Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Pobedili su i Liverpool zahvaljujuci penalu koji je sviran 20 metara od gola.

Пенал свиран по правилима, објашњено трилион пута.

 

А што се тиче мелодија, нађите ми једну екипу која не краде песме других група.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mrgreen:

 

Гледам Бари - Јувентус пре два месеца и домаћи певају нешто на мелодију: "Још једна победа и титула...", а другар каже да су то украли Циганима. Како човек да се не смеје?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нормалан човек током одрастања схвати да је погрешио и да никад није касно да се грешке исправе, не живи у илузијама и греху до краја живота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuruze, shta kaze tvoj cale na prelazak u neprijateljski tabor?

moj cale bi me se odrekao da pochnem da navijam za zvezdu. puno je veci navijach partizana od mene.

 

I mene bi se odrekao.Rekao bi mi "Za to sam se ja borio u ratu i crkavao po frontovima,da bi ti u ustase presao?!?!?".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пенал свиран по правилима, објашњено трилион пута.

 

 

Mozda po nekm novim pravilima NSFP , kako prekrsaj na 20m moze biti penal , nemoj da buncash , bolje kupi kikiriki i dodji u SU da pijemo pivo u Liverpool Pub-u .

 

kad je bio taj rat izmedju madjara i hrvata, nisam upucen?

 

U ratu 9o-tih je mnogo Madjara islo da ratuje za JNA , kao i ostali gradjani , nista manje nego neki Srbin iz unutrasnjosti , cinjenica , ipak je tada u Srbiji bilo popularnije ici na mitinge Seseljevog kuma . Ne stoji ti provokacija .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nisam imao pojma da moze i Keltik a ne Seltik, valjda pravilno je i jedno i drugo

 

Zapravo, "seltik" se kaže u Škotskoj i to je ime kluba, a u regularnom engleskom i kada hoćeš da upotrebiš tu reč u bilo kom kontekstu vezanom za Kelte je pravilnije "keltik". :da: "Seltik" se odomaćilo isključivo zahvaljujući klubu. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuruze, shta kaze tvoj cale na prelazak u neprijateljski tabor?

moj cale bi me se odrekao da pochnem da navijam za zvezdu. puno je veci navijach partizana od mene.

Мог ћалета боли курац и за Звезду и за Партизан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...