Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Idioti nesposobni. Moraju se dovesti pojačanja, ovo nema smisla.

Komentar sa Indeksa:

 

smeće od kluba taj leeds, prije par godina imali su priliku vratiti se u premijer ligu, ali su namjerno pustili jer su znali da bi ja dobio 20000kuna da su pobjedili i zato su namjerno sabotirali utakmicu i popušili sve, sljedeće godine su za kaznu ispali iz lige. samo da ja se enbi obogatio đubrad je pustila.

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kockica

Boli njega kurac za to...kakva legenda kluba...covek je osvojio sve sto se moze osvojiti,dosadilo mu,Real i Barsa ga mogu platiti koliko u Mancesteru moze samo da sanja,a jos uz to mu i zena konstantno kenja.Mozda gresim,videcemo,ali mislim da on na leto pakuje kofere.

 

@Efenberg

Ma nije samo u parama stvar.Real je najveci klub na svetu,u istoriji galaksije,i san ogromne vecine fudbalera.To je jednostavno tako.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaka nije ni hteo da ide, ali je morao. Sumnjam da laže, ne deluje mi kao čovek koji bi sakrio istinu.

 

Što se tiče Nemanje, biće šteta ako ode, ali niko neće moći da mu zameri bilo šta. Ronaldo, Runi i on su najzaslužniji za uspehe u poslednje tri godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реал јесте највећи, али ми смо раја која се ложи да су играчи у 21. веку свим срцем везани за клуб и да би погинули за њега ако треба. Ложимо се као павијани.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Efenberg

Ma nije bas tako,svi smo mi svesni kako to ide.Ono sto hocu reci jeste da ce velika vecina igraca uvek izabrati Real ukoliko je to moguce.

 

@Kockica

I ja isto,ali on nije ja i ti.Ali dobro,mi vec sada preselili coveka.Videcemo sta ce biti na kraju od svega ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamislite da je ista situacija sa tosicem...tosis odlazi...ferguson srecan,svi srecni...tosic demantuje,oce da postane legenda kluba...ferguson place sto je bio pijan onaj dan kada je tosisu ponudio ugovor na sto godina..."joj,tole,jebla te ona tvoja domaca"...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...