Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

U cemu je fora sa ovim, ne razumem?

 

15. априла 1989. године је на полуфиналној утакмици ФА Купа, против Нотингем Фореста, страдало 96 навијача Ливерпула. То је најтужнији дан у историји клуба. Сваке године се одржава меморијал, а води се камања од несреће, за правду за те људе, од којих су најмлађи имали по 14 година. Сваки навијач Црвених поштује тај дан, учествује у кампањи на било који начин, а ово - HillsboroughMemorial1.jpg стоји поред Шенклијеве капије, код стадиона и просторија клуба. То су имена погинулих. Све је настало услед лоше организације, конструкције трибина, гужве...тако да су многи навијачи издахнули стојећи. Постоји филм, велики број клипова и прича. Енглески S*n је после несреће објавио да су навијачи Ливерпула уринирали по својима, крали им новчанике и остале вредности, што нема везе с мозгом, и од тог дана ћеш често наићи на слоган "Justice for the 96! Don't buy the Sun!"

Сад се надам да ти је јаснија та слика коју је он окачио, и да ти се гади колико и нама.

 

 

Justice for the 96! YNWA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад се надам да ти је јаснија та слика коју је он окачио, и да ти се гади колико и нама.

Jeste. Mrzim Liverpul (sorry :mrgreen: ), navijam za MU ali mi je bas jadno da se sad radujem sto su tudji navijaci izginuli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetno mi je drago sto je United ispao iz FA kupa. Jos uvek nisam zaboravio utakmicu iz 3. ili 4. runde protiv Liverpula, kada su na onako kriminalan i sraman nacin prosli dalje, mislim da je sasvim posteno da ovako bude. A i inace, Siti je bio objektivno bolji rival danas.

Edited by El Pistolero
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da vidimo da li ce sutra gromada od kluba da pusti arsenal da pobedi kao sto su pustili celsi prosle godine :bigblue:

 

 

Наравно да неће. Далгиш и нова управа нису ту да би се спрдали са навијачима и величином клуба. Мислим да смо сви свесни да је 19. титула Јунајтеда ту. Форма на гостовањима нам је ужасна, али мислим да Суарез и Керол праве разлику против смешних штопера Арсенала. Идемо на победу!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul je sa polu rezervnim timom igrao nereseno sa Arsenalom . da podsetim Barselona je izgubila u Londonu , sto jasno dokazuje da je Liverpul bolji tim i mnogo veci klub .

 

Liverpul je doneo titulu Mancester Junajtedu , i time pokazao da je klub koji ne spekulise sa svojim legendarnim renomeom .

 

YNWA !

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...