Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

veci je problem sto igrace predstave ko da su doveli maradonu iz najboljih dana,a ustvari doveli nekog lika za tepsiju ribe za koga provalis da mu je noga otpala u avionu da beograda posle par tekmi...one sezone su doveli 11 nekih idiota...bolje da su uzeli tri igraca za te pare,a ostatak nakupili iz filijala i iz omladinske skole...kupuju igrace ko da je cilj da ih bude sto vise,a ne da budu sto bolji...ko da se za rat spremaju,pa da nadju sto vise ljudstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doveli si 11 idiota, koji su kostali dosta, pa je veliki i procenat koji dobiju menadzeri i ... Pa pogledajte samo koliko kosta onaj invalid Borha? Koju razliku on pravi na terenu?

 

Meni je bilo suludo ono ogranicenje sa strancima koje su bili uveli, ali sada mislim da ga treba poostriti na 3-4 stranca koja mozes da registrujes za takmicenje i da ih imas u ekipi i to je to (trenutno mozes da imas i 20 stranaca ali 4 ili 5 mogu u protokol)... I to ostaviti na snazi dokle god nasi klubovi ne budu imali pare za ozbiljne strane fudbalere... Ovako imamo pun qrac stranaca koji ne valjaju nista...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Само овако можемо нешто да урадимо. Е сад,није довољно само потписати уговоре,треба отерати разне инвалиде и стварно дати шансу младима а не држати их на клупи као што је Роби до сад радио са Срнићима,Чаућићем,Стојковићем и Јанковићем. На крају сезоне треба и Бајковића продати а на гол ставити Кировског или Дмитровића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je lud :bigblue:

Nije on uopste los golman , ali njegov temperament ga tera u kikseve . Njegovi golovi su uglavnom neka suluda istrcavanja , ili beljanje pri korneru . Inace ima dobar refleks i uglavnom brani sve iza 16 m .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само овако можемо нешто да урадимо. Е сад,није довољно само потписати уговоре,треба отерати разне инвалиде и стварно дати шансу младима а не држати их на клупи као што је Роби до сад радио са Срнићима,Чаућићем,Стојковићем и Јанковићем. На крају сезоне треба и Бајковића продати а на гол ставити Кировског или Дмитровића.

 

Капирам да су ови из Управе дали Робију овлашћење да их стави у тим. Вероватно им то до сада није ишло у прилог, али знају и они да им се ближи крај, па да пробају овако. Ако буде добро, има да се хвале како су они заслужни за то. Ако буде лоше, свеједно ће да оду и боле ће их курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нама су критеријуми, што се тиче голмана, пали одавно. После разних, Ранђеловића, Павловића, Стаменковића. Бајковић се чини ко да је Буфон лично, а уствари је просечан голман, који има и добре карактеристике ( одличан рефлекс, није линијаш ), али и лоше ( неспортски живот, беспотребна излетања итд.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte ljudi,vi se zajebavate? :haha: On ima dobre karakteristike?On je prosecan? :haha: Takvu krsinu od golmana Zvezda nije imala od Randjelovica.Stameni je za njega bog otac.

On nije linijas?Vi zaboravljate Radnicki Kragujevac i Spartak?Maloumni degenerik,treba idiota oterati sto je pre moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste linijas , to sam ja i pomenuo , ali Stameni je debelo tele sa odrazom 2 cm . Smuci je branio ponekad odlicno , ponekad lose , a Bajkovic je isto imao jedan jako dobar period . Mada 2-3 komada mu idu na dusu , to stoji .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste linijas , to sam ja i pomenuo , ali Stameni je debelo tele sa odrazom 2 cm . Smuci je branio ponekad odlicno , ponekad lose , a Bajkovic je isto imao jedan jako dobar period . Mada 2-3 komada mu idu na dusu , to stoji .

 

 

:da:

 

Стамени је смешан голман. Бајковић је за њега Питер Шилтон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...