzeno smo izgubili to sam vec rekao , ali barem smo nesto fudbala prikazali , a vi gotovo nista . Ono sto je imao Sasa Ilic skoro da nije sansa , coveka su stigli na 16 m nije cak ni pokusao da sutne . Sad , da li biste pokazali da je drugacije tekla utakmica (uostalom kao i prvenstveni derbi) u to nema smisla ulaziti. Pogledao sam snimak naravno , uvek pogledam kad se vratim sa utakmice . Drago mi je sto je kisa padala , dosta 'navijaca' je kukalo kolko sam video . Ko nije preziveo Zvezda-Ekeren onomad ne zna sta je kisa :D , tada ni taksi nije kupio navijace kolko su mokri bili .

 

ivica-iliev-498.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sretenka pa opet haluciniras , najbolja akcija je ona ozmedju Tejga i Adije , kad je ovaj drugi sutirao tik preko precke .

Inace za svaku odbranu golmana se moze reci da ga je igrac pogodio , stvarno si pacijent , Iliev je odlicno sutirao ,ali je Stamenkovic izvanredno reagovao , kao i Stojkovic .

Zvezda je bila bolja u prvom , Partizan u drugom poluvremenu, Partizan je imao izglednije i vise 100% sansi , ko drukcije kaze-klevece i laze .

Jaka akcija kad pretrcis sve , na onoj nasoj je kompletna odbrana poispadala ko iz dzipa :) , Krstajic je vikao da se zatvore vrata da se vise tako ne ispada :P

Posto branim odlicno i moze se reci da sam profesionalac recicu ti da naravno nije svaka odbrana takva da se moze reci da ga je igrac pogodio. Pogotovo ako golman napravi par koraka pri odbrani ili skoci kao panter i sta ti ja znam . Kadu je pogodio Mustafu koji je solidno bio postavljen , ali ipak je to bio ocajan udarac bez obzira sto je levom nogom. Ilijev je imao malo bolju poziciju , ali nije hteo da reskira da gadja suprotni ugao , vec je pokusao da pogodi krivu nogu stamenog tj tu njegovu stranu. Videces da se debeli gmaz samo bacio , ali se nije ni pomerio sa mesta . Da je reskirao Iliev ne bi ga stigo onaj nas bek niti bi debeli zastitio dalji ugao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto je kisa padala , dosta 'navijaca' je kukalo kolko sam video .

Нема ничег бољег од кише за време утакмице. Довољан пример је Шахтјор ове сезоне и деведесетоминутни еври го у режији нас петнаесторице.

 

http://blog.izaberipartizan.com/2011/03/baba-deda-derbi/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Sta je rekao Djani ? CCPK !

 

Тек сад видех овај барјак, вијорио се против Офке. Много је леп.

 

A gde je sad tvoj huligansko-engleski kodeks navijanja : sal , grlo , dlanovi ?

Prodao si se , izdao scenu , obican si pozer , dzabe i Cock Sparrer , obican fotograf si nista vise .

 

CCPK !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...