Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

i vraca se u West Ham :rockdevil:

uh kada se setim poslednje kolo protiv Mancestera na Trafordu kljucni bodovi za prolaz Tevez daje gol i West Ham prolazi uh :rockdevil:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nikako nije jasno zasto Tevezu nije ponudjen ugovor.

 

Zato sto je on ugovorom vezan sa nekom agencijom,koja ga posudjuje.Posudila ga Vest Hemu,posudila ga i Mancesteru.On je posudjen igrac.A otkup je jako skup,i Mancester nece to da plati.

Sto se tice malo pre pomenute tekme Mancester-Vest Hem od pre par sezona,to je bila cista namestaljka,i to se odavno zna.Mancester pustio Vest Hem da ne ispadne,a ovi im nakon mesec-dva ustupili Teveza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako Kuruz zove Runija

 

Al' mu je poredjenje,svaka mu dala...

 

 

.A otkup je jako skup,i Mancester nece to da plati.

 

Al' im je logika...Nije im skupo da daju po 30 miliona na Andersona i Nanija i 40 na maleno Bugarce a skup im Tevez.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugarski Pipo.Samo sto je pravi Pipo car a ovaj je tek bleda kopija.

 

:da:

 

I molio bih vas da mi jednom za svagda razjasnite ko je "beli Pele"?

 

Beli Pele je fiktivna glupost kojom se zaludjuju fanovi Mancester Junajteda.U njihovom paralelnom univerzumu,to je naziv za onog pirgavog belomusastog debeljka. :da:

 

Al' im je logika...Nije im skupo da daju po 30 miliona na Andersona i Nanija i 40 na maleno Bugarce a skup im Tevez.

 

Jebiga,to pitanje treba postaviti Fergiju i upravi.Nani je kurac na biciklu,Anderson nista bolji.Ali bugarski Pipo je dobar,pravi old school centarfor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja to izmislio. Kucajte "he goes by the name of wayne rooney" na JuTjubu.

 

Nije bitno.Komparacija je bezveze.Debeljko jeste odlican igrac,ali porediti ga sa Peleom...idi bezi.

 

Ortak pajser je za nekog klinca crnca iz Francuske govorio da je crni Gulit ;).

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti kazem.

Kad je to pomenuo Kuruz ja sam prvo pomislio na Kristijana Ronalda.Ali on nit' je previse beo nit' je previse Pele. :)

 

EDIT-Kuruze turio te Razbijac u pesmu.Ispalo je da si jebao neku babu koja slusa tres. :)

A i mene je turio u pesmu.Ja volim gej glemere. :)

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pije nista, samo je glup. Sreca pa je lepotan pa ga makar zene vole ;).

Jos neke odvale :

- omiljeni igrac mu je Filipo Pipi Toti

- voli da slusa repera Animu(to je inace Eminem)

- ima obicaj da kaze da bi pocepao neku ribu kao "lezbejka pederboj"

- kada igrac postigne 3 gola to je het-trik, ako postigne 2 - debakl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je on ugovorom vezan sa nekom agencijom,koja ga posudjuje.Posudila ga Vest Hemu,posudila ga i Mancesteru.On je posudjen igrac.A otkup je jako skup,i Mancester nece to da plati.

Sto se tice malo pre pomenute tekme Mancester-Vest Hem od pre par sezona,to je bila cista namestaljka,i to se odavno zna.Mancester pustio Vest Hem da ne ispadne,a ovi im nakon mesec-dva ustupili Teveza.

sezonu pre te je vesthem pregazio totinhem pred kraj prvenstva i olaksao put arsenalu do lige sampiona...nikada bolju tekmu nisu odigrali...sezone kada je tevez igrao u vesthemu,dobili su arsenal oba put i mancester oba puta u sezoni...moze se reci da im se arsenal oduzio zbog pobede nad totinhemom...ali za manc nikako...u poslednjoj utakmici sa mancom vesthem je jedva dao gol...i to tevez...mancester je pogodio stativu i benajun je skinuo 2 lopte sa linije...moze se reci da im je arsenal dao pobedu,ne obe vec jednu...ali i to je pitanje...jer je to londonski derbi,a vesthem te tekme igra bolje nego sve ostale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...