Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

ми смо кретени који се ложе на Енглезе

 

pa evo, sam si rekao, posle ispada ja vas vredjam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------

prvo, preozbiljno shvatas ovo sranje ovde.

 

drugo, mozes ti vise voleti engleski fudbal, ali ne mozes tvrditi da je bolji od npr. italijanskog. to bi bilo kao da ja tvrdim npr. da je jan ulrih bolji biciklista od lensa armstronga. meni se mozda vise svidja ulrihov stil voznje, ali ne moze biti bolji kad lens ima sedam osvojenih tour de france-ova, a ulrih jedan.

 

peace.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не схватам ја преозбиљно, ти си први почео да нападаш људе који не воле италијански фудбал.

Италијани имају више титула од Енглеза, али погледај лигу, човече! У Италији постоји 5 тимова који су јаки, остало је боранија која ни у нашој лиги не би могла да дође до првог или другог места. Звезда и Партизан, овако јадни какви су, би 'ладно елиминисали сваки италијански клуб испод петог места.

 

Код Енглеза је, мораш да признаш, потпуно другачије. У Италији се игра бункер кад мали тим гостује Милану, Интеру, Јувентусу, Роми или Фиорентини, у Енглеској је реткост да се екипа у потпуности посвети одбрани свог петерца. Осим тога, у Енглеској сваке године се неки тим који је био лош уздигне, онај који је прошле године био високо пласиран падне, док се у Италији унапред зна ко осваја шта. Погледај само квоте на утакмице италијанских тимова пред крај сезоне. Сећам се да је прошле године на нерешен исход меча између Парме и Сампдорије била 1.50. Еј, па где то има да икс буде испод 2.80?

 

На крају крајева, прошле године се видело шта раде Италијани и како новац одређује ко побеђује а ко не.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Сећам се да је прошле године на нерешен исход меча између Парме и Сампдорије била 1.50. Еј, па где то има да икс буде испод 2.80?

 

На крају крајева, прошле године се видело шта раде Италијани и како новац одређује ко побеђује а ко не.

Ја колко се сећам квота је ил и 1.40. него и у Енглеској се намешта, како је само нпр Вест Хем опстао прошле године?

Иначе у Ситију глави ападач је Италијан Роландо Бјанки, а мени никад неће моћи да било која слабија енглеска утакмица буде боља од италијанске, јер ту не постоји нормална одбрана... А и Енглеска нема Сицилију...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ima svoj ukus,i voli fudbal koji njemu odgovara.Ja licno mrzim engleze,njihov fudbal i njihove klubove.Iako navijam za Juventus,ni zabarski fudbal bas ne preferiram,ali ga definitivno vise volim nego engleze.Meni najvise po igri odgovaraju spanci.Ali to je meni,nekome drugom nije.I tacka.Svadjate se oko gluposti.

Ali cinjenica jeste da je italijanski fudbal,i klubski i reprezentativni,bolji i trofejniji od engleskog.To niko nemoze da ospori.Sa Milanom i Juventusom moze da se meri samo Liverpool,koji je od Juventusa trofejniji u Evropi a od Milana u domacem prenstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не схватам ја преозбиљно, ти си први почео да нападаш људе који не воле италијански фудбал.

Италијани имају више титула од Енглеза, али погледај лигу, човече! У Италији постоји 5 тимова који су јаки, остало је боранија која ни у нашој лиги не би могла да дође до првог или другог места. Звезда и Партизан, овако јадни какви су, би 'ладно елиминисали сваки италијански клуб испод петог места.

 

Код Енглеза је, мораш да признаш, потпуно другачије. У Италији се игра бункер кад мали тим гостује Милану, Интеру, Јувентусу, Роми или Фиорентини, у Енглеској је реткост да се екипа у потпуности посвети одбрани свог петерца. Осим тога, у Енглеској сваке године се неки тим који је био лош уздигне, онај који је прошле године био високо пласиран падне, док се у Италији унапред зна ко осваја шта. Погледај само квоте на утакмице италијанских тимова пред крај сезоне. Сећам се да је прошле године на нерешен исход меча између Парме и Сампдорије била 1.50. Еј, па где то има да икс буде испод 2.80?

 

На крају крајева, прошле године се видело шта раде Италијани и како новац одређује ко побеђује а ко не.

 

ne znam o cemu pricas, kad i u engleskoj u zadnjih deset godina postoje tri - cetiri kluba koji se bore za titulu, isto kao i u italiji. u tom periodu u italiji je prvenstvo osvajalo pet klubova a u engleskoj (samo) tri. situacija je dakle vrlo slicna sto se tice konkurencije za titulu i lige generalno, tako da uopste nisi u pravu. nisam je prvi poceo da napadam ljude koji rade ovo ili ono nego su oni prvi dosli na ovu temu i poceli da pljuju ovu ligu, da zavrsimo vec jednom sa tim ko je prvi poceo i sta. kako bi ti reagovao da ja iz cista mira odem na temu premiership i pocnem da pricam kako je ta liga kurac?

 

italijanski fudbal,i klubski i reprezentativni,bolji i trofejniji od engleskog.To niko nemoze da ospori

 

da, ovo je cinjenica, sve ostalo su ukusi. lemmy je sve rekao.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam o cemu pricas, kad i u engleskoj u zadnjih deset godina postoje tri - cetiri kluba koji se bore za titulu, isto kao i u italiji. u tom periodu u italiji je prvenstvo osvajalo pet klubova a u engleskoj (samo) tri.

 

I to je suva cinjenica.U poslednjih 10-ak godina,prvenstva u Italiji su osvajali Juventus,Milan,Roma,Lacio i Inter,a u engleskoj Mancester,Arsenal i smecarski Celzi.I po tome je Italija raznovrsnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si Blackburn

 

nije niko nista zboravio nego je od te blekburnove titule proslo vise od deset godina, ili ravno deset, mrzi me da proveravam...

 

EDIT: Proverio, sezona 94/95

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam o cemu pricas, kad i u engleskoj u zadnjih deset godina postoje tri - cetiri kluba koji se bore za titulu, isto kao i u italiji. u tom periodu u italiji je prvenstvo osvajalo pet klubova a u engleskoj (samo) tri. situacija je dakle vrlo slicna sto se tice konkurencije za titulu i lige generalno, tako da uopste nisi u pravu. nisam je prvi poceo da napadam ljude koji rade ovo ili ono nego su oni prvi dosli na ovu temu i poceli da pljuju ovu ligu, da zavrsimo vec jednom sa tim ko je prvi poceo i sta. kako bi ti reagovao da ja iz cista mira odem na temu premiership i pocnem da pricam kako je ta liga kurac?

Не причам само о титулама, него и о уласцима у квалификације за разна европска такмичења. Рецимо, Звезда је пре неколико година играла са Лестером који више није у Премијеру, Партизан је после борбе са Њукаслом ушао у ЛШ, а тај Њукасл је после тога таворио 3 године на средини табеле. У Италији се зна да Лацио и Фиорентина иду у Куп Уефе.

 

Иначе, болео би ме курац што би ти пљувао по Премијеру. Уосталом, и шпанска лига је занимљивија од Калча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budite zanimljivi za oči koliko hoćete, Italijani su prvaci svijeta a bogami i Evrope

 

to ja ponavljam vec sto puta, ali izgleda da ne vredi.

 

To je већ ствар личних афинитета.

 

konacno da se i sa tobom slozim oko necega na ovoj temi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, болео би ме курац што би ти пљувао по Премијеру. Уосталом, и шпанска лига је занимљивија од Калча.

Шпанска је најгора...

 

А овако Интер изгубио... Ни Адри ни Рекоба на клупи, а од почетка глупи Дакур... Идемо даље!

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlichna uvertira za novu sezonu..roma je realno gledano bila bolja od inter-a u svim elementima igre,josh jedna genijalna partija "princa rima",pored njega pohvalio bih i Ludovika( promashio tri zicera),a mladjani Akvilani polako igrom pochinje da lichi na Pirla...idemo dalje..FORZA ROMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад ми неће бити јасно зашто Рекоба никада није успео да постане велики играч...

 

Zato sto je sklon povredama,zato sto igra u Interu (koji je poznat po upropascavanju ofanzivnih igraca,setite se samo Panceva,Berkampa,Ronalda...),i zato sto zapravo nije ni toliko dobar igrac koliko se cini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

По умећу је бољи од Зидана могао да буде, али никад није имао ни кондиције, снаге, ни довољно воље, уз честе повреде. Да је играо шпанску лигу, био би сигурно пар пута најбољи играч света, али овако није... Не постоји фудбалер у последње време који је имао такве генијалности као он, на толико мало утакмица, само што никад није умео да заврши... И још једно, њега фудбал интересује једино док игра, овако ни не прати утакмице...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...