Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

 

Petric won't leave Dortmund. Why should he? I would rather play in front of 80000 people than 15000 like Juve. Juve's glory is over. Past.

 

:)

 

i to neki nas lik ostavio komentar, "Roman Belgrad" :) (nisam ja, majke mi :) )

 

 

 

salu na stranu, nisam gledao tog petrica, statistika mu je dobra, ali i meni je sumnjiv, slazem se da je precenjen i da je 20 miliona itekako previse para za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али је тачно и да се у Немачкој игра пред пуним стадионима. У Хамбургу, од 75000 гледалаца, 73000 су претплатници (нисам сигуран да је Хамбург, али знам да један од прволигаша има такву гледаност, рекао је једном коментатор на Спорт клубу).

Edited by -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, нашу тугу не треба узимати у обзир. Код нас је фудбал још увек игра у природи, погледајте само оно брдо на стадиону Бежаније, блато на Маракани итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast.Liga sampiona se gleda apsolutno uvek,sem ako ne sviramo taj dan,kao i utakmice nedeljom.Subota uvece je problematicna.Ja ipak izaberem varijantu blejanja,a DVD recorder snimi dogadjaj. :da: Mora se na kolektivno zajebavanje,ali ako Juve igra neku bitnu utakmicu,ide se posle toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја пропуштам све због Манчестера, с ким год, кад год играо. Животни сан ми је да их гледам против Ливерпула на Трафорду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga drugari, mozda ipak preterujete malo, ipak treba dati prednost stvarnom zivotu. bar ja tako mislim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајем ја предност стварном животу, јако слабо гледам остале утакмице које се емитују на телевизији, али за Манчестер увек имам тих 2 или 4 сата недељно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, nadam se da se lacio istrosio i potrosio protiv rome (ne u fizickom smislu, vise u emotivnom i motivacionom), ali cak i ako pobedi, inter tek treba da igra sa milanom i fiorentinom... tako da je prvenstvo daleko daleko od gotovog. trebalo bi ipak da inter pokaze klasu sada kada je najpotrebnije, a ako je ne pokazu nisu ni zasluzili skudeto.

mislim da su sanse za skudeto 55:45% (inter:roma)

 

i ako osvoje titulu nadam se odlasku mancinija i dolasku murinja, sve se vise prica o tome i mozda stvarno bude nesto od toga, iako morati za sad sve demantuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da...cuo sam za to.A i citam danas da je Drogba rekao da 100% odlazi iz Celzija,i da se spominje Inter za 23 miliona kao najverovatnije resenje.

 

 

.........................cezar....................

 

 

maikon....kordoba....kivu....maksvel

 

 

.....................kambiaso.................

 

 

kvarezma.......ronaldinjo........zaneti

 

 

..............drogba............ibra...........

 

 

 

 

-----

coach: murinjo

 

-----

znam da nece tako biti ali ko me moze spreciti da sanjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

.........................cezar....................

 

 

maikon....kordoba....kivu....maksvel

 

 

.....................kambiaso.................

 

 

kvarezma.......ronaldinjo........zaneti

 

 

..............drogba............ibra...........

 

 

 

 

-----

coach: murinjo

 

-----

znam da nece tako biti ali ko me moze spreciti da sanjam...

 

Kivu je po meni MNOGO bolji na poziciji lijevog beka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...