Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

a kako bi ti to radio...dosao klinac u najjacu ligu na svetu...za polusezonu nije dao 10 golova,teraj ga u kurac...da su tako veliki klubovi radili,ne bi nijedan imao 2 krstena igraca...

ja bi tjerao i stare i mlade kad jedino sto znaju jeste da jedu ogromne kolicine banana.nece od njega nikad biti igrac ni za cempionsip,vjecita zamjena i talenat u usponu.on je fizicki formiran bio vec sa 15 godina,zato je i dominirao u mladjim kategorijama,ovo o cemu ti pricas je slucaj sa bas npr dzosom iz celzija i njega treba cekati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam hteo da pitam nekog u cemu je stvar sa Lukakuom, ko je rekao da je on sledeci Drogba? Pa onome sto sam ga gledao, jebote, to je ogromna gomila mesa koja nekontrolisano trci i bije ali zato jedva drzi loptu u nogama, nije mi jasno sta on treba da predstavlja u fubdalu???

 

Ne znam sto nisu pokusali preko leta da uvale Mekehrana na neku pozajmicu da polako pece zanat. Naravno, od mladih talenata pratim najvise iz junajtedove akademije, bice zanimljivo gledati ko ce od njih uci u prvi tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super da ste pomenuli Ancelotija. Ni dan-danas mi nije jasno zasto je onako jeftino potrosen jedan veliki strucnjak, u punom smislu te reci. U svojoj prvoj sezoni je osvojio Premijer Ligu i FA Kup, sto dosad nije poslo za rukom nikome u poslednjih par godina. U drugoj sezoni igracki kadar je vidno oslabljen za 2 kljucna igraca (Balak i Karvaljo) i nekoliko ne bas kljucnih ali opet vaznih igraca za rotaciju (Kol, Deko i Beleti). Nije nista osvojeno i ajmo sad lepo coveka da otpustimo, ko ga jebe. To je razmisljanje na nivou Jelen Super Lige gde i najbolji klubovi menjaju trenera (menadzera stagod...) na svakih 6 meseci u proseku. I na kraju se postavlja pitanje: Dokle tako? Koja je verovatnoca da ce sledeci menadzer biti bolji od prethodnog? Narocito ako zna da ce biti ogroman pritisak na njega ako ne uspe na samom pocetku.

 

Konkretno, mislim da je AVB korak unazad u odnosu na Ancelotija, ali to NE ZNACI da ga treba sutnuti odmah na startu ako ne uspe. Bas naprotiv. Treba mu dati potpuno poverenje. Jer ako ga otpuste ponovo krece sve ispocetka i to ce biti jos jedan korak unazad, izuzev ako je u pitanju neko veliko i provereno ime (tipa da se vrati Murinjo...). Na kraju krajeva, i onim najboljim menadzerima je potrebno vreme da potpuno ukomponuju tim u neku svoju filozofiju igre.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno sastavljen tim? Ciji tim? Njegov ne sigurno. Igraci koji su dovodjeni u svoje vreme su dovodjeni da bi sluzili menadzerima u to vreme, bilo Murinju, Grantu ili nekom trecem. E sad da li su bas ti igraci idealni za nekog buduceg menadzera, to je vec pitanje. Ramires je bio njegova zelja kao i David Luiz. Sto se tice Torresa invalida, koliko ja znam Abramovich je zeleo da ga dovede i forsirao Karla da ga stavlja u tim. Kada je ovaj to odbio negde krajem marta i vratio prepoznatljivi, tada jos uvek dobar trio Malouda-Drogba-Anelka, Celsi je poceo da igra kako treba, a Anceloti izabran za Menadzera meseca i MARTA i APRILA. Toga se ne secas pretpostavljam?

 

Sto se tice najgore sezone u Abramovichevoj eri, to je sad relativno. Po mom misljenju, sezona koja je najvise razocarala je 07-08 jer je tad Celsi imao igru, ali su u bukvalno svim takmicenjima zauzeli drugu poziciju, i to je nesreca velika. Rekao sam da je ta sezona najvise razocarala, ali nije bila najlosija. 03-04 i 10-11 tu dele prvo mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno sastavljen tim? Ciji tim? Njegov ne sigurno. Igraci koji su dovodjeni u svoje vreme su dovodjeni da bi sluzili menadzerima u to vreme, bilo Murinju, Grantu ili nekom trecem. E sad da li su bas ti igraci idealni za nekog buduceg menadzera, to je vec pitanje. Ramires je bio njegova zelja kao i David Luiz. Sto se tice Torresa invalida, koliko ja znam Abramovich je zeleo da ga dovede i forsirao Karla da ga stavlja u tim. Kada je ovaj to odbio negde krajem marta i vratio prepoznatljivi, tada jos uvek dobar trio Malouda-Drogba-Anelka, Celsi je poceo da igra kako treba, a Anceloti izabran za Menadzera meseca i MARTA i APRILA. Toga se ne secas pretpostavljam?

 

Sto se tice najgore sezone u Abramovichevoj eri, to je sad relativno. Po mom misljenju, sezona koja je najvise razocarala je 07-08 jer je tad Celsi imao igru, ali su u bukvalno svim takmicenjima zauzeli drugu poziciju, i to je nesreca velika. Rekao sam da je ta sezona najvise razocarala, ali nije bila najlosija. 03-04 i 10-11 tu dele prvo mesto.

 

care,doveden je tu da sa tim timom uzme LS.on je pristao,kad nije postigao zeljene rezultate otjerao ga.kulminacija abramovicevog celzija je hidinkov celzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za Hidinka. Ali moja poenta je: Ranijeri, Murinjo, Grant, Skolari, Hidink, Karlo, AVB! Za svega 8 godina. Idiotizam cist!

 

Sto se tice Ancelotija, ja sam njega gotivio dosta. Davao je sansu Mekehranu kad god je to mogao, u Ligi Sampiona je decko odigrao svih 6 utakmica u grupnoj fazi takmicenja. Sad kod AVBa ne igra uopste, bar da ga je pustio na neku pozajmicu. Jedino sto zameram Karlu je sto malo vise nije pruzio prilike Staridzu, koji ocigledno ubija kako igra. Tek je posle otisao na pozajmicu u Bolton gde je odvalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi tjerao i stare i mlade kad jedino sto znaju jeste da jedu ogromne kolicine banana.nece od njega nikad biti igrac ni za cempionsip,vjecita zamjena i talenat u usponu.on je fizicki formiran bio vec sa 15 godina,zato je i dominirao u mladjim kategorijama,ovo o cemu ti pricas je slucaj sa bas npr dzosom iz celzija i njega treba cekati.

ne znam samo kako mozes vec proceniti igraca koji nije sastavio ni 5 tekmi u najacoj ligi na svetu,a jos nema nije ni u drugu deceniju zivota nije usao...sa 16-17 godina je igrao u prvom timu andrlehta i ubijao ih je...poslednju sezonu u andrlehtu je pokidao...

 

Bas sam hteo da pitam nekog u cemu je stvar sa Lukakuom, ko je rekao da je on sledeci Drogba? Pa onome sto sam ga gledao, jebote, to je ogromna gomila mesa koja nekontrolisano trci i bije ali zato jedva drzi loptu u nogama, nije mi jasno sta on treba da predstavlja u fubdalu???

 

Ne znam sto nisu pokusali preko leta da uvale Mekehrana na neku pozajmicu da polako pece zanat. Naravno, od mladih talenata pratim najvise iz junajtedove akademije, bice zanimljivo gledati ko ce od njih uci u prvi tim.

za drogbu se culo kada je imao 24 godine...tada poceo da igra...ovaj do toga ima jos vremena...verovatno ce ga negde poslati da se kali,sto je i normalno...nije bas normalno doci u englesku sa 18 i biti najbolji strelac...polako ljudi,2 puta ga niste videli kako igra,a vec nije ni za kurac...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...