Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Jebem li ga,videcemo za SP.Bilo bi lepo kada bi Lipi uvrstio Del Genija u tim,pa na taj nacin da se oprosti od repke.Diskutabilno je da li je najbolji igrac sveta u poslednjih 15 godina,ja licno se ne bih slozio sa tim,ali da je ubedljivo najbolji italijanski igrac jos od Roberta Badja,to je cinjenica.Mislim da ce on odraditi jos jednu sezonu,i to ce biti to.Taman nagodinu za SP da bude u timu.Jebiga,uskoro ce napuniti 35,posle SP sledece godine ce biti 36.To su zaista ozbiljne fudbalske godine.

Sto se Dijega tice,cinjenice je da Juventusu on treba.Takav tip igraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,al meni j on stvarno legenda...nisi me razumeo,hocu da kazem da je igrao u kontinuitetu 15 godina...neko osvoji zlatnu loptu,pa skurca,a on je igrao dobro stalno...njegove "slabe" sezone bi pozeleli mnogi igraci...izuzmes sezonu gde je bio povredjen i to je to...on je 10ka italije...toti je dobar,al alesandro je alesandro...da nije bilo jugovica,ne bih nikada poceo da simpatisem juve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...ay-no-to-juvent

 

Jos jedan interesantan clanak,kao i na temi za reprezentacije:

 

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...gns-for-arsenal

 

I za kraj,jos jedan sjajan clanak.Najjaci razlog je poslednji. :)

 

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial...n-for-crazy-mon

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

Није мени стало до Партизана, него до урлања. Иш'о бих и на Панатинаикос или Галатасарај итд, иако сам потпуно равнодушан према њиховим резултатима.

 

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Vec nekoliko puta si kacio slike ljudi koji zabiju Juventusu gol.To je kompleks. :da:

2.Ti zaista mislis da postoji neka nedoumica oko toga ko ce uzeti skudeto?Pa i da je Juve dobio ovu tekmu,ne postoje aposlutno nikakve sanse da trka za titulom postane interesantnija.Pa cak i da dobije Intera kuci,nema sanse da ce nadoknaditi ostale bodove...zbog toga sto ce bodove gubiti protiv ovakvih pilicara kao sto je Kjevo.Juve jos uvek nema tim za konstantnu dobru igru,posto je polovina tima rahiticna i pilicarska i nema kontinuitet.Ali,na godinu ce biti druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad na godinu, kad se Inter jos vise pojaca? Jedino ako uprava crno-plavih ne odluci da se fokusira iskljucivo na LS, pa da samim tim tempira formu za drugi dio sezone. To je Interu problem u zadnje vrijeme, pocnu da gaze kao ludaci od pocetka i nedje u martu prosto izduse. Tako je svih ovih godina, mislim da ce Murinjo dogodine promjeniti nacin pripremanja.

E to je sansa za ostale timove, jer drugacije ne vidim kako Juve sa onakvom upravom i transfer politikom moze da se nosi na duge staze. Milan je vec posebna prica, Berluskonija je izgleda poceo da boli kurac za fudbal od poslednje LS titule. Sad mu je glavno da zgrce pare od dresova Bekama i Zubonje, il eventualno da dovodi isprdjele igrace i drzi dom za stare u milanelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventusu trebaju 2-3 igraca ekstra klase da bi izgurao kompletnu sezonu na visokom nivou. Al da prvo promjene upravu i trenera.

Inter nek pocne od odbrane i tu dovede nekog razbijaca, ja bih licno volio da vidim Baneta Ivanovica il Nemanju Vidica. Za sredinu i napad se navodi brdo imena, ko ce sve to vise pohvatat. A lista igraca koji dogodine napustaju tim je bas velika - Materazzi, Burdisso, Maxwell, Vieira, Jimenez, Mansini, Quaresma, Figo, Obina, Crespo, Cruz i Adriano. Cisto da rasterete budzet i uzmu koju paru ako mognu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...