Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Па, пази, навијаш за Рому, тако да о трофејима немаш права да причаш. Друго, сама чињеница да је Рејна за тебе лош голман је равна твом познавању фудбала. Да не причам о томе да си рекао да је Мексес одличан играч, а онда причаш о Карагеру, који је током своје каријере урадио више него што ће било који окоћени смрад из римског клуба. Твоје познавање фудбала ме јако забрињава, тачније - на ниским је гранама. И, немој да поредиш једну нижеразредну и малу екипу, као што је римски окот, са једном фудбалском величином, каква је Ливерпул. И још ми прича о трофејима.

Па, Ливерпул је само у последњих 10 година освојио више трофеја него Рома у целој историји.

И, не брини, нећу ти се више обраћати, ипак је Мексес велики играч, а Рејна лош голман. Какав балван, мајко мила.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фрустрације мештана једне смрдљиве луке тешке су за лечење, али могу се разумети. Рим, Милано, Торино, Верона - то су за вас метрополе и престонице културе.

 

hate+liverpool.jpg

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, пази, навијаш за Рому, тако да о трофејима немаш права да причаш. Друго, сама чињеница да је Рејна за тебе лош голман је равна твом познавању фудбала. Да не причам о томе да си рекао да је Мексес одличан играч, а онда причаш о Карагеру, који је током своје каријере урадио више него што ће било који окоћени смрад из римског клуба. Твоје познавање фудбала ме јако забрињава, тачније - на ниским је гранама. И, немој да поредиш једну нижеразредну и малу екипу, као што је римски окот, са једном фудбалском величином, каква је Ливерпул. И још ми прича о трофејима.

Па, Ливерпул је само у последњих 10 година освојио више трофеја него Рома у целој историји.

И, не брини, нећу ти се више обраћати, ипак је Мексес велики играч, а Рејна лош голман. Какав балван, мајко мила.

 

 

Odličan golman, možda i najbolji ikad:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4TMBeax7Wt8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hON8tFFhQT0&feature=related

 

 

I OVO JE DOBAR GOLMAN???

 

http://www.youtube.com/watch?v=Of_x_RyeMK8&feature=related

 

I na PES-u blista:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YGPlC2Oea_U&feature=related

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пријатељу, ако ти оцењујеш играча/голмана по три ситуације, онда заиста немаш појма о фудбалу. Тоти је више играча изударао у својој каријери него што је дао голова, па ја не кажем да је он лош играч. Само немој ово буквално да схватиш, молим те, па да морам после да се правдам. :uhoh:

 

http://www.youtube.com/watch?v=gl68kKFsFJU

 

Да, то је добар голман.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nije dvije nego 4 a ima ih još, drugo, golman koji je sklon ovakvim kiksevima ne može biti dobar golman ma koliko mu klipova stavili u "best saves" kompilaciju. Bufon, Kasiljas, Žulio Cezar, Žulio Serđo... us dobri golmani, Reina je jedan kiks igrač, tj. kiks golman.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Берба луд, Руни асистирао код првог.

 

Фрустрације мештана једне смрдљиве луке тешке су за лечење, али могу се разумети. Рим, Милано, Торино, Верона - то су за вас метрополе и престонице културе.

 

hate+liverpool.jpg

:rockdevil::rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno pobeda, i to u gradskom derbiju! Eh, što mi je drago kad ovako počne nedelja. Sad mogu na miru da pratim ostale utakmice. Posebno sutra onu Londonsku šabaneriju u II najvažnijem derbiju ovog kola.

 

I'm forever blowing bubbles :rockdevil:

:rockdevil :rockdevil:

samo da nastave da karaju te paprika ekipe i nece ispasti :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уф, не волим Арсенал, ал' било би ми драже да они или Челси узму титулу уместо Гејчестер Јунајтеда (или још горе Ситија, који је до скоро био кул екипа). Не свиђа ми стање ствари у Енглеској. Чак ми је и онај црно бели Њукасл сада дражи од већине екипа. Камо Мидлсбро, камо Лидс

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је тачно. :haha:

 

Едит: Мислим на Гуруов пост.

 

 

Уф, не волим Арсенал, ал' било би ми драже да они или Челси узму титулу уместо Гејчестер Јунајтеда (или још горе Ситија, који је до скоро био кул екипа)

 

 

:rockdevil:

Edited by Scouser
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад би се Лидс,Нотингем Форест и Кристал Палас (иначе мој омиљени енглески клуб) вратили у лигу било би супер.

А изгледа да је само мени симпатичан Сити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кристал Палас icon_rockdevil.gif - био сам јако тужан кад су испали последњи пут (2005.). Играо сам с њима у Менаџеру безброј пута. Тренутно су у јако лошој ситуацији и близу су испадања у трећу лигу (прошле сезоне су се за длаку спасили), нема говора о њиховом скоријем повратку у Премијер лигу. А и ја релативно симпатишем М. Сити, тј. дражи су ми од Јунајтеда, Челсија, Тотенхема, Ливерпула. Наравно, некад сам навијао за Арсенал, али из добро познатих разлога је љубав избледела.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...