Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Нек иде где хоће ако узмемо неке пристојне паре. На полусезони купимо једног нападача и вратимо Трифуновића и то је то.

Је л' гледао неко овог Родића? Какав је?

 

verovatno mu nabijaju cenu sa ti interesovanjem dinama...tako uvek...i za kaludjera u se interesovali,pa ce sada u koreju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Је л' гледао неко овог Родића? Какав је?

 

У сваком граду имаш бар 10 таквих Родића. Овај има менаџера који ће неком да га ували.

 

Јбг, све је то сеоски просек. Ето, може се рећи да искачу Лазовић и Лазар Марковић и то је то. Остало не вреди курца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo dovesti Kojica...

 

 

Реци ми да се шалиш? Тај дечко је још један исфорсирани мајстор фудбала из Стојићеве кухиње, потпуна рупа и за степен ниже од Калуђера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кажем да купимо једног шпица и да Трифуновића вратимо. Треба нам још један шпиц,Мезенга је очигчедно мртав човек.

 

Kakav crni Trifunovic,pa Kaludjer i Borha su za njega doktori nauka jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само кажем да не би шкодио у тиму,имао је он пар добрих партија. Никако да буде први центарфор,чисто да мало појача конкуренцију.

 

Glupo je sto se uopste prodaje Kaludjer, jeste da nije nista posebno, ali mi ni necemo dovesti nikoga boljeg.

 

Далеко му лепа кућа,човек је штеточина. Успорава нападе,стално је у офсајду... У нашој лиги стварно не видим неког шпица који би био појачање у шпицу али ако већ доводимо некога из ЈСЛ ја сам за Којића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Којић никако али никако, одгледао сам доста Радових утакмица од кад је он првотимац, једино у чему је бољи од Калуђеровића је снага, иначе је гори у реализацији, блеји у офсајду нонстоп, и спор је. Стојић га је прогурао и представио као шпица светског калибра а уствари је катастрофа, Мудрински из Јагодине је за њега Зинедин Зидан лично.

 

 

 

 

 

За Трифуновића се слажем да би могао да буде резерва, ал опет он није довољно подношљив играч да заузима место например некоме из омладинске школе као што је Ожеговић.

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ми јасна Војводина што је пустила Мудринског,солидан је играч.

 

Солидни су Лазар Марковић и Лазовић, а остали не би били првотимци ни у Албанији.

Чуј, Мудрински...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Солидан за наше прилике,сигурно није као дете Војводине заслужио да буде отеран због неког Бране Илића или неких пацијената из Грузије или Камеруна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Солидан за наше прилике,сигурно није као дете Војводине заслужио да буде отеран због неког Бране Илића или неких пацијената из Грузије или Камеруна.

 

 

Тај пацијент из Грузије је изнео целу Војводину на леђима ове јесени. Да није њега, били би 10. на табели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...