Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne mislim , znam da nije bio penal , a za tebe sam magistar fudbalskih nauka ;) .

 

Hoces li onda da mi objasnis zasto nije penal?

Citirao sam ti pravilo sa fifinog sajta, objasni mi zasto nije penal ako mozes, da se ne blamiram vise ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno , faul je bio van 16m . Slobodan udarac po svim pravilima. Bitno je gde je napravljen faul , a ne gde je igrac pao .

 

http://www.fifa.com/mm/document/afdeveloping/refereeing/law_12_fouls_misconduct_en_47379.pdf

Pogledaj 15. stranu, poslednju recenicu. To je tacno ono sto se desilo na utakmici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me sad , uostalom verujem mojem vise decenijskom iskustvu gledanja fudbala .

 

 

Mančester je najjači klub u Engleskoj već 20 godina i ne treba mu nikakva pomoć sudija.

 

To i ja kazem , ne treba im ovolika pomoc sudija , u Evropi sve relativno posteno dobijaju , sto nije slucaj u premijer ligi .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno kenjaš. Tri puta smo ti napisali pravilo, sve je potpuno jasno i čisto, ali i dalje pišeš bajke. Isto i na B92, prvo su svi kukali da nije penal, a kada im je neko napisao pravilo počeli su sa pričom o tome kako se drugim klubovima to nikad ne sviđa itd.

Mančester je najjači klub u Engleskoj već 20 godina i ne treba mu nikakva pomoć sudija. Kraj priče.

 

Mancester je najjaci klub u Engleskoj 15 a ne 20 godina.Do tada su duvali u cabar Evertonu,Aston Vili i Notingem Forestu. ;)

A pomoc sudija dobijaju isto koliko i dobija svaki veliki klub u svetu,to je jednostavno tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Hail Metal

 

Evo, da ne tražiš: "If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding him inside the penalty area, the referee must award a penalty kick."

 

@ Lemi

Neki veliki klubovi imaju veću pomoć od ostalih, al' onda lete u drugu ligu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemi

Neki veliki klubovi imaju veću pomoć od ostalih,

 

Zato sto su i veci od ostalih. :da:

 

al' onda lete u drugu ligu.

 

Zato da bi mali klubovi koji sade papriku napokon uzeli titulu.Slicni su Mancesteru.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrači Njukasla Stiven Tejlor i Endi Kerol potukli su se tokom treninga i obojica će zbog zadobijenih povreda morati na operaciju.

 

</B></FONT>Tejlor je iz tuče izašao sa polomljenom vilicom, a Kerol polomljenom rukom, a prema izveštajima medija u britanije do nesuglasica između saigrača je navodno došlo zbog poruke koju je Tejloru poslala Kerolova bivša devojka.

 

 

 

.... kakvi tardi bozhe...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrači Njukasla Stiven Tejlor i Endi Kerol potukli su se tokom treninga i obojica će zbog zadobijenih povreda morati na operaciju.

 

</B></FONT>Tejlor je iz tuče izašao sa polomljenom vilicom, a Kerol polomljenom rukom, a prema izveštajima medija u britanije do nesuglasica između saigrača je navodno došlo zbog poruke koju je Tejloru poslala Kerolova bivša devojka.

 

 

 

.... kakvi tardi bozhe...

 

Јбг, нисам видео да си поставио вест, па сам исту окачио на "Тема за екипу".

 

Луди Енглези..од ударања голф палицом до вађења очију. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...