Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Није се лако одлучити за такав пионирски корак. До сада су у управама клубова искључиво били људи а не Франкенштајни и бандере.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam šta Murinjo traži u svjetskom fudbalu pored tebe živog, Borise? Šta uprave svjetskih fudbalskih klubova TAČNO čekaju pa te JOŠ nisu angažovali?

 

Cekaju da mi dosadi da te zajebavam kako si debeo i mastan.A to nece skoro.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој да се надаш уопште, ја сам чуо да је све спремно за улазак Новог Пазара у Супер лигу. Ипак је ту један Расим Љајић. Нови Пазар у пролећном делу првенства има два ремија и све остало победе. А спрема се и реновирање њиховог стадиона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако Нови Пазар уђе у прву лигу, то ће бити јако интересантно. Ценим да ће бити довољан број забрана, казни и тако даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако неког интересује утакмица Н. Пазар - Раднички КГ, која директно одлучује о уласку у Супер лигу, овде би требало да буде пренос сутра у 17 h:

 

http://www.justin.tv.../w/1245586432/9

 

Срећно играчима Радничког, треба очекивати тешку крађу на њихову штету.

Edited by iron will
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека буде бар нерешено. Раднички треба да игра Супер лигу. Леп стадион, верни навијачи и није из Београда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20110524115425.jpg

 

Постављен први рефлектор у НС.

 

imala je vojvodina do pre 10ak godina reflektore , ali su ih iz misterioznih razloga skinuli. gde su posle zavrsili , niko ziv ne zna...

 

CWt3n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако неког интересује утакмица Н. Пазар - Раднички КГ, која директно одлучује о уласку у Супер лигу, овде би требало да буде пренос сутра у 17 h:

 

Срећно играчима Радничког, треба очекивати тешку крађу на њихову штету.

 

Нови линк:

 

http://www.zastavinsoliter.com/live11.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...