Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

vise volim tehnicki obdarene igrace nego dvometrase, ali cinjenica je da Hunetlar perspektivan a i da bas jedan od stene odvaljeni napadac nedostaje ekipi

sumnjam da ce ucestvovati u brzim akcijama, ali u svakom slucaju bolje on nego proplai Anjelka

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji li je onom Vidicu?!

on i Berbatov padnu, Bugar ustane i za malo da gol, a ovaj nas majmun samo lezi i gleda razocarano!

a on je i napravio sranje pred tu kontru...

 

bez ideje????? prijatelju ti si gledao pogresnu utakmicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao pogrešnu utakmicu? Možda misliš na onu gdje Skols mota loptu po centru par minuta, a onda ona poslije 4-5 odbijanja dođe do Hargrivsa koji šutira sa 50 metara?

Postoje li dva gora kluba u Engleskoj, ljudi moji...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudac Webb je dva puta mogao pokazati na bijelu točku u korist Tottenhama i niko mu vjerojatno (osim Fergusona) ne bi zamjerio.

 

da li je ovo tacno?

da sudija nije svirao dva cista penala za totenhem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@[kinetic]

xaxaxa, svaka cast na odvali, ali neka vreme pokaze...glupo je reci za mancester i totenhem da su 2 najgora kluba u premijer ligi, a da ne pricam o celoj engleskoj, ta 2 tima ce biti u prvih 5-6 mesta na kraju

manu je imao gomilu odlicnih napada i to bas preko skolsa, evre, nanija, gigsa

 

hargrejvs jeste glupak, nemam pojma kojoj budali je palo na pamet da ga plati 25m

opet je ferguson izveo kerika koji je bio solidan a ostavio ovog glupaka...strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, fora je navijati za klub sa najvecim budzetom. sto je sigurno sigurno je...

zasto navijati za neki tamo vest hem, napoli, sta-ti-ja-znam, zaboga, pa oni nikad nece osvojiti prvenstvo...

a i ne igraju ligu sampiona...

nemaju gomile navijaca u japanu...

itd.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno.

Zbog cega uopste navijati za neki klub koji nije iz zemlje u kojoj zivis?To je pravo pitanje.Ali ako vec i navijam,onda cu navijati za klub koji je dobar i koji mogu pratiti.Necu navijati za klub iz 5.francuske lige samo zato sto je to cool.Jebe mi se.Kada je rec o domacem prvenstvu,onda je to druga prica,posto su neki levi klubovi iz mesta u kome zivimo,pa je normalno da navijamo za njih (iako kod nas ljudi uglavnom navijaju za Zvezdu ili Partizan).Ali biti fan nekog 5.ligasa iz Francuske je meni besmisleno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау, sabre, па ти би онда требало да се покријеш ушима јер навијаш за Интернационале !!! :D:):bigblue: Њихов буџет у последњих 20 година, тј. количину улудо протраћеног новца (једино ако их не перу,што уопште није искључено, чак штавише :D; прим.аут.) само благи Бог зна !!! :rolleyes::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

idi bre dzoni nemoj me zajebavati :)

 

poenta - ja nisam nikada pljuvao navijace manjih klubova, i ismevao navijanje za iste. velika mi je mudrost navijati za klub koji stalno pobedjuje (i ima najvise para) i smejati se navijacima manjih klubova. aj sad reci da se inter naosvajao trofeja poslednjih deset godina pa ja zato navijam za njih?? a sto se tice budzeta i profita, nikad nisu bili u prvih pet-sest u evropi. uvek su real, barsa, mufc, milan i juve imali vise para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја навијам за ливерпул и интер годинама , и никада ништа нису освајали , ал` сам ја и даље навијао , до 2005 када је ливерпул узео лигу ш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најзад победа!

 

Amen!

 

Doduse, ne znam dal' si gledao tekmu..uhvatio sam sinoc reprizu, gledao od nekog 30tog minuta do gola Nanija( onda mi doslo neko drustvo pa prekido'..). Znaci, stvarno zabrinjavajuce, u drugom poluvremenu, jednom Vidic, jednom Ferdinand usrali motku oba puta zamalo Berbatov da nam ga zavuce, jednom Ferdinand izbacio sa gol linije, second Browna pogodi lopta u rame...

 

svejedno..zabrinjavajuce krajnje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, fora je navijati za klub sa najvecim budzetom. sto je sigurno sigurno je...

zasto navijati za neki tamo vest hem, napoli, sta-ti-ja-znam, zaboga, pa oni nikad nece osvojiti prvenstvo...

a i ne igraju ligu sampiona...

nemaju gomile navijaca u japanu...

itd.

Вест Хем су преваранти, нису џабе ови из Чарлтона и даље при томе да их треба казнити због мутних радњи у вези са трансферима.

И, кад већ волиш мање тимове, зашто навијаш за Звезду кад постоје Бежанија, Вождовац, Чукарички и тако даље?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вест Хем су преваранти, нису џабе ови из Чарлтона и даље при томе да их треба казнити због мутних радњи у вези са трансферима.

И, кад већ волиш мање тимове, зашто навијаш за Звезду кад постоје Бежанија, Вождовац, Чукарички и тако даље?

 

ne preferiram ja licno manje klubove, samo mi nije zazvucalo ok pljuvati manje klubove sa pozicije fana nekog veceg i bogatijeg kluba. eto, nista bitno u sustini... verovatno i nisam u pravu, tj. mozda sam malo preozbiljno prokomentarisao..bla bla...

 

Па,управо сам то и радио!!! biggrin.gif pivopije.gif

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...