Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ма није ово ништа. Једном је на терену од тренера тражио 11000 марака. Сви га чули како виче "Где су мојих 11000 марака".

 

Само ме интересује да ли је добио паре, јер ако јесте требали су да га ћоркирају.

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svaki put navijam da Cukaricki ispadne iz lige, nemaju 200 gledalaca na utakmicama, ispadnu ali se brzo i vrate :mrtav:

Lepo je sto ce koliko vidim, Radnicki iz KG uci u prvu ligu. Jos da je srece da udje Radnicki iz Nisa, pa da bude publike na utakmicama, a ne da se igra po nekim selima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je sto ce koliko vidim, Radnicki iz KG uci u prvu ligu. Jos da je srece da udje Radnicki iz Nisa, pa da bude publike na utakmicama, a ne da se igra po nekim selima.

 

Pitanje je, guraju se izgleda Bask i Novi Pazar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда ако дође Тимок или Раднички Пирот. Остало је боранија...још сада не играју на Чаиру, већ (ваљда не грешим) на стадиону Машинца.

jbm li ga, ja sam gledao jednom prilikom tekmu sa Teleoptikom, prilično popunjeno je bilo i na jugu i na zapadu.

trenutno igraju na Bubnju, na stadionu Cara Konstantina, a Sinđa na Mašincu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je, guraju se izgleda Bask i Novi Pazar :)

 

Bice zanimljivo ako Novi Pazar udje u prvu ligu, tamo uvek protivnickim navijacima zabranjuju dolazak, pa da vidimo da li ce to biti slucaj i sa grobarima i sa ciganima.

 

2448_2.jpg

 

иначе, згрожен сам да се и у Ивањици судило у корист Гробљу. поново су добили измишљени пенал, али овог пута ПРЦ!

 

Ja sam zgrozen tvojim rezonovanjem...stvarno je danas malo normalnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 ljudi za nasu ligu je dobra poseta...

 

Da Nis udje u prvu ligu, bilo bi mnogo vise publike, Kragujevac je devedesetih, kad je bio u prvoj ligi, imao na obincim utakmicama 5-6000 ljudi a kad dodju Zvezda i Partizan, bio je pun stadion, 20.000 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...