Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne znam sta me vise iznerviralo. Da li ocajna igra Liverpula, da l' ocajno sudjenje onog debelog smrada ili da li je to ipak onaj majmun iz Stouka koji glanca svaku loptu pre izvodjenja jebenog auta. Zivci kod mene vise ne postoje. Ono sto radi Hodzson sa formacijom, izmenama nije humano. Najbolje sto moze da uradi za klub je da da ostavku, koliko god ja njega gotivio, ne zna da vodi takav klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zaista onog Hodzsona! Pola igraca mu igra van svojih pozicija, i to prilicno lose (Maxi, Kuyt i Meireles). Valjda ce ga ovi porazi naterati da razmisli i koje igrace ima na klupi i malo im pruzi sansu npr. Jovanovicu ili Aggeru. Agger je doduse povredjen, ali i kad nije bio povredjen, prednost je dobijao Konchesky iz ko zna kojih razloga, jer smatram da Agger igra bolje na tom levom beku. Kuyt nije ni senka nekada veoma dobrog igraca, mogao bi malo klupu da zagreje. A sto se tice Torresa, mislio sam da je usao u formu ponovo, medjutim danas je bio ocajan, na momente smesan. Jedina dobra stvar je crveni karton Lukasa, sad ce mozda i dobiti sledecu utakmicu, jer je on vrlo los, a plus igraju protiv West Hama, koji nista nisu pokazali ove sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема вајде од Ливерпула док год је деда Хоџсон на клупи.

 

:da:

Zar nije slicna prica bila i za Rafu :) ?

 

 

Наравно да није. Рафа је за свог века у Ливерпулу освојио ЛШ, ФА куп, имао најбољу сезону у лиги у претходних сто година, довео најбоље играче на Енфилд (Торес, Рејна, Ћави Алонсо) и водио клуб у временима када су два мајмуна били власници који су оштетили клуб за толико тога. Притом, Бенитез се супротставио њима, навијач је Ливерпула, односио се према њему са поштовањем, знао је кога води. Хоџсон је умишљен и недорстао Ливерпулу.

 

Не знам шта да кажем, никада нисам био оволико понижен.

 

 

Edit: Aгер на левом беку? :haha:

 

Лукаш је био одличан на претходних пар утакмица, за информацију оног El Pistolera.

Edited by Scouser
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ager na levom beku? Je l' se ti drogiraš?

 

Upravo tako. Sta ti nije jasno??

 

 

edit: Ja kao potpuno neutralan kazem da je Lucas bio ocajan na prethodnih par utakmica. Gledam stvari realno, jer nisam navijac Liverpula, ali bih zeleo da se vrate u formu i ucine prvenstvo zanimljivijim. Ako je gosn. Scouser njihov navijac, ne mora da znaci da je svaki igrac Liverpula odlican, sto se ponajmanje odnosi na Lucasa, koji je uz Konecheskog najlosjiji u "prvom timu" Liverpula.

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lukaš je sasvim solidno odigrao poslednjih par utakmica,čak je na jednoj proglašen za igrača utakmice.

Ager na levom beku,divna zamisao samo ima malih problema.Na primer što je Ager klasičan štoper i što bi ga krila pretrčavala samo tako,plus bi bio beskorisan u napadu.Ali osim toga je to kul zamisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako. Sta ti nije jasno??

 

 

edit: Ja kao potpuno neutralan kazem da je Lucas bio ocajan na prethodnih par utakmica. Gledam stvari realno, jer nisam navijac Liverpula, ali bih zeleo da se vrate u formu i ucine prvenstvo zanimljivijim. Ako je gosn. Scouser njihov navijac, ne mora da znaci da je svaki igrac Liverpula odlican, sto se ponajmanje odnosi na Lucasa, koji je uz Konecheskog najlosjiji u "prvom timu" Liverpula.

 

 

Па, није му јасно то што Агер игра класичног штопера, а кад га декица стави на левог бека, онда је глуп као дрво.

То нема везе са тим што сам ја навијач. Поулсен, Кончески и Спиринг су били очајни на утакмицама, Лукаш је био одличан на претходних пар. А, и статистика каже да је на претходне четири, имао само 8 нетачних пасова. Да гледаш реално, видео би помак у односу на његов очај од раније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, није му јасно то што Агер игра класичног штопера, а кад га декица стави на левог бека, онда је глуп као дрво.

То нема везе са тим што сам ја навијач. Поулсен, Кончески и Спиринг су били очајни на утакмицама, Лукаш је био одличан на претходних пар. А, и статистика каже да је на претходне четири, имао само 8 нетачних пасова. Да гледаш реално, видео би помак у односу на његов очај од раније.

 

Ali moras priznati da je bolji od Koncheskog. On je stvarno ocajan. Na kojoj je utakmici Lucas bio najbolji??? To ne znam stvarno... Pazi, mozda sam ja stekao pogresan utisak, ali Lucas mi se iskreno nikada nije svidjao, pa je mozda to malo uticalo da ga okarakterisem kao ocajnog. Jbga, ako gresim, izvinjavam se unapred. Svrha svih ovih mojih postova nije bila kritikovanje igraca (osim par izuzetaka) vec prvenstveno dekicu na klupi Liverpula. Ponavljam opet, nisam navijac Liverpula, ali bih zeleo da se vrate u formu cisto da prvenstvo bude zanimljvije. Bar to mozes da postujes, posto si, ocigledno, LFC fan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...