Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ако везњак у црногорској лиги за једну полусезону не да бар 5-6 голова тај није за Звезду. Кад већ немамо паре нек пусте неке омладинце и нек доведу неке младе играче из домаће лиге,а не неке шабане из Рудара из Пљевље.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам ја да имамо скрнав тим,али не нешто пуно гори од Партизановог. -10 је недопустиво и сматрам да је Робију време да иде. Хвала му за све,али изгледа да је тотално испустио екипу... Атмосфера у тиму је ужасна,чему је донекле и он допринео са кажњавањем па враћањем играча у тим. Просто ми се чини да нема ауторитет и зато је време да иде. Форсирање те игре кратких пасова је доведено до апсурда,тактички се ништа није променило од прве утакмице који је водио па све до данас.

Сада се надам да ће пролазни рок проћи без икаквих Убипарипа,Пуровића итд... Треба младе гурнути у ватру,пошто је постојећи играчки кадар скрнав а за нормална појачања се нема пара. Ожеговића у први тим,Дмитровића на гол,Стојковића десно,Јанковића у средину.

А ако она 2 говнара Лукић и Весић сад не оду онда неће никад.

Ово што се дешава је срамота. Југу за председника!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам ја да имамо скрнав тим,али не нешто пуно гори од Партизановог. -10 је недопустиво и сматрам да је Робију време да иде. Хвала му за све,али изгледа да је тотално испустио екипу... Атмосфера у тиму је ужасна,чему је донекле и он допринео са кажњавањем па враћањем играча у тим. Просто ми се чини да нема ауторитет и зато је време да иде. Форсирање те игре кратких пасова је доведено до апсурда,тактички се ништа није променило од прве утакмице који је водио па све до данас.

 

:da::da::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сада се надам да ће пролазни рок проћи без икаквих Убипарипа,Пуровића итд... Треба младе гурнути у ватру,пошто је постојећи играчки кадар скрнав а за нормална појачања се нема пара.

Sazem se, ne vredi kupovati strani skart, treba se okrenuti svojoj akademiji.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...