Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Па иду, ал' мени то нема смисла. У Лесковцу су нпр. посебно ишли Блу Бојси на кошарку, а посебно, ваљда, има Дубочица за фудбал. Глупо ми је одвуек било да постоји кошаркашка навијачка група.

 

Благојо, много си неозбиљан. Све су то спортови, али нису сви за навијање. У лингвистику се аматерски бар разумем доста. По важећој транскрипцији се каже на српском Тотенхем Хотспер, али не звучи уопште како ваља.

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па иду, ал' мени то нема смисла. У Лесковцу су нпр. посебно ишли Блу Бојси на кошарку, а посебно, ваљда, има Дубочица за фудбал. Глупо ми је одвуек било да постоји кошаркашка навијачка група.

 

Брате, видео си Гробаре у Пиониру, знаш какво је навијање. Бодри се Партизан, фудбал, хокеј, ватерполо или рукомет.

мени је апсолутно разумљиво да Ђаволи иду да бодре ОК јер је одувек био добар, као и Фирма на исти. Нормално је да то привлачи публику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлична је атмосфера. На неки начин и ја мислим да је то у реду док се спортска друштва не разједине и оформе се самостални клубови у сваком од спортова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих пола првотимки ЖОК ЦЗ пропустио кроз кревет. Је л' још игра она Бјелица за циган малу? Много лепо девојче, женио бих је одмах.

 

Просек година 19,а одбојкашице су скроз :wub: . Ух.

 

Zbog takvih stvari se ponosim što sam se otrgao iz tog vrloga laži, sektašenja i ispiranja mozga.

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

A zajebancija za Prosinečkog je nastala zbog dovođenja Hrvata u klub u kojem svi pričaju o velikosrpstvu.

 

А иначе нас не бисте зајебавали за Просинечког?

 

А што се тиче расправе која се води, какве бре циганске лажи ??? О чему ви причате бре дал сте нормални, освојите првенство пар пута и одмах одлетите у небеса, причате како сте већи клуб, да је све ово наша велика завера. Освестите се, ЦРВЕНА ЗБЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН ЕВРОПЕ И СВЕТА, ЦРВЕНА ЗБЕЗДА ИМА ДУПЛО ВИШЕ НАВИЈАЧА НЕГО ПАРТИЗАН, ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕ СРПСКИ КЛУБ, ЦРВЕНА ЗБЕЗДА НИЈЕ РЕЖИМСКИ КЛУБ и тако даље. Једва чекам да освојимо титулу ( не мора ове године ) да се ваше илузије и заблуде разбију у парампарчад.

 

Апсолутно.Морамо на неко пиво пре неке утакмице,и Срђу да поведемо. :pivopije:

 

Најјачи моменат-док се пева :"Ко не скаче тај је Шиптар" скачу и редари, :haha:

 

najuspešnija je Steaua - činjenica.

 

Interkontinentalni kup - smehotresno.

 

 

i Zvezda je uzela KŠ, ne LŠ

 

ta polufinala si sanjao ili ih je tvoj deda gledao

 

 

1 titula + 1 finale + Superkup Evrope > 1 titula + Tojota kup

 

Под један,то што покушавате да докажете да је Стеауа већи клуб од Звезде говори нешто о вама.

Под два,смешни сте.

 

Сигурно Мексес зна!

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма не изговарају, али је прихваћено правило да се ур чита ер, као нпр. Бернс или онај голман из Челсија Тернбул (ја бих реко , Б'рнс, Т'рнбул). Еди Мерфи :) Мени то исто изгледа глупо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
то што покушавате да докажете да је Стеауа већи клуб од Звезде

 

Uspešniji klub.

 

Valjda je opštepoznata stvar da je Partizan veći klub od oba gorespomenuta anonimusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoka, stoka mi smo! Stoka, stoka mi smo, mi smo!

 

Зато што ме апсолутно заболе курчина за све те титуле и успехе. Не мислим о томе да циган мала има толико и толико титула.

 

Znam jedan klub o čijim praistorijskim titulama stalno drviš. :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Карнисеро добра идеја, само што је Срки симпатизер, не можемо да га натерамо да иде на текму :mrgreen: . . . А јуче, ТИ СИ НАШ КАПИТЕН СТАМЕНИ :rockdevil: !

 

 

 

 

Гробарчићи, најбољи сте у свим спортовима ( нема везе што сте канта за сперму у Јевропи ), најбољи сте навијачи, највећи сте Срби. За тих пар полусложеница ви живите да чујете, али нажалост то се никад неће десити.

 

Пошто видим да се помињу идеје наше трибине и све остало везано за нас, чињеница је да сте ви Гробари једна од најНЕоригиналнијих група у Европи и свету ( 99 посто ваших песама, су песме које су се вукле по Европи претходних 25 година ) , да сте једна од најНЕсложнијих група, да сте једна од најлицемернијих група ( мислим првенствено на ситуацију са Урошем, пре годину, две дана већи део гробара је био за то да се пева курац за уроша и слично, прецртавали сте графите за њега , а сада цртате то исто по вашем стадиону ), братимили сте се са 15 различитих навијачких група, УБЕДЉИВО ИМАТЕ НАЈНЕРАЗВИЈЕНИЈУ НАВИЈАЧКУ СВЕСТ НА ЦЕЛОМ СВЕТУ, затуцанију скупину од вас ја никад нисам видео ( ја лично сам увек био за то, да одржавамо колко толко ок односе са вама што се тиче неких ствари, али не може се то кад сте ви просто СТОКА ).

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja kao vatreni zvezdas iz detinjstva cu priznati da je partizan generalno veci klub. odnosno , trofejnije i bolje organizovano sportsko drustvo u celini sa vise pehara u svojoj riznici. nemam kompleksa , otvoreno priznajem , domaci a i evropski elitni fudbal vise ne pratim (against modern football).

ostala mi je samo kosarka koju neizmerno volim i nba (lepota igre pre svega). dakle , ostao sam samo ljubitelj kosarke i kao takvog me pomalo boli sve ovo sto se sa zvezdom godinama dogadja. 13 godina nisu u stanju da uzmu sampionsku titulu , a kao sto smo videli proteklih dana , igraci nisu u stanju ni da izvedu svoje devojke na pice. to je tragikomicno stanje , takoreci amatersko , i o cemu tu vise ima sta da se prica... i mislim da je svima jasno koliko su delije prvenstveno zbog toga opsednute partizanom , a jos uvek i duletom vujosevicem (koji vec godinu dana nije trener). mrznja se prelila i na fudbal , jer kako stoje stvari , c.z cetvrtu godinu za redom nece videti titulu.

 

*naravno , ja sam u medjuvremenu odrastao , 90-ih sam bio klinac-osnovac koji se prepirao po ucionicama sa ortacima u fazonu ko je bolji* darko kovacevic ili savo milosevic? ciji je gol u derbijima je lepsi , makazice nebojse krupnikovica ili projektil djordja tomica. ciji stadion je veci , ciji su dresovi lepsi , ko bolje gadja trojke milenko topic ili miroslav radosevic? da li je dejan tomasevic picka prodana ili ne... krajem godine punim 25 , a danas se ovakvih rasprava sa smeskom setim. nekada (pre svih nas) su dzajic i nenad bjekovic po 10 sezona za redom igrali za svoje klubove. dusko bajevic jos duze u mostarskom velezu... ali , to je nazalost daleka proslost i stvari su se u medjuvremenu drasticno promenile , ugovori fudbalera su postali sve unosniji i unosniji , njihovi dzepovi samim tim sve dublji , a sa druge strane prosecni navijacki sve prazniji i prazniji. mislim , do pre samo 10god premijer liga skoro da nije ni imala strance , danas su engleski fudbaleri u toj ligi manjina. i britanci su na fudbal poceli da gledaju drugim ocima , cinjenica je da je onaj ko je u ovakvikm okolnostima fanatik taj je i velika budala.

i ponovicu jos jednom , neiskren je i laze sebe onaj ko ne zeli priznati da je partizan danas uspesniji klub od zvezde , jebi ga bolje plivaju u svetu love i profesionalizma i to je jednostavno cinjenica. svidelo se to nama ili ne , mada bi generalno trebao da nas boli kurac.

da su sve navijacke grupe u drzavi pametne (na celu sa svojim vodjama) , ne bi im padalo na pamet da uopste i pevaju pesme o voljenom klubu , vec ''pesme'' usmerene protiv domaceg anti-covecanskog rezima , globalizacije ogledane u velikom oku velikog brata koji sve vidi i , na kraju kajeva , pesme na racun cenjene pedercine borisa tadica. zemlja mu jednog suncanog dana kosti izbacila...

 

 

 

 

 

Edited by Pristojni urinator
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Гробарчићи, најбољи сте у свим спортовима ( нема везе што сте канта за сперму у Јевропи ), најбољи сте навијачи, највећи сте Срби. За тих пар полусложеница ви живите да чујете, али нажалост то се никад неће десити.

 

Пошто видим да се помињу идеје наше трибине и све остало везано за нас, чињеница је да сте ви Гробари једна од најНЕоригиналнијих група у Европи и свету ( 99 посто ваших песама, су песме које су се вукле по Европи претходних 25 година ) , да сте једна од најНЕсложнијих група, да сте једна од најлицемернијих група ( мислим првенствено на ситуацију са Урошем, пре годину, две дана већи део гробара је био за то да се пева курац за уроша и слично, прецртавали сте графите за њега , а сада цртате то исто по вашем стадиону ), братимили сте се са 15 различитих навијачких група, УБЕДЉИВО ИМАТЕ НАЈНЕРАЗВИЈЕНИЈУ НАВИЈАЧКУ СВЕСТ НА ЦЕЛОМ СВЕТУ, затуцанију скупину од вас ја никад нисам видео ( ја лично сам увек био за то, да одржавамо колко толко ок односе са вама што се тиче неких ствари, али не може се то кад сте ви просто СТОКА ).

 

 

Што би рекао мој другар: " Боље да нас пуне у Еввропи, него у Јелен Супер лиги." Тако да, кад ви будете играли ту Европу, јави ми се, попићемо пиво заједно.

 

 

Немој да причаш о песмама, ваше песме (осим две - три, које су ок и готивим их) су успаванке, које се певају бебама пред спавање. Најнесложнијих? Не лупандај, молим те, кад не знаш. Ви ћете да причате о сложности, убијате се међусобно на трибини, јер се не зна ко ће шипку да узме. Браво.

Ево, ја и даље кажем да је курац за Уроша. Боли ме курац да подржавам неког ко је изјавио да није знао да је то пандур, него Гробар. Боли ме јаје за њега.

Јесте, ми смо та стока што са 6-7 хиљада људи на Југу, на Чмаракани, запева, па онда Клео звекне један комад са 16 и север утихне, као јагањци у знаш већ ком филму.

Не булајзни више сад и ти, таман сам мислио да си ти један од нормалних овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Карнисеро добра идеја, само што је Срки симпатизер, не можемо да га натерамо да иде на текму :mrgreen: . . . А јуче, ТИ СИ НАШ КАПИТЕН СТАМЕНИ :rockdevil: !

 

 

 

 

Гробарчићи, најбољи сте у свим спортовима ( нема везе што сте канта за сперму у Јевропи ), најбољи сте навијачи, највећи сте Срби. За тих пар полусложеница ви живите да чујете, али нажалост то се никад неће десити.

 

Пошто видим да се помињу идеје наше трибине и све остало везано за нас, чињеница је да сте ви Гробари једна од најНЕоригиналнијих група у Европи и свету ( 99 посто ваших песама, су песме које су се вукле по Европи претходних 25 година ) , да сте једна од најНЕсложнијих група, да сте једна од најлицемернијих група ( мислим првенствено на ситуацију са Урошем, пре годину, две дана већи део гробара је био за то да се пева курац за уроша и слично, прецртавали сте графите за њега , а сада цртате то исто по вашем стадиону ), братимили сте се са 15 различитих навијачких група, УБЕДЉИВО ИМАТЕ НАЈНЕРАЗВИЈЕНИЈУ НАВИЈАЧКУ СВЕСТ НА ЦЕЛОМ СВЕТУ, затуцанију скупину од вас ја никад нисам видео ( ја лично сам увек био за то, да одржавамо колко толко ок односе са вама што се тиче неких ствари, али не може се то кад сте ви просто СТОКА ).

HILJADE PORUKA I NIJEDNA NIJE KURVI POMOGLAA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што би рекао мој другар: " Боље да нас пуне у Еввропи, него у Јелен Супер лиги." Тако да, кад ви будете играли ту Европу, јави ми се, попићемо пиво заједно.

 

 

Немој да причаш о песмама, ваше песме (осим две - три, које су ок и готивим их) су успаванке, које се певају бебама пред спавање. Најнесложнијих? Не лупандај, молим те, кад не знаш. Ви ћете да причате о сложности, убијате се међусобно на трибини, јер се не зна ко ће шипку да узме. Браво.

Ево, ја и даље кажем да је курац за Уроша. Боли ме курац да подржавам неког ко је изјавио да није знао да је то пандур, него Гробар. Боли ме јаје за њега.

Јесте, ми смо та стока што са 6-7 хиљада људи на Југу, на Чмаракани, запева, па онда Клео звекне један комад са 16 и север утихне, као јагањци у знаш већ ком филму.

Не булајзни више сад и ти, таман сам мислио да си ти један од нормалних овде.

 

 

 

Договорено за пиво . . . Успаванке или не, наше су песме, не певамо оперу аиду или марсељезу. Вама од кад је попадало пола трибине, влада потпуно расуло у организацији, а оно срање прошле са пуцањем на трибини је само екстремнији облик онога што се код вас десило мали милион пута, а то за Клеа, тај 137 дерби смо вас толико сабили у навијању да је то било тужно. Иначе никада се не бих препирао овако око глупости ко индијанац класичан, него ме испровоцирају неки коментари препуни мржње и оне класичне сељачке својствене за НАС СРБЕ завиди. И много ми иду на курац оваква препирања, најбоље би било да свако коментарише нешто о свом клубу и да га просто боли курац за друге сем ако нема нешто паметно и објективно да каже...

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешко да сте нас сабили тај дерби, али сам баш хтео да кажем како ме боли курац да даље расправљам о овоме.

 

 

Много је глупо . . . Мене једино што сад занима је вечерашња утакмице братског нам клуба Олимпијакоса и Звезде, 18 часова пренос на спорт клубу ! Журка на Караискакису, браћа славе титулу, по неким информацијама продато је преко 20 иљада карата до јуче, што значи да ће врло вероватно стадион бити препун :pivopije: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...