Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

sledece subote derbi italije

 

juve se konsolidovao i uhvatio formu, nece biti lako

s druge strane konacno igraju samuel i kordoba kao tandem stopera, sinoc protiv palerma sigurna pobeda na strani protiv dobre ekipe

nadam se pobedi.

 

 

 

veceras rimski derbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

sledece subote derbi italije

 

juve se konsolidovao i uhvatio formu, nece biti lako

s druge strane konacno igraju samuel i kordoba kao tandem stopera, sinoc protiv palerma sigurna pobeda na strani protiv dobre ekipe

nadam se pobedi.

 

 

 

veceras rimski derbi

Kordoba ima diskvalifikaciju za Juve zbog onog zutog protiv Palerma. Kako njemu ponekad ne radi mozak, iako ima nenormalne predispozicije.. ocekujem stopere burdisa i samjuela, mada ne znam jel gori materaci od ovog argentiskog brava. Jedino je samuel dobar tu, ali je odigrao tek 2 utakmice posle godinu dana pauze. Znaci, situacija u odbrani je katastrofa obzirom da fale kordoba i kivu. Ako Interu zakaze Kambijaso i dozvole im da razviju igru, ajde zdravo Inter. Vec vidim irvasa od burdisa kako pravi nepotreban faul na 23 metra od gola, a onda slijedi kazna doktora fudbala :)

Kako bilo, uzdamo se u Ibru i Maikona, a valjda zablistaju vise ta pojacanja Kvaremza i Mansini. Vakat je! Forza Inter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec vidim irvasa od burdisa kako pravi nepotreban faul na 23 metra od gola, a onda slijedi kazna doktora fudbala :)

 

Ako se bude pravio faul u tom delu terena,cika genije ce resiti stvar. :da:

 

Ja ocekujem tvrdu utakmicu...Juve je u odlicnoj formi,i kompletniji u odnosu na prethodne utakmice.Grigera i Kamoranezi spremni,sto je jako bitno Sisoko nije suspendovan...ako Del Genije i Amauri budu primali dobre lopte,gol je neminovan.

U svakom slucaju,tvrdo i neizvesno.

 

FORZA JUVE,FORZA VECCHIASIGNORA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi kako se udje u utakmicu. Juventus je ekipa sa najvise karaktera, i to moze biti presudan faktor. Ali opet, najvise toga zavisi od samog Intera. Ako odigraju kako bi trebali sa svim svojim potencijalima, onda mislim da Juve tesko moze da odoli na Meaci. Sjecam se proslogodisnje utakmice u Torinu, Inter je prakticno dominirao i dopustio Juventusu da izjednaci iz jedne od rijetkih sansi. Sa druge strane, u onoj drugoj utakmici je lako mogao da gubi 3-0, da bi na kraju zamalo izjednacio na 2-2 onim udarcem Manisha u stativu. Prosto nema pravila, samo je pitanje da li ce objektivno bolja ekipa u ovom momentu(Inter) to i pokazati. A mislim da u ovako velikim utakmicama veliku ulogu imaju i treneri, koji motivisu ekipu i cuvaju da momci ne 'izgore' u prevelikoj zelji itd. Murinjo je za sad pokazao da defanzivno umije da postavi ekipu do perfekcije, ali ima velikih problema u napadu. Posebno se to vidjelo protiv Milana, gdje bespotrebno trpa napadace, pa sto bude. Mada, ta utakmica je obiljezena onim golom Ronaldinja koji je stigao poslije nedosviranog ofsajda Kake, sto je bitno poremetilo ritam ekipe. Ipak svejedno, 45 minuta drugog poluvremena je proteklo u nekakvim stihijskim napadima i bunarenju. Anceloti je definitivno dobio taj duel, vidjecemo kako ce Ranijeri postavit ekipu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec vidim irvasa od burdisa kako pravi nepotreban faul na 23 metra od gola,

 

HAHAHA irvas!

Ja ne znam koji ce kurac ta budala Interu.Jeste borben ali koliko god da je borben strasno je glup i ne razmislja ni sekund.

Ajde sto ga Interu trpe ali zasto ga zovu da igra za Argentinu? :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...