Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Jebes ga , nije ni za Robija ...

 

jedna legenda je morala da ode po kurcu da vrhovna legenda ne bi napravila gresku...

 

 

zajebavam se malo...al u principu,ima puna ala,a malo 'rane...juga treba da ostane ono sto je bio...nasankace ga neki imbecili...nije to samo biti predsednik i to je to...to je toliko u politici i u podzemlju da juga ne bi trebalo da ima posla sa takvim blavorima...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilija je carobnjak , kopacka u glavu protiv Andrlehta , sankcije kurac palac , Ilija ustaje i dominira . Prcanje Partizana povazdan . Precero si sa Urumovim , brat bratu ... Ja sam tada poceo da idem na utakmice , cekalo se ko ce da nasledi Panceva i niko nije sumnjao u Iliju , da ne bejase sankcija tek bi onda dostigao zenit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=12&dd=19&nav_id=566844

 

Ceo život sam maštao o ovom trenutku, a posebno mi je drago što sam snove ostvario na krsnu slavu Svetog Nikolu. Pre 20 godina Sveti Nikola je u Bariju pomogao Zvezdi da postane prvak Evrope, a nadam se da ću i ja ovim potpisom takođe pomoći klubu koji volim“, istakao je Milivojević.

 

 

Религиозан младић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свиђа ми се политика довођења играча у овом прелазном року, доводимо најбоље младе играче из наше лиге, прави се основа за тим који може да игра заједно наредних пар година ( под условом да их не продају, на први трачак добре игре ). А највише сам срећан што више нема Аџиних мајстора фудбала из разних Грбаља, Зета, Пљеваља итд...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je onaj novi bek koji je dosao iz cacka nosio tamo 25icu,onda to definitivno nije taktika dovodjenja najboljih igraca iz nase lige...vise je taktika skupljanja ljudi za para-olimpijadu...

 

Pa Zvezda u ovom timu ima dovoljno igraca za tri ekipe za para-olimpijadu, sta ce im dodatni...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свиђа ми се политика довођења играча у овом прелазном року, доводимо најбоље младе играче из наше лиге, прави се основа за тим који може да игра заједно наредних пар година ( под условом да их не продају, на први трачак добре игре ). А највише сам срећан што више нема Аџиних мајстора фудбала из разних Грбаља, Зета, Пљеваља итд...

 

U potpunosti se slazem.Ali,prvo da vidimo da li ti klinci vrede icemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je kao i za kondicionog trenera.Cak i da dodje neko od njih ne vidim sta bi Zvezda dobila, a ni taj fudbaler.Nemaju pare da ga dovedu za stalno, a sta im znaci pozajmica, kad je titula izgubljena, a onda ce u junu opet da traze napadaca. Ova uprave je skroz izgubila kompas, gomilaju igrace i samo zaduzuju jos vise...

 

Nema tu srece...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...