Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

FT Chelsea [5 - 0] AC Milan

3' [1 - 0] F. Lampard

8' [2 - 0] N. Anelka

18' [3 - 0] N. Anelka

51' [4 - 0] N. Anelka

58' [5 - 0] N. Anelka

 

bog te jebo.

 

naravno, uvek mi je drago kad milan izgubi, sto ubedljivije to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, svestan sam da ce sledeca izjava nabaciti tonu flejma na mene, ali cini mi se kao realan rezultat :) Realno, sad Milan nema nikog ko moze da im da go, a mislim da je njihova odbrana odavno presla tu magicnu granicu kada iskustvo mora da poklekne pred jednostavnim nedostatkom fizicke kondicije... Opet, imajte u vidu da sam pristrasan...

 

I mislim, come on, fakin Anelka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu se slazem sa tobom,ali ipak su ovo pripremne utakmice i ne treba im pridavati nekog preteranog znacaja.

 

Naravno, slazem se, mada i dalje stoji cinjenica da su im svi napadaci povredjen, da imaju prestaru odbranu kao i da nemaju kvalitetnog golmana

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ili ipak ne ostade?

 

U EKSKLUZIVNOJ izjavi za madridski sportski dnevnik Marcu Cristiano Ronaldo demantirao je trenera Manchester Uniteda Alexa Fergusona.

 

 

 

Menadžer kluba s Old Trafforda izjavio je u utorak da će 23-godišnji Portugalac sasvim sigurno nastaviti karijeru u njegovoj momčadi. Ovaj je ponovio da “neće ići”.

 

"Naviknut sam na takvu vrstu pritiska i uopće me to ne zabrinjava. Ne želim se vratiti u Manchester United", ponovio je još jednom Portugalac nakon što je izašao iz klinike koju pohodi zbog terapija operiranog gležnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar onaj mali brazilac iz Mancestera,desni bek,DaSilva ili tako nesto...ima 18 godina,a vec pokazuje jako dobre igre.Bio protiv Juventusa iznenadjujuce dobar.Steta sto mu brat blizanac nije usao...on desni bek,a burazer levi bek.A jebeno su isti!Kako ce to zbunjivati protivnicke igrace za koju godinu! :)

 

Dobar onaj mali brazilac iz Mancestera,desni bek,Da Silva ili tako nesto...ima 18 godina,a vec pokazuje jako dobre igre.Bio protiv Juventusa iznenadjujuce dobar.Steta sto mu brat blizanac nije usao...on desni bek,a burazer levi bek.A jebeno su isti!Kako ce to zbunjivati protivnicke igrace za koju godinu! :)

A dobar i onaj novi zadnji vezni...nesto na P...kako se zvase?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj malo bolje trofeje,tradiciju,kontinuitet...pa onda pricaj o 10-15 picaka materina. :da: Nestrucni carapan. ;)

 

Ne znam iz koje su picke materine,ali su dobri.Ustvari jedan je dobar,drugi nije igrao pa ne mogu reci.Ali klinac grize,startuje,trci,dobro centrira...bice taj jako dobar. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестер нема континуиет подмићивања судија, за разлику од ових из 10 пички материна.

 

Него: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=312090

 

Сер Алекс је чудо, сигурно му је рекао да ће му убогаљити каријеру...

А таман сам навикао да играм PES без њега...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...