Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ajde bre jebote,mani se tih fora.Nemas covece nijedan jedini argument,i onda tu postavljas neke clanke za curice.Lepo ti sve gore pise.Brojke i trofeji.Nista izmisljeno,sve istinito.I ako ti nisi u stanju da realno sagledas te stvari,onda sa tobom nema sta da se diskutuje.Jer nisi sposoban za realnu diskusiju.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote daj bolji argument od ovoga "vi ste subjektivni".Ispada jebote da ste ti i Kuruz jedini ovde objektivni.Bog te nevideo,merilo uspeha je koliko je ko igraca stvorio a ne koliko je ko trofeja uzeo.Daj ne lupetaj gluposti covece.Jos da kazes da je Venger bolji od Murinja,pa da zaista ovo bude diskusija iz paralelnog univerzuma."Jeste da Venger nema trofeje,ali je od mladih crnaca anonimusa napravio mlade crnce polu-anonimuse.".Poenta sporta i cilj svakog velikog kluba su trofeji.Ne to da li ce tamo neki klinja dobro da igra,vec trofeji.Murinjo je za skoro cetiri puta krace vreme uzeo maltene trofeja koliko je uzeo Ferguson,i to sa 4 razlicita kluba (da ne pricamo o tome da Ferguson u prvih 6 godina vodjenja Mancestera nije uzeo maltene nista,a Mancester je bio prosecni engleski klub!!!!).Pa o cemu mi ovde pricamo jebote?!?!?

 

ne,ima nas objektivnih,ali ti u ovoj situaciji nisi...i sa koja 4 kluba?porto,inter titule u ligi sampiona,sa celzijem titula...sa kojim budzetima je to uzimao,kada se izusme porto...gazde otvorile kasu i rekle uzimaj dokle hoces...prvo je manc sve pokrao,kljukaju ih steroidima i onda ocekujes da ti neko kaze da si objektivan kada pricas o njima....od kojih je to crnaca venger napravio vrhunske igrace?napravi od anrija igraca za koga se vec znalo da ce biti igracina...ovi ostali dobri,al daleko od vrhunskih igraca...eventaualno od anelke...nije uzeo nista,covek pravio ekipu...sam si pomenuo kako mu maltene uvek igraju isti igraci...eto,on ih je stvorio...tako se stvara ekipa...lako je doci u real i poslednjih godina uzeti igrace koji su proglasavani najboljima i igrati se fudbala...gvardioala je uzeo za 3 godine trofeja skoro koliko i murinjo...ferguson prvih 6 nije uzeo nista,gvardiola jeste...to je znak da je bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre jebote,mani se tih fora.Nemas covece nijedan jedini argument,i onda tu postavljas neke clanke za curice.Lepo ti sve gore pise.Brojke i trofeji.Nista izmisljeno,sve istinito.I ako ti nisi u stanju da realno sagledas te stvari,onda sa tobom nema sta da se diskutuje.Jer nisi sposoban za realnu diskusiju.

 

 

Ако за тебе нису аргументи бројеви трофеја, лична признања, величина клуба за коју је он заслужан и изјаве стручњака који су скоро у рангу са њим, онда заиста нема шта да се дискутује.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti sam ja rekao da si ti napljuvao mancester...samo na tvoj sud o tome ko je bolji od njih utice to sto mrzis manc...nisi hvalio manc zato sto imaju dobar tim,vec da dokazes da i sa dobrim timom bez super trenera ne moze barsa da se pobedi...da,voleo bih i ja da vidim i jos 5 tekmi intera sa brasom...verovatno bi naredne 4 dobila barsa jer imaju fantastican tim...dobijao je ferguson i murinja u engleskoj...za ostalo se manje -vise slazem...ferguson je i dalje bolji trener...stvorio je mnogo igraca,a to je merilo pravog trenera...za 10-15 godina se tek moze pricati o tome da li je murinjo bolji trener...

 

 

Тврдоглав си, то ти признајем. Добијао је и Мурињо њега, ако ћемо тако. Откуд знаш да би добила Барса? Ево, ја знам да би Барса добила најмање 12 од 15 дуела са Алмеријом, али да би 4 пута добила Мурињов Интер, то не знам.

Мерило правог тренера су играчи или трофеји? Одлучи се, с обзиром да си контрадиторан:

 

 

gvardioala je uzeo za 3 godine trofeja skoro koliko i murinjo...ferguson prvih 6 nije uzeo nista,gvardiola jeste...to je znak da je bolji...

 

stvorio je mnogo igraca,a to je merilo pravog trenera...

 

 

 

Венгер је увек тражио таленте, младе играче и бавио се тиме. Због тога је често био и критикован, поготово када су му неки индијанци играли у тиму.

 

А, ако ћемо већ са тим сајтовима, бројкама, чиме се Куруз бави, онда можемо и ово:

 

Арсен Венгер - тренер деценије.

 

Што је опет мишљење нечије. Са којим се ја, наравно, не слажем.

 

 

 

Ако за тебе нису аргументи бројеви трофеја, лична признања, величина клуба за коју је он заслужан и изјаве стручњака који су скоро у рангу са њим, онда заиста нема шта да се дискутује.

 

Леми ниједног тренутка није негирао ово.

Share this post


Link to post
Share on other sites

barsa bi dobila da im se igra i 100 partija sa almerijom...i o tome se ne govori...to za trenera je ironija...tako sam napisao,a sada se ti pravi da nisi tako procitao...ako izdvojis samo po jednu recenizu iz svakog posta,naravno da nema smisla...kada se procita ceo,dodje se do toga...merilo pravog trenera je stvaranje ekipe...neki stvaraju igrace,pa ih prodaju,a neki od njih prave tim i ti igraci im igraju 10-15 godina uspesno u timu...tim osvaja trofeje,a trener ima uigran tim...nikada nije kupio milion igraca,nego postepeno uzima ljude...ne znam sato se pominje venger...stvorio je 2 vrhunska igraca...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако за тебе нису аргументи бројеви трофеја, лична признања, величина клуба за коју је он заслужан и изјаве стручњака који су скоро у рангу са њим, онда заиста нема шта да се дискутује.

 

Kao sto rece Lukica,ja ovo nisam negirao.To su cinjenice.Ali je takodje cinjenica da je Murinjo uradio sve to za 4 puta krace vreme.U 4 kluba.Pa sta je onda veci uspeh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево ти и Капелова изјава:

 

http://sport.uk.msn.com/football/news/articles.aspx?cp-documentid=155587178

 

 

Ma to su bezveze izjave , Kapelo se uvlaci engleskoj javnosti , i sujetna je osoba , nikad nece hvaliti italijanske kolege .

 

Realno Murinjo je mnogo veci trenerski kapacitet od Fergusona , Ferguson ima vise trofeja nego on zato sto je duplo duze trener , slicno tome , ni Dzordan nije najbolji strelac u istoriji NBA lige , po logici Kuruza je Karl Meloun bolji igrac od Dzordana.

 

Za sve njih su Lipi I Kapelo tata mate .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мурињо није саградио империју. Него само иде од једног до другог клуба.

 

 

Тачно тако. И осваја трофеје са њима. Империју је створио - од свог имена, а не од клуба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpool: Doni; Flanagan, Kelly, Kyrgiakos, Robinson, Degen, Poulsen, Shelvey, Insua; Cole, Carroll. CAPTAIN is Sotirios Kyrgiakos.

Subs: Jones, Wisdom, Ayala, Spearing, Coady, Kuyt, Aquilani.

 

Је л' ти то говори нешто? :haha:

 

 

Кени је полудео, уместо да уиграва тим и појачања, он изводи трансфер играче, резерве, клинце и резерве резерви.

 

И левог бека немамо још увек.

Edited by Нарсил

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao dres danas pravo iz londona, poslao mi jedan caletov prijatelj. :rockdevil:

 

inache, pricha se da mata stize u arsenal. dobar igrach, ali ne vidim gde i umesto koga ce igrati. previshe je krilnih napadacha i veznih, neko bi morao da ispushi.

bendtner ide u sporting, ebue u galatasaraj. ccpk!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao dres danas pravo iz londona, poslao mi jedan caletov prijatelj. :rockdevil:

 

 

Мој комшија има 4. Два Анрија, Аршавина и своје презиме. :)

 

 

Keni pokušava da rasproda gamad, al' neće uspeti to ovakvim rezultatima.

 

 

То и ја кажем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...