Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Da nije bilo penala, dali bi Italijani gol kad-tad. U tom periodu su bolje igrali od Australije.

 

Kako mozes to da kazes?! U tom periodu igrali bolje... u periodu od 85 do 90 minuta... kako mozes da znas sta bi se desilo u produzecima? To je bila SRAMOTA!!! Da velika Italija da gol AUSTRALIJI iz penala na samom kraju utakmice... Sramota... Italija je najsugavija reprezentacija na svetu... a liga najsugavija posle nase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mozes to da kazes?! U tom periodu igrali bolje... u periodu od 85 do 90 minuta... kako mozes da znas sta bi se desilo u produzecima? To je bila SRAMOTA!!! Da velika Italija da gol AUSTRALIJI iz penala na samom kraju utakmice... Sramota... Italija je najsugavija reprezentacija na svetu... a liga najsugavija posle nase...

 

Alo englezu,je l' ti pratis fudbal?Je l' ti vidis kakve rezultate postizu Italijani?Daj budi barem malo realan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte se vređati, kazniće vas UEFA. Ko ne voli kalčo ima remote kontroler, ko voli kalčo - taj je car.edbounce.gif

Prođe i TIM Kup, najčudniji svi po malo revijalni turnir. Juve izgubio poluvreme od Milana, a potom i od Intera na penale. Izmenjalo se nekih milion igrača na obetri strane, pa i nema nekog konkretnijeg utiska. Protiv Milana je igrala možda i najjača postava, i to prilično dobro. Iaquinta promašio nekoliko zicera i istakao ozbiljnu kandidaturu za zlatnu malinu. Kilava uprava pred sam početak pokazuje znake života: Boumsong će izgleda biti deportovan (pokušali su da ga utrpaju Lionu), a uloženi su i napori da se dovede Saivet, šesnaestogodišnji napadač Bordoa. Kako se bliži početak, sve je izvesnije da je plasman među četiri realnost.

 

edit: Da se pomene, juniori Juventusa dobili Inter u 1/4 kupa.

Edited by Калавера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo englezu,je l' ti pratis fudbal?

 

Hm... mislim da si pogresio... ja sam Srbin... al dobro...

 

Da ljudi ne pratim fudbal... :rolleyes: najogavnija liga i najogavniji fudbal se igra u Italiji... nisam rekao da je po kvalitetu najlosija, vec da se igra nalosiji fudbal, tj. najruzniji... posle naseg... A vi "italijani" mislite sta ocete, realno je da je liga uzasna... namestanje utakmica svake godine... nemam reci... i taktika svakog tima iz Italije: "Ko izadje iz 16, keva mu kurva". Najbolja taktika da se unisti lepota fudbala... Ma... sta se raspravljam sa vama mentolima... samo navijajte za JUVENTUS! I dajte kurac za italijanski fudbal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cinjenice vam se smeju u facu. gole cinjenice. ispadate smesni

 

 

 

 

 

 

------------------------------

da jebote, italijani stvarno igraju u picku materinu ruzan fudbal. roberto badjo, francesko toti, andrea pirlo, djanluka zambrota, aleks del pjero... niko od njih nema nikakve veze sa italijom....

 

pizdite i placite do sutra bre, samo to i mozete, zabari su reprezentativni i klupski sampioni sveta, odnosno evrope, cao i zdravo bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... samo navijajte za JUVENTUS!

 

Naravno :bigblue:

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@Svi ostali, sa tim teskim navijackim stavovima terate me da napisem TEZI PRAVILNIK!

Ovo je ipak sport i zasluzuje laksi pravilnik

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

------------------------------

da jebote, italijani stvarno igraju u picku materinu ruzan fudbal. roberto badjo, francesko toti, andrea pirlo, djanluka zambrota, aleks del pjero... niko od njih nema nikakve veze sa italijom....

 

pizdite i placite do sutra bre, samo to i mozete, zabari su reprezentativni i klupski sampioni sveta, odnosno evrope, cao i zdravo bre.

 

Kakve to veze ima sa lepotom fudbala... prestani da se raspravljas, ispadas sve veci mentol (ako je to ikako moguce).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte se vređati, kazniće vas UEFA. Ko ne voli kalčo ima remote kontroler, ko voli kalčo - taj je car.edbounce.gifProđe i TIM Kup, najčudniji svi po malo revijalni turnir. Juve izgubio poluvreme od Milana, a potom i od Intera na penale. Izmenjalo se nekih milion igrača na obetri strane, pa i nema nekog konkretnijeg utiska. Protiv Milana je igrala možda i najjača postava, i to prilično dobro. Iaquinta promašio nekoliko zicera i istakao ozbiljnu kandidaturu za zlatnu malinu. Kilava uprava pred sam početak pokazuje znake života: Boumsong će izgleda biti deportovan (pokušali su da ga utrpaju Lionu), a uloženi su i napori da se dovede Saivet, šesnaestogodišnji napadač Bordoa. Kako se bliži početak, sve je izvesnije da je plasman među četiri realnost.edit: Da se pomene, juniori Juventusa dobili Inter u 1/4 kupa.
Ma dobro,to je sjajan turnir za uigravanje ekipe.Nek' ode Bumsong,ko ga jebe,nije ni za kurac.Sesnaestogodisnjak?Lepo je to,buducnost ovo ono,ali treba neki normalan igrac.Odbrana je rupa!!!
Ma... sta se raspravljam sa vama mentolima...
Ja tebe vredjao nisam...ali ako hoces,mozemo poceti sa uzajamnim cascavanjem.Zelis li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao bre mali, glup si k'o kurac jebote, bolje cuti...
Slabi neki argumenti... veliki :)
Ja tebe vredjao nisam...ali ako hoces,mozemo poceti sa uzajamnim cascavanjem.Zelis li?
Ako zelis pocni... ja je necu nastaviti...

 

Ps. ako se ne varam vi ste mene poceli prvi onako globalno da napusavate, sto da ja ne uzvratim...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zelis pocni... ja je necu nastaviti

ti si dechache vec poceo tako da nema sad nazad. posle jebanja nema kajanja. ti bi da se jebes a da ti ne udje, e pa nece da moze. kasno si se setio. zaleteo si se, gotovo sad.

Ps. ako se ne varam

varas se.

vi ste mene poceli prvi onako globalno da napusavate, sto da ja ne uzvratim

To nije napusavanje,to su bile objektivne cinjenice.A uvrede su uvrede.
Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro,to je sjajan turnir za uigravanje ekipe.Nek' ode Bumsong,ko ga jebe,nije ni za kurac.Sesnaestogodisnjak?Lepo je to,buducnost ovo ono,ali treba neki normalan igrac.Odbrana je rupa!!!

Boumsong je upravo od strane kluba označen kao najslabija karika, zato i žele da ga proslede. Zvanično je zatvoren prelazni rok za Juve, ali se nadam da će u toku godine biti još dolazaka, pre svega planskih. Nemamo muku oko licenciranja igrača za UEFA takmičenja, pa će valjda kockati ekipu za LŠ.

Saivet jeste mlad, ali se izgleda radi o odličnom igraču. Nevolja je što ga verovatno nećemo dovesti. Ozbiljne ponude su uputili Arsenal, Čelzi i Ajaks.... videćemo. Poznato je da Arsenal i Ajaks imaju jedan od najboljih skautinga, što bi takođe mogao biti neki parametar o kvalitetu Saiveta.

Evo ti dva klipa, pa snimi malog ;)

 

Henri Saivet 1

 

Henri Saivet 2

 

 

Večeras sa Milanom na trofeju Berluskoni, bez par standardnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...