Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

a imash i obrnutih sluchajeva, song je igrao za mladu selekciju francuske. :bigblue:

 

sad sam bash pogledao, svi su rodjeni u francuskoj, nema izbeglica.

 

Подријетло им је из Африке.

Диаби, Сања, Насри, Галас, Сонг..ту је и онај Швицарац чамуга..Клиши је мешанац..Ебуе, Траоре итд. Сад сам погледао резерве и ситуација је слична.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Подријетло им је из Африке.

Диаби, Сања, Насри, Галас, Сонг..ту је и онај Швицарац чамуга..Клиши је мешанац..Ебуе, Траоре итд. Сад сам погледао резерве и ситуација је слична.

 

Pa Eboue nikad nije ni igrao za neku evropsku zemlju, on je od pocetka u Obali Bjelokosti.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednjih 10 godina je tu jer mora?u celsiju igrao stoper,u arsenalu igra stoper...u reprezentaciji igra stoper...al sada si mi odao tajnu da je to sve bilo zbog prinude...

 

nope,u celziju nije igrao stopera,desno krilo,sto je njegova prirodna pozicija.sticajem okolnosti poceo je u arsenalu da igra stopera,a onda je domenek skonta' da je venger pametniji od njega,pa ga je kopir'o.i to nije zadnjih 10 g,vec 3-4,od kad je u arsenalu,dakle nije to dominantna pozicija u njegovoj karijeri.ali,nek' bude da je stoper,i to najbolji na svijet,samo da si ti u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nope,u celziju nije igrao stopera,desno krilo,sto je njegova prirodna pozicija.sticajem okolnosti poceo je u arsenalu da igra stopera,a onda je domenek skonta' da je venger pametniji od njega,pa ga je kopir'o.i to nije zadnjih 10 g,vec 3-4,od kad je u arsenalu,dakle nije to dominantna pozicija u njegovoj karijeri.ali,nek' bude da je stoper,i to najbolji na svijet,samo da si ti u pravu.

 

Desno krilo? Mislis desnog beka???

Share this post


Link to post
Share on other sites

nope,u celziju nije igrao stopera,desno krilo,sto je njegova prirodna pozicija.sticajem okolnosti poceo je u arsenalu da igra stopera,a onda je domenek skonta' da je venger pametniji od njega,pa ga je kopir'o.i to nije zadnjih 10 g,vec 3-4,od kad je u arsenalu,dakle nije to dominantna pozicija u njegovoj karijeri.ali,nek' bude da je stoper,i to najbolji na svijet,samo da si ti u pravu.

 

on je ustvari kosarkas...nego ga je venger skapirao na opasnim ulicama filadelfije kako pika basket sa ajversonom pre 15 godina i rekao mu da ce igrati stopera za arsenal jednog dana...a domenek je odmah iskoristio priliku da ga privoli da uzme francuski pasos...i tako se to desilo...inace,primarna pozicija mu je plejmejker...rekli sa UCLA univerziteta...nek bude da je stoper i da sam ja upravu...ja,njegovi treneri u poslednjih 10 godina i on mislimo da je stoper,al izgleda da ipak nije...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u marseju je igrao desnog beka,pod ranierijem desnog beka i kad-kad stopera,kod murinja samo i iskljucivo desnog,kod vengera i u reprezentaciji stopera.po stilu igre blizi je beku,fizickom gradjom i visinom takodje.kad je presao u arsenal od stopera vengeru je igrao senderos,toure,djorou,tako da i ja bi ga stavio da igra stopera u toj konkurenciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам пре неки дан чуо да је 2 милиона. ма, то је то. баљезгарије тешке! он вреди бар 10 милиона. ко зна шта је ту радило.

 

иначе, Тевез полако показује какав је змај од играча! Ферги се грдно зајебао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u marseju je igrao desnog beka,pod ranierijem desnog beka i kad-kad stopera,kod murinja samo i iskljucivo desnog,kod vengera i u reprezentaciji stopera.po stilu igre blizi je beku,fizickom gradjom i visinom takodje.kad je presao u arsenal od stopera vengeru je igrao senderos,toure,djorou,tako da i ja bi ga stavio da igra stopera u toj konkurenciji.

djoku mog ti znas sta je on igrao u marseju...nisi znao ni da postoji dok je igrao tamo,tako da ne kenjaj...igrao je covek i beka i stopera i bolji je kao stoper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...