Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ma daj, četvrta pozicija Juvea ni ne dolazi u pitanje, zato i kažem da se ide na skudeto ;).

 

Verujem Pavelu Nedvedu :mrgreen:

 

Из чега пуца? Ваздушне пушке? Је л` Занети држи скудето док ови пуцају или ?

 

Wow, ovo nije smešno na toliko mnogo načina i nivoa. Uvodiš nove standarde u pojam neduhovitosti. U rečniku pored "neduhovit" mora da stoji tvoja slika.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није. :)

Боље и Јувентус него бангави Интер.

 

 

koji inter? jel onaj sto vas je preslisao na old trafordu pre par nedelja?

no dobro, bez brige, to je bila samo pripremna utakmica... cim je pocela regularna sezona poceli ste da gazite sve redom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj, četvrta pozicija Juvea ni ne dolazi u pitanje, zato i kažem da se ide na skudeto ;).

 

Verujem Pavelu Nedvedu :mrgreen:

Wow, ovo nije smešno na toliko mnogo načina i nivoa. Uvodiš nove standarde u pojam neduhovitosti. U rečniku pored "neduhovit" mora da stoji tvoja slika.

 

 

Не , у речнику стоји моја слика поред речи јебач , а твоја поред речи примач! добро , тако и код клубова за које навијамо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je si l' ti siguran da pratis isti sport kao i mi?Nesto mi bas sinonimi za ova dva kluba nisu odgovarajuci.Obnovi gradivo iz poznavanja Skudeta:osvojene titule,velicina kluba,evropski trofeji,medjusobni dueli...zapanjices se kada otkrijes da si zamenio mesta jebaca i primaca. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не , у речнику стоји моја слика поред речи јебач , а твоја поред речи примач! добро , тако и код клубова за које навијамо!

Jedino što je Inter jebao su karijere dobrih igrača koji su imali tu nesreću da se priključe ovom timu.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto si tako nervozan kad je sport u pitanju? Taman sam ti ukinuo warn. Ako hocete otvoricu vam topic "Sportska prozivanja i svadje" Pa onda tamo. Ovo je Serie A. Da li mozes da skapiras da se previse opterecujes oko Juventusa i Intera? Nema razloga za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter je u poredjenju sa Juventusom i Milanom kurtonski klub.

 

Бесмислено. На крају поста сам написао зашто... Скудето је регуларан јер је Јуве завршио сезону без иједног бода...

Што су вам толико ружни дресови 'Старе Даме'?

:violent:

Не свиђа вам се реклама Вестерн Јуниона или шта?

 

ОК, ни мени се не допадају црвене бројке на леђима, истина није прегледно...

али ионако знам сваког играча.

 

Погледајте мало боље Ромине дресове... :mrtav:

- ФОРЦА МЛАДОСТ ТОРИНО -

Ромини дресови су одувек никакви, али Јувентус никад није имао овако ружну црно-белу комбинацију, и још црвене бројеве :puke:

 

Interovi su kurac posteni, nego je onaj degenerik Morati mnogo mocan.

NELEGALNO PRISLUSKIVANJE, za to se ide direktno u zatvor, kad ono nista! I kako to da je bivsi predsednik Intera bio sudija koji je donosio odluke kaznjavajuci Juventus.

 

Mogu jos toga da kazem zato sto sam pratio tok sudjenja, ali nema veze.

 

Pogledajte kakvi ste vi fanovi Intera, Juve kad je bio izbacen cutali smo i pratili seriu B. A vas problem je tako smesan i sve se svodi na "Jao kuku nama, Juve se vratio, sta cemo sad?" "Slabe su nam sanse za titulu, juve se vratio"

 

Ne samo vi nego svi interovi fanovi su KUKAVICE. Pa jebem mu imate najskuplji tim u Italiji i plasite se! Kakav vam je to klub? SMESNO!

 

Не плаше се од оних који су "промовисани"... Глупо!

 

Е да... И багра лоповска је та која је оптужена за допинг, и која је зкрала Скудето у првој Роналдовој сезони...

Juve 27, Inter u bedaku :) :) :) :) Mene bas briga za Inter, jedini dostojan protivnik Juventusu je Milan :twisted:

Милан је два пута испадао из лиге, 40 година заредом није био узео титулу, има мање навијача од Интера, а и дерби Италије играју Интер и Јувентус... То што је Милан био бољи у последњих 15ак година је исто као што је партизан бољи од Звезде у то исто време,али никад неће да буде већи клуб...

 

 

Giuve, Giuve vafancullo! Цитираћу вам једном и Пепина Приска...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nek' se mesaju zene koje se razumeju,ali one koje nemaju veze sa zivotom neka ostanu sa strane.

 

"Zasto se lozite na to,nemate nista od toga,vidis sada si me uzjebao i razmazala mi se sminka i pomerile carape u grudnjaku bla bla bla bla bla bla..."

 

Mrs u kurac,FORZA JUVE! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji inter? jel onaj sto vas je preslisao na old trafordu pre par nedelja?

no dobro, bez brige, to je bila samo pripremna utakmica... cim je pocela regularna sezona poceli ste da gazite sve redom...

Тај, тај. Додуше, Фергусон није вршио измене, а Манћини је итекако мењао.

Честитам вам на сјајном почетку сезоне. Ипак је то незгодни тим из Удина, тако да је и нерешен исход фантастичан резултат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, koji ce nam kurac adriano. samo bi eventualno pravio losu atmosferu u ekipi, ako ne bi igrao. ne mogu da tvrdim (ne moze niko), ali mislim da on nikad vise nece biti ni blizu one forme od pre par godina. nazalost, izgleda da je on od onih igraca koji bljesnu a onda naglo izblede... pocnu da prave sranja van terena itd... nesto kao kasano.... takav igrac ne treba interu, a bogami ni bilo kom klubu u kom je konkurencija u napadu tako ostra...

 

pored ibrahimovica, krespa, suaza i kruza, stvarno mislim da nema mesta za adriana, tj. bilo bi da je on igrac za klupu (kao npr. kruz) - ali nije...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...