Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ja gledam po ovim zhabarskim televizijama da Inter planira da ponudi vise para Werderu i Diegu kako bi ga priveo u svoje skute. Al znajuci koliki su trubaduri, vratice Akvafresku i dovesti Milita il Aguera. Pa kad opet u martu ispanu iz LS, bice prica kako Stankovic i Muntari nisu dovoljno kreativni, a Figo covjek za penziju. Mars u kurac, eto onaj Lavezzi i Hamsik su strasni igraci, igraju povucenije, dobri su tehnicari, a niko da se okrene na njih. Osim toga, ko uzme Kvaljarelu iz Udinezea, napravio je dobar posao. Lik je nenormalan, uvjek trazi nemoguce golove, odlicno kontrolise loptu, i prilicno je mlad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hamsika hoce Juventus takodjer,a i Inter je zainteresovan.Itekako ima zainteresovanih za njega.

Za Kvaljarelu se slazem,sjajan posao bi obavio onaj ko ga uzme.Iako Udineze i Juve imaju veoma dobre odnose,ne verujem da ce on u Torino da se seli.Pre bih rekao da ce njegova destinacija biti Milan.Pre bih rekao da ce u Juve onaj Kasano...dobar je u Sampdoriji,i to jako dobar,ali ne volim ga i stvarno ga ne bih zeleo gledati u Juveu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasano je dobar igrac, odlican 1na1. Samo kad bi malo poradio na fizickoj spremi, mislim da bi bio dobra zamjena za Del Pjera. Kvaljarela je klasican golgeter koji ima i finu tehniku, vrlo moguce da ode u Milan. Hvalice im jedan takav spic kad ode Pipo. Inter ako ne dovede odlicnog odbrambenog i kreativca na sredini, nek se jebe sa napadacima. Onaj Akvafreska je odlican golgeter, novi Inzagi. Ima skok, hitrinu, srecu, kretanje i konstituciju kao Pipko, i vidim hvale ga strucnjaci. Eto mozda bi poluspic ala Aguero il Lavezzi rijesio problem, eventualno Hamsik il Dijego pozadi. Al ja sam i dalje skeptican povodom brazilca, doduse malo me razuvjerio odlicnim partijama koje pruza u poslednje vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...