Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

S obzirom da smo igrali bez Toresa

 

 

?

 

kako bez toresa, ja nisam gledao tekmu ali na goal.com pise da je tores igrao, i ocenjen je vrlo lose (peticom). mozda je kod njih neka greska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj,pa nije ovo nasa liga da mozes govoriti takve stvari.Tek je pocela sezona,kakav crni maj,kakva bre odluka u 4.kolu.

 

Nisam mislio samo na potencijalnih 3 poena razllike (mada smo svi videli koliko je bilo tesno prosle godine, tako da svaki poen znaci). Igra i rezultati Liverpula u prva tri kola se mogu gledati iz dve perspektive. Prva, da je to isti onaj Liverpul koji ocajno zapocinje sezonu i gubi dragocene poene (dok se ne zaukce :D) koji ih na kraju izostave iz trke za titulu vec u januaru(naravno ne gubi poene samo na pocetku :D). Druga je da Liverpul, konacno ima nesto sto se moze okarakterisati kao sampionski atribut i mentalitet, a to je i da uspeva da pobedi i skupi poene na pocetku, kad jos nisu u pobednickoj formi, i imaju neupecatljivu igru. Kad se ubaci u vecu brzinu i igra se podigne na visi nivo, tad nije problem pobedjivati, ali koliko ce vremena trebati da se masina upali i koliko ce se poena izgubiti usput? Mislim da ce cetvrto kolo dati odgovor (ne potpun, i ne konacan) na pitanje koja perspektiva je ispravna. Takodje smatram da se ove sezone titula moze odlucivati i u medjusobnim duelima za razliku od prosle sezone kad se, ako se dobro secam, skoro nijedan tim iz velike cetvorke nije bio u plusu sto se tice medjusobnih duela (Liverpul je igrao nereseno oba puta i sa Arsenalom i sa Celzijem, Celzi I Mancester su razmenili pobede, Arsenal i Celzi isto, samo je ManU oba puta pobedio LFC) tako da ta utakmica ima i tu dodatnu tezinu. Takodje moj utisak je da su sanse da ManU odbrani titulu ove sezone podjednako velike kao i sanse Liverpula da osvoji istu :D tako da i za njih ova utakmica moze mnogo da znaci.

 

Tako da nije bas odluka o tituli ali daleko od toga da nija utakmica sa velikim znacajem... Ovo je utakmica koje moze odgovoriti na mnoga pitanja koja su proizasla iz igre ova dva tima u prva dva kola..

 

kako bez toresa, ja nisam gledao tekmu ali na goal.com pise da je tores igrao, i ocenjen je vrlo lose (peticom). mozda je kod njih neka greska?

 

Igrao je prvih 30 minuta i onda se povredio, pa je ga je zamenio Ngog, ali trebalo bi da se oporavi za 4. kolo.

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta desavanja zadnjeg dana prelaznog roka (kao i uvek) :D. Kampu Liverpula se pridruzuje Riera iz Espanjola, a u suprotnom smeru ide Finan. Takodje i Voronjin ide na jednogodisnju pozajmicu Herti iz Berlina. Losa vest je da ce Tores zbog povrede propustiti 4. kolo. s obzirom da jos nije sigurno da li ce Gerard igrati, bice zajebano...

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robinho otisao u City?Pffff,koji je to pacer,sunce ti jebem. :)

A i ovi iz Reala su totalni retardi.I ovako poprilicno slab napad oni rasprodaju.Jedini koji im u spicu vredi je Van Nistelroj.

 

Evo sta kazu za Berbatova:

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=844870

 

A Saha otisao u Everton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Sashu se zna vec par dana.. A za Berbatova se govorka pola leta..valjda ce da ga ozvaniche konahcno. Dodushe..ne mogu da prezalim shto ne dolazi Huntelar :)

 

Драго ми је што је Саха отишао.

Ете ти Бербатов, желели су га још од прошлог лета.

А 30 милиона фунти је јебено превише за таквог фудбалера ... такође не могу прежалити што Хунтелар није доведен.

 

Kakav kreten Robinjo... nego ko zna koje je pare dobio...

 

Калдерон тврди да је у разговору са њим, бразилчић више пута цмиздрио ... ха ха, каква ђана од играча!

Не знам за плату, а трансфер је тежак 40 милиона евра.

 

Стварно су цареви ови Арапи, к'о што неко рече. :da:

Преузеше клуб у истом дану ... од оног екс премијерчића малверзаторског, и цап - ето најзвучнијег појачања.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasine kazu da Abu Dhabi United Group for Development and Investment imaju mnogo vise kapitala od Abramovica, tako da cemo verovatno prisustvovati radjanju novog Celzija. Ko zna sta bi napravili da su kupili City koji dan ranije :) Plan Arapa: "Our goal is very simple – to make Manchester City the biggest club in the Premier League, and to begin with, to finish in the top four this season." ZOMG :)

 

P.S. Did Berlusconi Stop The Georgia War? Berlusconi FTW & LULZ :)

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

siti definitivno postaje novi celzi, i to u jos vecim razmerama.

 

pogledajte ovu vest:

 

link

 

prvo sam se nasmejao naslovu, ali kad sam procitao tekst pomislio sam da se ovi arapi uopste ne zajebavaju. mislim, ne verujem da ce uspeti da dovedu ronalda, ali pare koje nameravaju da ponude za igrace su zastrasujuce.

 

Nakon što je za rekordnih 42 miliona evra iz Real Madrida dovela Robinja, koji je bio na korak od prelaska u Čelsi, Abu Dabi Junajted Grup (ABUG) planira da u januaru, ali i u daljoj budućnosti dovede najbolje svetske igrače kako bi osvojili Ligu šampiona. ABUG je za Ronalda spremna izdvojiti rekordnih 240 miliona dolara.

 

„Ronaldo je rekao da želi da igra za najveći klub na svetu pa ćemo u januaru videti da li je bio ozbiljan. Real Madrid je Ronalda procenio na 160 miliona dolara ali za dovođenje igrača kao što je on biće potrebno mnogo više novca. Mislim da će biti potrebno oko 240 miliona“, izjavio je Al-Fahim.

 

„Zašto ga ne bi kupili? Mi ćemo postati najveći klub na svetu, veći od Real Madrida i Mančester Junajteda".

 

Al-Fahim je istakao i nameru da među „građane“ dovede i Fernanda Toresa i Seska Fabregasa.

 

„Nećemo trošiti novac na bili koga. Ako budemo mogli da kupimo najbolje svetske igrače i ako ih menadžer želi onda ćemo ih dovesti.“

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al-Fahim je istakao i nameru da među „građane“ dovede i Fernanda Toresa i Seska Fabregasa.

 

„Nećemo trošiti novac na bili koga. Ako budemo mogli da kupimo najbolje svetske igrače i ako ih menadžer želi onda ćemo ih dovesti.“

 

 

Ovo su malo kontradiktorne izjave. Jer ce dovoditi igrace koji se njima svidjaju (kao sto radi Abramovic) ili ce iskljucivo slusati menadzerove zamisli? Mislim da je po klub bolje ovo drugo. A ne verujem da ce skoro uspeti da dovedu Toresa i Fabregasa. Ne lice mi oni na igrace koji se tako lako prodaju, deluju mi kao da imaju integritet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...