Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

ljudi,ovo meni toliko nije realno,pa makar krepao...kukaju da leba nemaju da jedu,al kao prave neke transfere...da gledamo logicno,zvezda nije primala milju golova,vec ih nije davala...da se vrati djorovic opet nije bitno...oni golove ne daju...to je problem..i da dovedu lukovica(po meni naucna fantastika),opet su nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одбрана је распад против било ког озбиљнијег клуба. Али генерално јесте проблем у нападу. Мезенга није играо,а и који ће нам курац. Пустити Ожеговића у први тим,довести још неког младог нападача из домаће лиге и то је то. Тако нас можда нешто и усере,не можемо из Бразила за кило брашна да доведемо доброг играча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kakav je taj ozegovic,al podrzavam da ubacuju igrace iz svoje omladinske skole...partizan na tome profitira,em finasijski,em igracki...

 

zvezdina filozofija dovodjenja igraca mi nesto ispadne na foru kao oni tekstovi"mile,ajmo po ono nase,kod snase...snasa mlada cuva stada"...sada ce dovesti igraca iz bolivije...dosimento nasimento el karnisero de pistolero...samo da se rimuje...kenjam ja sada,al kapiram da ce im uskoro to biti filozofija jer su vec odavno izgubili nit u glavi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,ovo meni toliko nije realno,pa makar krepao...kukaju da leba nemaju da jedu,al kao prave neke transfere...da gledamo logicno,zvezda nije primala milju golova,vec ih nije davala...da se vrati djorovic opet nije bitno...oni golove ne daju...to je problem..i da dovedu lukovica(po meni naucna fantastika),opet su nista...

 

 

Проблем је што сваки иоле квалитетан нападач кошта, пример Клеа, Тејга и оног лика од пре две-три сезоне што није могао да остане у Звезди баш због пара (мислим да се звао Паркер)... Због тога Звезда и не преговара са неким нападачима, него гледају да довуку неке ликове попут Пиксија Ковачевића који много мање коштају. Евентуално, Звезда може да узме неког нападача из Рада, али поучени искуством боље не. Најбоља ствар за Звезду би било убацивање неког нападача из подмлатка, као што је Мијаиловић убачен из подмлатка у први тим, па испао најбољи играч Звезде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...