Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Мој брат је велики навијач Јувентуса, а после првог гола ми је послао следећу поруку: "ФК Превара остаје ФК Превара. Офсајд од 1.5 метра".

Edited by -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој брат је велики навијач Јувентуса, а после првог гола ми је послао следећу поруку: "ФК Превара остаје ФК Превара. Офсајд од 1.5 метра".

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA Ajde da ne bude sramota, Inter Milan - Reggina 2-0 Oba gola iz ofsajda, pa su Interovi celnici rekli "Desava se, nismo mi krivi, to je stvar sudija"

 

E i ja sad kazem DESAVA SE :) :) :)

juvefc-uk.jpg

 

FORZA JUVE!

 

-------------------------------------------------------------------------

 

A sto se tice Intera................

antiinter2.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu misliti kakva kuknjava i dernjava na sudije bi nastala da je slucajno inter pobedio golom iz ofsajda (od metar i po)

 

Kako sam znao da ces ostaviti ovakav komentar. :)

Objektivno,Juve je potpuno zasluzeno pobedio posto je u potpunosti nadigrao te tvoje paprikanere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja rekoh da nisam gledao i takodje sam rekao da ne bi bilo lose da neko preprica ukratko ali vase "prepricavanje" se svodi na "veliki ogromni grande najveci ove sezone pokradeni bio-bi-ubedljivo-prvi-da-sudijama-nije-naredjeno-da-sude-za-inter nepravedno kaznjeni juventus totalno u potpunusti apsolutno 101% nadigrao mali paprikanerski mafijaski namesta utakmice inter"

 

 

ne kazem da nije (nadigrao), posto ne znam, ali znam npr. to da je inter najmanje dva puta pogadjao okvir gola. i da je juventus dao gol iz cistog ofsajda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, realno je moglo biti 5-0. Na stranu stativa i tako to, Juventus je imao takve prilike da je bez problema ovo mogla biti totalna blamaža za Inter. Sa golom iz ofsajda, bez njega, Juventus je i dalje totalno nadigrao Inter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.

 

procitao sam da je cezar bravurozno odbranio neki sut del pjera.

 

 

 

kako god, vec sam rekao da se nadam da ce mancini otici na kraju sezone, iako duboko sumnjam da ce se to desiti. mada, ko zna, ono kad je saopstio da ce otici na kraju sezone, mozda se sutra nakon toga dogovorio sa moratijem da kazu igracima i javnosti da ce ipak ostati iako ce stvarno otici na kraju sezone, kako ne bi jos vise pao moral (igracima). cisto sumnjam, ali voleo bih da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, prije će biti da je Del Piero raspalio pravu u njega, nego što je ovaj odbranio zahvaljujući nekim golmanskim sposobnostima. Kako je Del Piero šutnuo mogao se tu nalaziti i panj, ne bi bilo neke razlike. Ako mislimo na isti šut, pošto su bila dva u dva različita napada, s tim što se drugog ne sjećam. Odbranio je doduše Cezar štošta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja rekoh da nisam gledao

 

To jako cesto govoris,pitam se ponekad da li uopste i pratis fudbal.

 

 

vase "prepricavanje" se svodi na "veliki ogromni grande najveci ove sezone pokradeni bio-bi-ubedljivo-prvi-da-sudijama-nije-naredjeno-da-sude-za-inter nepravedno kaznjeni juventus totalno u potpunusti apsolutno 101% nadigrao mali paprikanerski mafijaski namesta utakmice inter"

 

Veliki grande najveci je istina.U potpunosti apsolutno 101% nadigrao je istina.Mali paprikanerski Inter je istina.Ostalo je tvoja proizvoljna konstatacija. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jako cesto govoris,pitam se ponekad da li uopste i pratis fudbal.

 

 

jebiga, znas kako, ako imam ponudu za neku bleju ili neki drugi oblik socijalizacije u vreme kada npr. inter igra neku utakmicu za koju sam sto posto siguran da ce je veoma lako dobiti uvek cu odabrati ovo prvo :)

 

e sad, sto se tice moje procene u ovom slucaju - pogresi covek :mhihi::mrgreen: , iznenadjenja se desavaju - naidje losa forma, sudija ne svira ofsajd od metar i po, pogodis dvaput okvir gola itd.

 

Ma, prije će biti da je Del Piero raspalio pravu u njega, nego što je ovaj odbranio zahvaljujući nekim golmanskim sposobnostima. Kako je Del Piero šutnuo mogao se tu nalaziti i panj, ne bi bilo neke razlike. Ako mislimo na isti šut, pošto su bila dva u dva različita napada, s tim što se drugog ne sjećam.

 

hm, nemam pojma, onda je valjda taj drugi..

 

"vratar domaćih Julio Cesar fantastično je skinuo teško obranjivi udarac Del Piera"

 

a sto se tice toga da ih je juventus nadigrao, onda su ovi iz intera degenerici kad pricaju da su zasluzili pobedu. nisam ironican. pre cu poverovati vama nego npr. stankovicu.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, možda sam ja subjektivan, ali na osnovu onoga što sam vidio i na osnovu par razmjenjenih riječi sa ljudima koji su takođe gledali utakmicu, Juve je, po konkretnim šansama, mogao da pobjedi sa 2-3 gola razlike. Jednostavno ne vjeruješ šta su sve promašili i iz kojih pozicija. Kada je Juve poveo 2-0, imali su još tri odlične prilike koje teško da bi propustili da je bilo nerješeno. kotam da je došlo do nekog opuštanja, čak je Del Piero izgledao kao da se sprda na terenu. Da ne govorim da je od Materazzija pravio teškog majmuna u nekoliko navrata. Doduše, promašio je i jedno 4 slobodnjaka iz sasvim dobrih pozicija.

 

EDIT: Ono što hoću da kažem jeste da se nakon utakmice stekao utisak, jednostavno utisak, da je Juventus mogao da dobije sa većom razlikom. Doduše, zbog blage panike na kraju, umalo da ostanu samo sa bodom, ali to je već druga stvar.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, znas kako, ako imam ponudu za neku bleju ili neki drugi oblik socijalizacije u vreme kada npr. inter igra neku utakmicu za koju sam sto posto siguran da ce je veoma lako dobiti uvek cu odabrati ovo prvo :)

 

Dobro,sa ovim se slazem 100%. :pivopije::da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...