Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Recite mi, ako sad pteraju ove crnce, osim Scepovica ko tu jos ima od spiceva?

 

Niko...imas Ilieva koji igra po krilu...i koji je isto go kurac, davi, nekad u ovoj nasoj ligi nesto i napravi ali sve je to jedno veliko nista...

Kao sto sam rekao na forumu JF, titual me ne zanima, ako cemo da radimo po starom, prodamo, oteramo sve sto valja a dovedmeo zamene isluzene penzionere koje niko nece...i uprava naravno uzme pare sebi a navijaci ispadnu ovce, koje treba da cute, jer naravno vole klub i treba ga uvek voleti...bla bla...

 

Uostalom, da citiram sam sebe, ovo sam napisao na forumu JF, strucna analiza iz Feniksovog ugla :D

 

 

 

 

Ja ovde vazim za vecitog kriticara, mrguda, pa cu i nastaviti u tom smeru. Ne zato sto sam po prirodi takav, vec zato sto bolesno volim Partizan, i zeleo bih da bude bolji.

Sve ovo sto se desava, nije ni malo slucajno, ne vidim zasto su neki iznenadjeni, jednostavno, mi NEMAMO TIM, NEMAMO DOBRE IGRACE, NEMAMO DOBRU UPRAVU, NEMAMO DOBROG TRENERA!

To sto su u ovoj nasoj sugavoj ligi, svi timovi jos gori tj. ocajni, pa smo mi osvajali titule, je vecinu ljudi lazno uljuljkalo da smo mi kao neki tim, neko mudo, ustvari smo suvi prosek, pa cak ni to. Koga mi imamo u ekipi? Imamo brdo penzionera povratnika, koje niko nece, koji ne mogu da igraju ni u austrijskoj, drugoj spanskoj ili drugoj italijanskoj ligi, pa su dosli ovde da zavrse karijeru i uzmu jos lagano pred penziju neki dinar. Nisu oni krivi, krivi su oni koji su ih doveli. Nama u timu igra 4-5 penzionera, koji su bili dobri igraci, ali sad ne mogu da trce duze od 45 minuta, neki ni toliko. Svi su oni (neko vise, neko manje) mnogo dali Partizanu i za to im naklon do poda( Krle, Sale) ali vise ne mogu. Koliko god se Sale trudio, jadno je videti ga u kontri protiv cigana, kako ne moze da istrci, jadno...Krle isto poceo da gresi previse, jednostavno se coveku verovatno zgadilo sve, i ceka penziju. Iliev petlja, davi, nekad nesto i uradi ali to je nista. Vukic je penzioner odavno, nema smisla komentarisati( a realno, strasno sam ga gotivio, igrao je kao lav pre mnogo godina)

S druge strane imamo Scepovica, Tomica, Babovica, koji dave loptu, dave, nabedjene zvezdice, nikad on njih igraci...

Bekove da ne spominjem, u napadu katastrofa, Miljkovic pogotovo, Cim sam ga video onako kilavog i uplasenog protiv Sampdorije, rekao sam da od njega nikad igrac, ili imas onu stvar ili je nemas.

Stranci, Tejgo jak, dobar u skoku ali cesto nezainteresovan, realno, nema ni lopti za njega, posto nam je sredina ocajna. Adija jako brz, ponasanje kao i kod vecine crnaca problematicno, ali nije ni dobijao sansu, plus nema lopti u prostor za njega, a i ko da mu da loptu u prostor? Mi jedniostavno nemamo sredinu terena, nemamo igrace koji znaju da daju loptu napadacima i to je glavni problem! Sale zna s loptom i dalje, ali igra ili na boku ili previse defanzivno, a Moreire vise nema. Samo se setite derbija u rupi (o-2) kad je Moreira vrhunski proigrao Dijaru i pao gol (posle ih je Zuka dotukao u 90. minutu) Sad nema igraca koji moze da da pravu loptu napadacima, preskacemo igru, davimo, uzasno sporo.

Realno, i jesenas smo protiv Spartaka kuci igrali lose, Vojvodina nas dobila u NS, protiv nikad bednijih cigana smo se branili na cmarakani(da, bili smo umorni od evropske utakmice, ha ha ) Dakle, malo jaci timovi u nasoj ligi su nas lako procitali i ne mozemo da uspostavimo igru s njima. Sto je najgore, mucimo se sa svim timovima, pa nam i sudije moraju pomagati u ovoj nasoj jadnoj ligi(sto je bedno da nemam reci)

Trener nam je poceo biti veliki demagog, ma koliko sam ga gotivio na pocetku, ocigledno je izgubio kompas, umislio da je neki veliki trener, izjave mu sve gluplje, izmene takodje, a to sto mora da stavlja Tomica i Scepovica(kako je jadno izbaciti ih iz ekipe pa ih vratiti posle 2 kola) samo govori da on ne sastavlja tim.

Uprava je posebna prica, pratim Partizan ceo svoj zivot, i uvek je ista prica, sve sto vredi prodamo a dovedemo kurac! Ili nekad nesto i ubodemo, ali i to brze bolje prodamo, tj. uprava proda, uzmu sebi pare a nama mazu oci...i mi treba to da podrzavamo jer naravno, volimo Partizan bez obzira na sve. E pa braco, svi mi zajedno smo velike ovce i budale jer godinama dozvoljavamo i trpimo da nas jagnjece brigade, komunjare, lopovi i ostali olos u upravi, vuku za nos i pljackaju pred nasim ocima, dok nama koji stvarno volimo Partizan, nama prodaju jaja za bubrege.

Prodali smo sve sto vredi, i to neverovatnom brzinom, Zuku bukvalno oterali, Moreira ista prica, ode i Kleo...a zamene? Sve na pozajmicu i isluzeni igraci koje niko nece...i onda se cudimo kako igramo, i tako godinama..I dokle tako?

Titula me uopste ne zanima, samo bi pokrila sve ove lazi, kradje uprave, i rekli bi ono - sta hocete, mi smo najbolji klub u drzavi, igrali LS(gde smo realno usli uz vise srece nego pameti, gde je Anderleht dao cist treci gol pa ga srecom sudija ponistio) Dugorocno gledano, nekad je bolje dobro tresnuti o zemlju, pa da krenes u novu, zdraviju pricu, od temelja..ali kod nas to nikad nece biti...

Mi da smo pametni, svi bi se lepo skupili, pa u protest, da pitamo upravu gde su pojacanja, gde su te pare od LS, ili je to neprofitabilno takmicenje, kao sto je Zeka rekao za Ligu Evrope? I treba da nas kradu kad smo ovce pa to dozvolimo.

Kao sto svetski mocnici vladaju politikom i svetom, jer im narod dozvoli.

Prvenstvo se tek sada zahuhtalo, nadajmo se cudu, da ce se igraci probuditi i zaigrati bolje. Sad igracima treba podrska, a na kraju sezone, da vidimo sta nam je ciniti.

 

I posle svega napisanog, sve u kurac, Partizan je sampion!

 

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

partizan ima mnogo vecih problema,pa mislim da im nije bilo do docekivanja...vosa nikada nema taj imperativ pobede,pa moze da se bavi tim stvarima...tacnije,vosa je sada dobila imperativ pobede...partizanu je usla voda u usi,tesko da oni mogu da osvoje...oni sada lutaju k'o muve bez glave,traze krivce,jedni drugima jebu mater...vosa je u najboljoj poziciji...ako osvoje,bice spika da su pobedili korupciju u fudbalu,ako ne osvoje pricace kako je velika korupcija u fudbalu i da je kriv neko peti...mnogo je bitnije da bata kaze sta ce vosa da kupi ako upadne u neko evropsko takmicenje,nego da prica sto mu nisu dali kafu,jebala ga kafa...da kaze konkretno da li ce uloziti,pa da znam zasta da idem da navijam...da na leto odem na stadion i da gledam neke italijane,svebe,ove-one,neki kup uefa,kvalifikacije za ligu sampiona...al to da vosa sve protivnike doceka kako treba,to je istina...

 

edit:ne postoji opcija da zvezda pobedi vosu u novom sadu...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oumaru je raspad raspali , sem ponekog skoka na sredini terana lik je skoro neupotrebljiv . Brana Ilic potpuno zaustavljiv u formaciji koju Vosa igra . Vovodina zna da kene napred , ali ne zna da gradi igru . Brkic je bio jako dobar protiv grobara , ali zna da kiksne . Merbiasvili ili kako god nije los igrac . Vosa kroz sredinu nema sta da trazi sa Zvezdom , a po strani tesko da moze da da vise od gola . Zvezda igra daleko konkretnije u polju . Vojvodina je pukom srecom izdrzala period kad ih je partizan stiso u drugom poluvremenu , znam to jer sam iz sve snage navijao za nju . Sansa Brane Ilica sa pocetka je bila slucajna , jer je i sam pas ka njemu bio slucajnost. On je lepo to ispratio i jos lepse utrcao , ali lopte mu je dosla slucajno . Mislim i da je sudija malo sekao igru Vojvodine , ali to naravno ocekujem i protv nas :D

Sve u svemu Vojvodina ne lezi grobarima kao sto nama lezi . Mislim da ce derbi odluciti ko je sampion da se tu Vojvodina nista ne pita , tj da poslednje kolo nece odlucivati .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...