Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Дечко, ти си много искомплексирана личност. Уместо да ти буде част што ће "твој" клуб гледати један такав званичник, ти пишеш о "глодарима". Излечи мало комплексе, видиш како овај момак са "Фратриа" аватаром не бруји о Гробарима, него лепо човек пише о својима.

 

 

 

 

 

Има толико много таквих људи и код вас и код нас на трибини, тужно баш ( колко имам другара Гробара који много више мрзе Звезду него што воле Партизан ). Гледам свој клуб и само ме он занима, за остале ме савршено боли дупе.

 

 

 

 

Какав је овај Радиша ЦАР !

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mrzim partizan i ponosan sam na to . Pre bih crko nego za njih da navijam . Nije sad da ih nesto gledam , isao sam par puta sa ortacima grobarima u kop iz zezanja , ali da navijam ja da partizan pobedi sanse nema .

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Викни 30 Владан Лукића и биће ти опроштено. :bigblue:

 

 

 

Много ме нервира Лукић ( првенствено због оних изјава ако иде Аџић идем и ја ), а и она глупава саопштења . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali da navijam ja da partizan pobedi sanse nema .

 

Sem ako igraju protiv ustasa.U ostalim slucajevima,naravno da necu navijati za franjevce.Tako razmisljaju svi,samo sto neki vole da kenjaju kako su to sve nasi klubovi,podrska,ovo/ono...proseravanje,to nema veze sa zivotom.Rivalitet izmedju Zvezde i Partizana je jedan od najvecih u svetu,i sasvim je normalno sto medju navijacima postoji netrepeljivost prema rivalskom klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mrzim partizan i ponosan sam na to . Pre bih crko nego za njih da navijam . Nije sad da ih nesto gledam , isao sam par puta sa ortacima grobarima u kop iz zezanja , ali da navijam ja da partizan pobedi sanse nema .

 

Значи, просветли ме, молим те, ти си ишао на Југ, из зезања, са другарима, али мрзиш Партизан, и тако то? Јебем ти ја ту мржњу кад ти можеш да промолиш главу на Југ, међу Гробаре. Знам једног таквог, кренуо на Југ из зезања, ено, сад пева поред Чегија и има више застава Јужног Фронта по профилима него ја постова.

 

 

Tako razmisljaju svi,samo sto neki vole da kenjaju kako su to sve nasi klubovi,podrska,ovo/ono...proseravanje,to nema veze sa zivotom.Rivalitet izmedju Zvezde i Partizana je jedan od najvecih u svetu,i sasvim je normalno sto medju navijacima postoji netrepeljivost prema rivalskom klubu.

 

Каква подршка? Ево, ја први ћу да кажем да ме апсолутно заболе курац за циган малу, не бих никад навијао за њих, и апсолутно ме то не дотиче. Ал' да ја пљујем ривалски клуб у сваком посту, да их спомињем на сваком кораку и тако то - немам намеру. Кад је дерби - у реду, пљување Лаловића је у реду, и кад питаш Кукуруза где му је Пјановићев дрес, и то је у реду, али изјаве Неше Страха и Милојка Пантића, како више мрзе циган малу/Партизан су чиста болест.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mrzim partizan i ponosan sam na to . Pre bih crko nego za njih da navijam . Nije sad da ih nesto gledam , isao sam par puta sa ortacima grobarima u kop iz zezanja , ali da navijam ja da partizan pobedi sanse nema .

 

Ма дај, као мрзиш, а ишо си да их гледаш ''из зезања''... Ја не мрзим, па нисам ишао да их гледам, нити ћу ићи...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква подршка? Ево, ја први ћу да кажем да ме апсолутно заболе курац за циган малу, не бих никад навијао за њих, и апсолутно ме то не дотиче. Ал' да ја пљујем ривалски клуб у сваком посту, да их спомињем на сваком кораку и тако то - немам намеру. Кад је дерби - у реду, пљување Лаловића је у реду, и кад питаш Кукуруза где му је Пјановићев дрес, и то је у реду, али изјаве Неше Страха и Милојка Пантића, како више мрзе циган малу/Партизан су чиста болест.

 

Slazem se u potpunosti.Samo hocu reci da je stav odredjenih pojedinaca kako trebamo navijati za odredjeni klub samo zato sto je "nas" (franjevci nisu moji,u nikakvom pogledu...sem protiv uja) tesko proseravanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mrzim fk veternik i fk metalac futog...da se ne lazemo,najveci derbi na svetu je fk futog-fk metalac futog...najveci gradski derbi ikada...najveci regionalni je fk futog-fk veternik...jedino sto je negde priblizno ovim derbijima je boka-river...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, просветли ме, молим те, ти си ишао на Југ, из зезања, са другарима, али мрзиш Партизан, и тако то? Јебем ти ја ту мржњу кад ти можеш да промолиш главу на Југ, међу Гробаре. Знам једног таквог, кренуо на Југ из зезања, ено, сад пева поред Чегија и има више застава Јужног Фронта по профилима него ја постова.

Nisam isao na jug nego u Pionir , dosadno mi bilo ,bio sam klinac 17-18 godina , isla ekipa iz kraja na Buducnost i islo i nas dvojca-trojca Cigana sa njima , zezanje bilo . Jedina stvar koju sam pevao je - Crna Gora zemlja mala bice groblje liberala ..... Mene je i prepoznao neki lik koga sam znao iz skole , on je sad prva ekipa i krenuo da me proziva kao tipa sta ces ti ovde . Racunao sam klinac sam nece me ubiti , samo ce me malo nalupati , solidno sam se usro . Pitali ga ovi iz prve ekipe - sto kao sta cu ovde , on im nesto sapnuo i ovi mi pruzili ruku kao , svaka cast mali , ako te neko dira .... posle mi reko da im je reko da sam pobego od kuce da gledam partizan :D (ako se NIVA kotrlja iza coska cisto da napomenem da je stvarno istina ovo ) . Poenta je da ne mrzim ljude kao ljude , jbg znam pola tribine na jugu sto je i normalno i naravno da ima pravih momaka i tamo . Sa mojom ekipom je isao jedan grobar na sva gostovanja , tada njegova ekipa bila nesto pasivna , a on ludak , voli da se zeza , pije , putuje , covek je navijac . Par puta sam isao u Pionir na grobare jer volim basket i bilo zezanje sa ekipom , naravno da sam navijao da puknu (doduse u sebi). Ja ne navijam za partizan ama bas nikada , dzaba sve , ali ne mrzim druga , brata , kolegu zbog toga .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savio se vratio u Zvezdu :rockdevil:

 

 

Страшно, али сва срећа није регистрован за други део сезоне, па ће вероватно да добије раскид уговора . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lukić zna zašto je Putin proćelav!

 

Dolazak Putina na "Marakanu" razgalilo je srca mlađih i starijih navijača Crvene zvezde. Predsednik kluba Vladan Lukić je svakako jedan od njih. On se još jednom dotakao dolaska proćelavog i dodatno pojasnio šta nosi predsednik Rusije sa sobom.

 

- Nije slučajno Putin onako proćelav. Bog ga je obeležio tako da bude drugačiji, sa izuzetnom i zaraznom harizmom. Verujemo u ovo što radi. Znamo svi da je u sportu potrebna i doza sreće i nadam se će je Putin imati i na Marakani. Idemo utakmicu po utakmicu. Idemo da igramo fudbal koji želi predsednik Rusije. Na ovim kontrolnim utakmicama otklonjene su sve dileme po tom pitanju. Zvezda će po sistemu i po ambicijama, igrati napadački. Nadam se da ćemo imati i malo više sreće. Zvezdina igra ponovo postaje maštovita - rekao je Lukić za zvaničan sajt kluba.

 

 

Планом посете је предвиђено и да Путин обиђе Музеј Црвене звезде, а „црвено-бели” су највишем страном државнику припремили посебне поклоне – копију фреске „Бели анђео”, реплику пехара Купа европских шампиона освојеног у Барију 1991 и чланску карту Црвене звезде број 2, јер је ону с бројем 1 добио легендарни фудбалер Драган Џајић, један од највећих појединачних симбола Звезде.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...