Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Сад погледах на википедији..Паркер има 10 наступа за репрезентацију. Од тога, тешко да је и пола утакмица био стартер. Ипак је Лампард за њега институција.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je neko morao da spomene. :haha:

 

Parker je bio kapiten Vest Hema, ima tu crtu vođe. Koliko znam, u Hemu je nekada imao veću ulogu u svlačionici od samih menadžera. A Lampard je institucija igrača, ne i kapitena.

 

Uostalom, koga briga, ionako će Stevica da dobije traku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Паркер је са Вест Хемом испао из лиге. Класичан пас играч који игра у месту. Даш му пас, узврати пас..тешко да ће икад да повуче лопту и крене ка голу.

Јебем ли га, по мени је лампард много комплетнији играч.

 

Што се траке тиче, Тери је дете клуба...логично је да ће увек бити у предности у односу на Лампарда, који је заменик капитена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činjenica je samo da je Parker odlično obavljao posao kapitena. Džerard će dobiti traku, to je više nego očigledno ali u duelu Lampard - Parker, uvek bih izabrao Skotija.

 

Паркер је са Вест Хемом испао из лиге. Класичан пас играч који игра у месту. Даш му пас, узврати пас..тешко да ће икад да повуче лопту и крене ка голу.

Јебем ли га, по мени је лампард много комплетнији играч.

 

Што се траке тиче, Тери је дете клуба...логично је да ће увек бити у предности у односу на Лампарда, који је заменик капитена.

 

 

Pa, i nije poenta da li je ili nije kompletniji igrač nego da li se bolje snalazi kao kapiten ili ne.

 

Evo jednom kad je povukao loptu http://www.youtube.com/watch?v=3vW_yFtDcEQ

 

:mhihi:

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...