Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Secam se i ja. Ma `70-te su bile pizdarija, bio sam klinac ali se secam k`o da je juce bilo. Ligier, Brabham, Lotus (koji mi je kasnije tako predrkano izgledao sa onim JPS reklamama) Jacques Laffite, Fitipaldi, Jody Schecter, pa onda Prost i Pike....e dinamike. I onaj dokumentarac o F1 nesrecama koji je neke `77-`78e picio na tv-u...horor relikvija. Taj me je proganjao godinama.

 

Jebeni Ligier Gitanes. patrick Depailler i Jacques Laffite. Za njih sam navijao godinama 'against all odds'. Onda je Patrick poginuo. Navijao sam i za Ronnie Petersona iz Lotusa. Poginuo i taj. I za Gilles Villeneuva, sta da ti pricam. Pa za Sennu. Onda sam nekako skontao da je bolje da ja lepo ne navijam za likove koje gotivim. Trebalo je da navijam za Schumachera he-he.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni Ligier Gitanes. patrick Depailler i Jacques Laffite. Za njih sam navijao godinama 'against all odds'.

Bogami i Ja sam. Laffite jebo te, prakticno nikad nije osvojio sampionat, ali je stalno pravio nevidjenu frku na vrhu, uvek tu negde. Ne znam zasto bas njega, ali sam ga strasno gotivio dok sam bio deca.

 

Onda je Patrick poginuo. Navijao sam i za Ronnie Petersona iz Lotusa. Poginuo i taj. I za Gilles Villeneuva, sta da ti pricam. Pa za Sennu. Onda sam nekako skontao da je bolje da ja lepo ne navijam za likove koje gotivim.

Trebalo je da navijam za Schumachera he-he.

 

Auh, al imas 'nos'. Trebalo je za Svabu, u fan klub da mu se uclanis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam voleo Zaka Vilneva i Hanjc Harald Frencena, eh kakvi su to ludaci bili :D

A zao mi je sto u F1 nema vise starog lisca Edija Dzordana, covek je bio bas faca i jos masa zanimljivih timova fali tako da za Ferarijem se nece bas previse zaliti. A iskreno mislim da oni prete praznom puskom, kao i ostali. Na kraju ce se pokriti usima i pristati na uslove ili eventualno neki truli kompromis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ih jebe sve koji se bune, neka istupe iz takmicenja, ima dosta likova koji bi se pridruzili F1 sa ovim novim pravilima, mozda b i opet videli neke stare dobre timove. A Ferari se ponasa kao uvredjena devojcica i ko ih jebe, sad ih je Mozli uzeo na zub i samo ih ceka, vec im je zapretio da mozda sledece sezone nece biti mesta za njih ... picke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alonso je vec sebe video u Ferariju pa mu je sad bedak :D

 

A sto kaze Mozli mislili su tako i '94 kad je Sena poginuo da F1 vise nema smisla, pa su preziveli, pa i kad je otisao Lotus i Braben, opet je F1 opstajala i prezivljavala. Moze i bez Ferarija :D

 

A i sad Alonso kenja, ja ga se secam kad je vozio u Minardiju a sad kao ne zeli da vozi za "male" ekipe. A osim Ferarija ni jedna velika ekipa nece napustiti, samo Toyota, Red bull i cini mi se Vilijams. Ali zato ce sigurno biti zainteresovanih nekih novih/starih ekipa za F1 (ima toliko ekipa koje bih ponovo voleo da vidim u F1)

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i kad je otisao Lotus i Braben, opet je F1 opstajala i prezivljavala. Moze i bez Ferarija :D

 

Stvarno je neukusno i malodusno uporedjivati giganta automobilske industrije i F1 - Ferari , sa nekim Lotusima i Brabenima .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
http://www.b92.net/sport/automoto/f1.php?y...p;nav_id=366897

 

Moj komentar najvise preporucenih :P .

 

Inace pukla F1 , ne sme s enikad podceniti ferari !

 

 

Evo i ja sam ti preporucila komentar.

 

Naravno, nije ni bilo za ocekivati da ce Ferari dozvoliti da ga konstant zajebavaju s tim sto je ovo kulminacija svega, a da se olako preda...Nema sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo te vesti http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=138973

Ovaj Mozli je stvarno idiJot: "Ne samo da ste time mene uvredili, već i svih 26 članova veća, kao i 122 predstavnika zemalja članica u Skupštini FIA..." :)

Možda bi bilo bolje da su se odvojili

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...