Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Sad bez zezanja...navijam odavno za njih i ok mi je ta old skul ekipa,al reano preterase sve granice. Izuzev Pata i Kake godinama mlad fudbaler nije dosao...a iako je dosao bacen je u senku. A vrlo je moguce da ce Pato isto tako zavrsiti, a Kaku ce da prodaju sledece leto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ga prodaju,stvarno su budale.Umesto da na njemu grade tim i rese se vise ovih jebenih matoraca koji nisu ni za kurac.I ovaj prelazni rok je manje/vise kurac na biciklu za Milan.Jest' bolje nego prosle godine,ali opet...kao sto rekoh,Flamini je jedino zaista pravo pojacanje.Strasan igrac,mlad,u vrhunskoj formi,prilagodljiv.E sad,Ronaldinjo...mislim da je glupo pricati o njegovom kvalitetu,posto je rec o vanserijskom igracu i jednom od najboljih igraca u ovom sportu koje je planeta ikada videla.Ali,svi znamo u kakvoj je on formi vec godinu dana,sta se sve desavalo,kako je otisao u kurac...plus,on je tip igraca kome savrseno lezi igra kakvu praktikuje tim kao Barselona.Kako ce se on prilagoditi jednoj izuzetno defanzivnoj i zatvorenoj bunker igri koju igra Milan...eeee,to tek treba videti.Sto se tice matorog i istrosenog Zambrote,propalog Sevcenka,i onog proseka sto je dosao iz Djenove...to su sve kurtonska pojacanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve stoji,al izgleda je politika u Milanu - sto stariji,to potencijalniji :D Ova godina ce biti kljucna - ako starci ne udare, neminovna je velika cistka. Ako se i posle propasti ove godine nista ne uradi, oni su zreli za neku ludaru :D A za Kaku se prica da Celzi daje ogromne pare, oko 150 miliona, ko zna sta ce da bude sledece leto

Share this post


Link to post
Share on other sites

hteli su da dovedu i panucija ovog leta :)

 

Pa da popravljaju prosek.

Ali eto,ako nista drugo,Kafu i Serzinjo su se penzionisali,pa im malo kvare taj prosek.Ali Maldini...taj covek ce igrati do 50-e.Meni nije jasno kako covek vise ne shvati da je mator i da vise nije ni za kurac,i prestane igrati?Ok,jos malo para,zelja za igrom,kurac/palac...ali daj,covece imas 40 godina,gotovo je!

 

Mada kad razmislim, mozda i nije toliko lose prodati Kaku za 150 miliona. Koliko se igraca od 30+godina mogu kupiti za te pare? :D

 

Uuuu,gomilu! :)

Za te pare mogu reaktivirati Gulita,Rajkarda,Barezija,Donadonija,Daniele Masara,Zorza Veu,Albertinija,Kostakurtu,Papena,Deju Genija...i jos Ancelotija nagovoriti da ponovo zaigra.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je dovoljno pogledati sta je milan doveo ovog leta a sta Juve! Ja od kad znam Juve trazi srednjaka kreativca, i jos ni jednog nisu nasli. Pa ni Propalog stankovica nisu uspeli da dovedu. Mada sve se nadam da ce juve iznenaditi u zadnja dva dana :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

glup potez intera ako ga zaista prodaju romi, ako vec moraju da prodaju jednog napadaca zato sto ih imaju previse neka ga prodaju u neki klub koji ne igra u seriji a, a ne da direktno pojacavaju rivala za skudeto, jer suazo je odlican igrac iako je visak u interu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1999–2007 Cagliari 255 (95)

2007–2008 Internazionale 27 (8)

 

Honduras 39 (14)

 

ne znam sta bi trebalo da uradi da bi se tebi dokazao jebiga

ovih osam golova u jednoj sezoni u interu je dao ulazeci s klupe, mozda je 2-3 puta poceo utakmicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 golova u proseku po sezoni u timu kao sto je Kaljari je dovoljno da igraca nazoves prosecnim.Ovo za golove u reprezentaciji jebenog Hondurasa necu ni komentarisati. :) Strasna stvar zabiti gol Nikaragvi ili El Salvadoru. :)

Da bi ga nazvao odlicnim igracem,treba definitivno uraditi mnogo vise. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...