Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Lepo su igrali, Babel dokazuje kako treba da bude starter u svakoj utakmici i koliko se dobro snalazi u napadu, nadam se da ce u sledecim utakmicama biti tandem sa Toresom, mislim da bi to lepo funckionisalo. Dzonson kao i uvek odlican po strani, Maksi se popravlja iz utakmice u utakmicu. Jos samo fali da Mirelesh postigne gol, to bi me najvise obradovalo. Sjajan je igrac, definitivno najjace pojacanje Liverpula. Bilo bi lepo da uzmemo 3 boda na St. James-u i da prebrodimo krizu na gostujucim terenima.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ftS6pcBOFJY

 

YNWA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ovaj anonimus ....

 

elem , tecnija igra Liverpula u drugom poluvremenu , Dzonson se lepo ubacivao , kontre su bile solidne , igra brza , vazna pobeda , bilo bi lepo da se u naredna 3 meca uzme 6,7 bodova .

 

YNWA !

'Оће то бити довољно за опстанак?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roj bi trebalo da ostane do kraja godine pa tek onda da vide sta i kako, nije on los kao sto se cini. Mis'im, protiv Vile je prilicno dobro organizovao tim i ukazao im na slabu tacku a to je golman. Veci problem je, bar koliko ja vidim, to sto je Tores bleda senka iz ranijih sezona, izgubio je na brzini i kad izadje sam ispred golmana, desi mu se cesto (kao protiv Spursa na 0-1 npr) da zaser, to ranije nije bilo

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш ме интересује шта о томе мисли највећи навијач Ливерпула на овом форуму, да један бивши каталонски сепаратиста и присталица НСФП долази у најлегендарнији клуб на свету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek sam tu da prosvetlim anonimuse , to mi je misija .

 

Elem , svaki igrac ima tendenciju da napreduje u karijeri i da igra u sve vecem i vecem klubu , tako je i slucaj sa Ronaldinjom , javnost je za njega cula kad je igrao u relativnom malom klubu iz Katalonije - drugi tim Spanije, presao u Milan - opet po popularnosti drugi tim Italije , a sada zeli da igra u ubedljivo najtrofejnijem ,nejvecem , najpopularnijem i najlegendarnijem klubu iz kolevke fudbala , u Liverpulu . samo ne zna koliko sad poseduje znanja i fizicke preme da konkurise za visoke zahteve Liverpula , najjace lige na svetu . Sve u svemu , ne verujem da ce doci .

 

YNWA !

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim u Blicu da se L'pool sprema da pokupi Ronaldinja na kraju godine. Debilan potez po mom misljenju, on niti je za taj klub niti je za takvu ligu

 

Ма какав Роналдињо у Енглеској.Ништа од тог трансфера.Није он за Енглеску,месари из Бирмингема,Хала,Челзија и осталих кикирики клубова би га изломили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek se nosi hodzson u tri pizde materine , pa ovako je milvol igrao sedamdesetih ... od ovakvog skrnavog njukasla izgubiti 3-1 , sramota , ako se ovako nastavi svi igraci koji i vrede nesto ce hteti da ode iz kluba , jebo ih hodzson , ajd da imaju igru pa da popuse , ali ovo je kaubojski fudbal , ne zna se ko pije ko placa...

 

YNWA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...