Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Nisam isao na jug nego u Pionir , dosadno mi bilo ,bio sam klinac 17-18 godina , isla ekipa iz kraja na Buducnost i islo i nas dvojca-trojca Cigana sa njima , zezanje bilo . Jedina stvar koju sam pevao je - Crna Gora zemlja mala bice groblje liberala ..... Mene je i prepoznao neki lik koga sam znao iz skole , on je sad prva ekipa i krenuo da me proziva kao tipa sta ces ti ovde . Racunao sam klinac sam nece me ubiti , samo ce me malo nalupati , solidno sam se usro . Pitali ga ovi iz prve ekipe - sto kao sta cu ovde , on im nesto sapnuo i ovi mi pruzili ruku kao , svaka cast mali , ako te neko dira .... posle mi reko da im je reko da sam pobego od kuce da gledam partizan :D (ako se NIVA kotrlja iza coska cisto da napomenem da je stvarno istina ovo ) . Poenta je da ne mrzim ljude kao ljude , jbg znam pola tribine na jugu sto je i normalno i naravno da ima pravih momaka i tamo . Sa mojom ekipom je isao jedan grobar na sva gostovanja , tada njegova ekipa bila nesto pasivna , a on ludak , voli da se zeza , pije , putuje , covek je navijac . Par puta sam isao u Pionir na grobare jer volim basket i bilo zezanje sa ekipom , naravno da sam navijao da puknu (doduse u sebi). Ja ne navijam za partizan ama bas nikada , dzaba sve , ali ne mrzim druga , brata , kolegu zbog toga .

 

 

Све је то лепо, ал' ја и даље не разумем због чега би ти ишао на Партизан, који мрзиш. Да је зезање не знам ни ја колико, утакмицу циган мале не бих гледао. Најбољи друг ми је ортодоксна циганштура, не бих са њим отишао на утакмицу, да је не знам ни ја шта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije slučajno Putin onako proćelav. Bog ga je obeležio tako da bude drugačiji, sa izuzetnom i zaraznom harizmom.

 

Ponestaje mi reci da opisem ovu budalu.

 

а „црвено-бели” су највишем страном државнику припремили посебне поклоне – копију фреске „Бели анђео”

 

kopiju nesrecne freske nema kome nismo poklonili, vise gubi smisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дечко, ти си много искомплексирана личност. Уместо да ти буде част што ће "твој" клуб гледати један такав званичник, ти пишеш о "глодарима". Излечи мало комплексе, видиш како овај момак са "Фратриа" аватаром не бруји о Гробарима, него лепо човек пише о својима.

 

 

@Sale Жив, здрав, и и даље може 3 цигана у зубима да носи.

 

Najbolje da imam zbog čega biti iskompleksiran, kao da Partizan ima nešto na čemu Zvezdini navijači mogu ga mu zavide. Dominacija posljednje tri-četiri godine u Srbiji i dva ulaska u LŠ (od kojih jedan bez ijednog boda), pa šta? Doći će sve to na svoje jako brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da imam zbog čega biti iskompleksiran, kao da Partizan ima nešto na čemu Zvezdini navijači mogu ga mu zavide. Dominacija posljednje tri-četiri godine u Srbiji i dva ulaska u LŠ (od kojih jedan bez ijednog boda), pa šta? Doći će sve to na svoje jako brzo.

 

 

У праву си - нема. Осим што је Партизан трофејније спортско друштво. И што неки људи нису заблиндирани у мозгу, па воле да се диче својим успесима уместо да се дркају са туђима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих пола првотимки ЖОК ЦЗ пропустио кроз кревет. Је л' још игра она Бјелица за циган малу? Много лепо девојче, женио бих је одмах.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву си - нема. Осим што је Партизан трофејније спортско друштво. И што неки људи нису заблиндирани у мозгу, па воле да се диче својим успесима уместо да се дркају са туђима.

 

Da, ali, da se ne lažemo, koga boli penis za rukomet, odbojku, vaterpoolo, hokej, džudo, karate... zna se koji je sport najpopularniji a tu nema nikakve dileme koi je veći i trofejniji klub.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali, da se ne lažemo, koga boli penis za rukomet, odbojku, vaterpoolo, hokej, džudo, karate... zna se koji je sport najpopularniji a tu nema nikakve dileme koi je veći i trofejniji klub.

 

 

Све те спортове треба укинути. Као и кошарку. И заборавити све успехе у истим. Молим те, на балави више. Свако хвали свога коња, а вама ни тај ваш не трчи добро у последње време.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву си - нема. Осим што је Партизан трофејније спортско друштво. И што неки људи нису заблиндирани у мозгу, па воле да се диче својим успесима уместо да се дркају са туђима.

 

stoji, ali steta pa nije tema o tome :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi neki klub zavolimo, a da nemamo pojma zbog čega nam je drag. Navuče nas tata, brat, drug, komšija...

 

Ali, ponašanje navijača nije isto. Kod Cigana te od malih nogu truju lažima i ispiraju ti mozak budalaštinama poput onih da je Zvezda stub srpstva, najveći klub u Istočnoj Evropi, najtrofejnije sportsko društvo, da su Cigani najbolji navijači na svetu, da je Partizan ustaški klub, da ceo svet zna za Zvezdu, a za Partizan niko, da su na svakom derbiju Cigani razvalili u navijanju, da nikad nisu dobili batine, Bari, Tokio, Tole, Franjo itd.

 

 

Zbog takvih stvari se ponosim što sam se otrgao iz tog vrloga laži, sektašenja i ispiranja mozga.

 

 

Možda nikada neću zavoleti Partizan jako kao oni koji ga vole od detinjstva, ali ću ga uvek bodriti iz sve snage.

  • Upvote 6
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprastam ti tvoju ruznu proslost .

 

Све те спортове треба укинути. Као и кошарку. И заборавити све успехе у истим. Молим те, на балави више. Свако хвали свога коња, а вама ни тај ваш не трчи добро у последње време.

Bravo , jedan od najboljih i najobjektivnijih postova u zadnje vreme .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, ponašanje navijača nije isto. Kod Cigana te od malih nogu truju lažima i ispiraju ti mozak budalaštinama

 

Lupas gluposti.Mozda su tebi tako sta radili pa imas neke traume,ali generelizujes i projektujes svoje frustracije na druge.

 

najveći klub u Istočnoj Evropi,da ceo svet zna za Zvezdu, ,Bari, Tokio, Tole, Franjo itd.

 

Pa ovo je sve istina.

 

da je Partizan ustaški klub

 

Nije ustaski klub,ali je osnovan u Zagrebu,za njega je igralo pola reprezentacije NDH koja je salutirala Hitleru za vreme rata i predsednik mu je bio Tudjman.To su sve istorijske cinjenice koje sluze za medjunavijacko podjebavanje,isto kao sto sada vi franjevci radite nama sa Prosineckim.

 

Zbog takvih stvari se ponosim što sam se otrgao iz tog vrloga laži, sektašenja i ispiranja mozga.

Možda nikada neću zavoleti Partizan jako kao oni koji ga vole od detinjstva, ali ću ga uvek bodriti iz sve snage.

 

Zbog svega ovoga ti si kurton od navijaca.Realno.Prvo,navijao si za Zvezdu,nosio dresove,umirao za klub.Onda si kao krenuo na jug zbog kao zezanja,i govorio "Volim Zvezdu,ne volim Partizan-volim grobare,mrzim cigane,idem na tribine zbog zajebancije i da se derem,ali zna se ko je ko u fudbalu".I na kraju,prosipas ovakve gluposti.U prevodu,kurton od navijaca.Go kurton.Da ne pricam o provalama tipa "Udjemo nas 50 u bu,i zamislite seru nam sto se deremo,skacemo i ocemo da prevrnemo javni prevoz u kome se vozi milion ljudi,i jos nam pandur preti i cepa nas pendrekom!Diktatura!".I takav jedan treba nama da soli pamet o tome sta je navijanje,ljubav prema klubu ,lazi,sektasenja,kurac/palac?Hvala bogu pa vas malo takvih i ima.

  • Upvote 5
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...