Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Била је то утакмица у рангу друголигашких екипа средине табеле топ лига.

Друга ствар што ми нисмо навикли да наши тимови дају више од 2 гола. :bigblue:

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba mu dati nikakvu kintu osim simbolicne . Dok ne dokaze to na terenu . Takve bih ja ugovore pravi , a ne da mi neki kurtoni traze za neke nedokazane balavce gomilu evra . Nek ide u picku materinu , moze i u Humsku ko mu jebe mater . Nekada su se prolivali krv i znoj i jos molili ljudi iz uprave makar za dzabe da igraju , samo da dobiju sansu , danas svako ko se ispili i nabaci neku degenerik frizuricu hoce gomilu evra .

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако је. Направити систем где ће играчи већину новца зарађивати путем премија за утакмице, а не редовне плате. Редовне плате да буду минималне.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba mu dati nikakvu kintu osim simbolicne . Dok ne dokaze to na terenu . Takve bih ja ugovore pravi , a ne da mi neki kurtoni traze za neke nedokazane balavce gomilu evra . Nek ide u picku materinu , moze i u Humsku ko mu jebe mater . Nekada su se prolivali krv i znoj i jos molili ljudi iz uprave makar za dzabe da igraju , samo da dobiju sansu , danas svako ko se ispili i nabaci neku degenerik frizuricu hoce gomilu evra .

zivimo u vremenu gde se sve zivo obesmisljava, tako da ni fudbal nije izuzet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsp...usta-marakanu-/

 

Толико о омладинцима... :no:

 

oce roditelji da ostvare snove preko dece...od fudbala se ima para,pa da svi od svoje dece naprave kurve...koliko je bilo boljih igraca u mladjim kategorijama klubova,al nisu mogli da to sve isprate finasijski...pojavis se u novinama sa sve menadzerom,a jos nisi poceo ni da se brijes ko covek...ma gluposti...placeni tekstovi da se bude u novinama,na netu,picke meterine...zvezda izgubila igraca,otisao u proleter sa slane bare...ako tamo neko ode,taj nema noge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...