Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ja sam ih pozvao i preko beogradskih novina da bi najbolje bilo da reperezentacija Kosova odigra protiv Srbije i da ne treba gledati unazad, nego treba gledati u budućnost, i mislim da je to interes i regiona i u interesu je oba naroda.

 

Hahahah, pa mrtvih bi bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim zbog čega je bitno da li je neko pravoslavne, katoličke ili muslimanske veroispovesti. O tim glupostima danas razmišljaju samo primitivni ljudi.

Тачно. Свеједно и да ли је атеиста, адвентиста, јеховин сведок, евангелиста или припадник нације ислама.

Иначе, овај Јевтић, кад је играо за Звезду?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacio sam juce pogled cisto da sta se tamo desava i...bruka.Skoro ni traga o nekoj prici o Super ligi.

 

 

 

Da se ja pitam,ja bih sve te kolovodje - znaci:

- suboticki Blue Marines (onog dvometrasa i kuma)

- Grobari 1970 (Torture Killer i ostali sto skakucu oko njega)

- Zvezdin sever (Karnisero i ekipa)

- slaninare (ne znam dal Trne pripada The Firm ili Koridi)

u 'aps na par dana (ili nedelja),pa da vide svoga boga...

 

 

...al ne pitam se.

Sport moderisu mlakonje i seke-peke,i sreca vasa sto vas trpe tako neotesane...

...zato ne kenjajte tu kako su strogi,babe jedne.

 

 

Чисто да неко не пропусти овај култ. :rockdevil:

 

Ево ови слепци донели закон о спорту али оно је нека жешћа мућка...'Ајде што ја не разумем пола онога што пише него нико жив није сигуран шта све оно значи. Прелетач би могао мало да појасни ситуацију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сме да се прода клуб,али нема понуда док држава не да клуб на продају,тако нешто. Чим је ту Дачић изгласавао амандмане не могу то да буду чиста посла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim zbog čega je bitno da li je neko pravoslavne, katoličke ili muslimanske veroispovesti. O tim glupostima danas razmišljaju samo primitivni ljudi.

 

mnogo je bitnije to da li je neko novinar i za koju televiziju radi...ubij brankicu je recenica koja krasi urbane ljude,da ne kazem moderne autobuske skakace...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Промена намене спортског објекта је могућа ако је на одговарајући начин у другом спортском објекту обезбеђено обављање спортских активности које су се до тада обављале у спортском објекту коме се мења намена.

 

То значи да би Маракана или ЈНА могли да буду претворени у тржне центре ако би се договорили да играју на истом стадиону или ако би клубови добили нове стадиионе. Питање је колико је исплативо најпре купити клуб, правити нови стадион на неком другом месту (ван града, на пример, попут Деле Алпија), а затим мењати намену дотадашњег стадиона, али је могуће.

 

 

Амандман СПС - а којим је одређено да само надлежно министарство може покренути поступак приватизације, а не купац, је смешан покушај замазивања очију, пошто знамо колико су наши политичари независни. Друго, има их по управама клубова. Довољно је рећи да је Бранко Ружић у управи Партизана, а Шкундрић председник СД Црвена Звезда.

 

 

Све у свему, спути па проспи.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...