Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Evo dobitnog za danas, ima jos malo vremena, pa pozurite sa uplatama:

 

Njukasl-Fulam X

Totnam-Blekburn 1

WH-Blekpul 1

Wigan-WBA X

Wolves-Bolton 2

Stoke-Liverpul X

 

 

Obori me Lpool sad u sredu za 2k, nece valjda opet...

 

Oce oce ne boj se :violent:

Edited by Ragnarok

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odigrah danas:

 

ManCity-Reding 1

Roma-Lacio 2-3

Espanjol-Deportivo 1

Viljareal-Hihon 1

Parma-Napoli 0-2

Sevilja-Barselona 2

Boston- Milvoki 1

Njujork-Indijana 1

 

Ulog 50 din , eventualni dobitak 1283 din .

 

Najjace kvote su prosle , ceka se Viljareal , Barselona i zabari ...

 

JEBEM TI SUGAVI VILJAREAL , ZUTE PICKE , SAMO PICKE NAVIJAJU ZA NJEGA , JER U NJERMU IGRAJU SAMO PICKE , IMAJU DVA IGRACA VISE I PRIME GOL U 90 MINUTU , JEBEM TI KLADIONICU , NADAM SE DA MI TO NECE BITI JEDINA PROMASENA UTAKMICA POSTO CU POPIZDETI !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tiket

 

Torino - Livorno 2 (4,05)

Breša -Inter 1X (2,10)

Hofenhajm - Dortmund 1X (1,89)

Bajern - Hamburg 1 (1,55)

St.Pauli - Štutgart 2 (2,25)

Sevilja- Barsa 1X (2,71)

 

 

Uplata 1 €.

 

dobitak 151,92,ali sam bio pička pa se pokrio sa 50€ na Barsu,pa me čeka ili 100tka ukoliko prvi tiket prođe ili 70€ (20 dobitak) na ovom drugom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bajern-inter 2 4.00

mancester-marselj 3+ 2.00

 

sefild-piterboro 2 2.50

 

 

acrington0barton 1 2.05

 

100 kinti,dobio sam 4100...

ima sam i neku filozofiju dok sam odigravao tiket...inter moze da dobije u gostima bajern,to se znalo,kao i sto se znalo da bajern njih moze dobiti u gostima...manc sam lupio,ne moze dve bez golova...piterboro sam vodio u menadzeru,pa sam lupi na njih...akrington sam stavio jer mi trebao neki kec na tiketu...sve u svemu,usralo me,a ja sam razvio filozofiju zasto me je usralo...ovako sam razmisljao dok sam popunjavao tiket...ne pamtim kada sam dobio,a i kada sam se kladio poslednji put...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast , mogao bi ponekad da napises sta odigras , jel ocigledno dobijas

 

Inter 2

Mancester 1

Peterboro GG

Skantorp Junajted 1 (odigrao sam samo sto drug navija za njih , izgubili kod kuce 0-3 , sabani )

 

i cekao bih samo :

 

Rodik 1

Voznijacki 1

 

Jebiga

 

Inace drug uvek igra Peterboro GG ili 3+ , kaze prati i cesto dolazi , vrlo cesto .

 

.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala...

 

slabo se kladim,al kada budem sledeci put,napisacu...

moj savet ti je da igras 4 para gde su kvote oko 2,mozda malo preko,uplatis 100 kinti i cekas 2000...ili 2 po 50...utakmice ko bajern inter gde je moguce da bilo ko pobedi,a na jednog od njih velika kvota(kao sto je sada bila na inter)takve 2 tekme i 2 neke realne...na drugi 2 para oko 2 kvote, 2 oko 1.8,dva oko 1.60...100 kinti za kladionicu je dosta...dal na jedan,dal na 2 tiketa...ovom filozofijom se nesto i moze dobiti...nisam ja sada ovim otkrio toplu vodu,ovu su menei njih dosta rekli...da igras prvu varijantu za 100 kinti,imas 20 pokusaja da dobijes,a da ne budes u minusu...mislim da bi covek bio najveci baksuz da u 20 navrata ne pogodi 4 para...ja sam danas odigrao kombinaciju...navijacki,logicki,moze da pobedi i lupio kvotu oko 2...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...